COAT, JEANS: LINDEX / T-SHIRT: H&M / BAG: ZARA / SHOES: MICHAEL KORS / WATCH, BRACELET: TRIWA

Pärast pikki otsinguid (kui dramaatiliselt see kõlab) leidsin lõpuks ideaalse seljakoti, kusjuures kahjuks vist viimase meie ZARA kauplustest, kuid ehk võib sellele veel kuskil-kuidagi käpa peale saada, kui kellelgi peaks soovi olema. Ehkki jahtisin algul hõbedaste detailidega kotti, armusin sellesse üsna koheselt ja kulladetailid teevad koti eriti šikiks ning minu meelest annavad sellele ka oluliselt kallima välimuse kui oli selle originaalhind. Mis mulle eriti meeldib, on et lisaks tavalistele seljakotisangadele on kotiga kaasas ka ketiga sang, et seda tavalise üleõlakotina kanda. Mõlemad sangad on eemaldatavad, et kasutada emba-kumba, kuid mulle meeldib neid korraga kasutada.

Vaikselt on jälle aeg raskemate mantlite käes ja mina kandsin täna peagi Lindexisse jõudvat musta villamantlit, mis moodustas siniste teksade ja valge särgiga 100% klassikalise ja alati töötava kombinatsiooni.
p.s. Saan sageli kommentaare, et piltide järgi poleks ma justkui üldse lapseootel, seega kõigi teie rõõmuks võite vaadata eelviimast pilti ja veenduda, et olen tegelikult ikka kohe päriselt ka 29. nädalat lapseootel. :D

Muide, juba homme kell 12 ootan teid Tallinnas, restoranis OZO, kus toimub #BLOGGERSMARKET kirbuturg! Panen seal müüki terve suure reisikohvritäie kraami enda riidekapist, nii et kes ees, see mees. Kõik mu asjad on väga vähe kantud ja sõbralike hindadega. :) Loe ürituse kohta rohkem Facebookist!

***

After what seemed like an endless search, I have finally found a perfect backpack that I've been carrying around everywhere since the day I got it. Although I originally wanted silver details, I've slowly started liking gold too and I feel like this gold chain makes the bag extra chic - it looks much more expensive than just a Zara bag. 

It's about time to start wearing coats again, which I'm more than happy about - fall is my absolute favourite season when it comes to fashion! I love layering! But since it's still quite warm, I paired my coat with simple blue jeans and an even more simple white t-shirt. Such a classic look! 


1 comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.