Pole vast palju neid, kes poleks kuulnud sellisest Taani ehetebrändist nagu PANDORA. Ehkki nende valikust leiab naistele ka sõrmuseid ja kaelaehteid, on nad kindlasti enim tuntud oma helmestega käeehete poolest. Need käeehted teeb eriliseks asjaolu, et helmeid on neile võimalik aja jooksul juurde koguda, olgu siis kingitustena kallitelt inimestelt (või miks mitte iseendalt), mälestustena reisidelt või märkimaks mõnd tähtsat etappi oma elus, sest lisaks niisama ilusatele leidub neil ka rohkelt temaatilisi helmeid.
Mina sain oma esimese PANDORA käeehte eelmisteks jõuludeks abikaasalt. Ta oli sellele ise valinud juurde ka kaks helmest, millega mu sünnipäeval veebruaris liitus tema perelt hõbedane süda ning meie esimesel pulma-aastapäeval augustis must klaasist helmes. Lisaks on mu esimesel käeehtel väike "pidurhelmes", et ketti lahti käelt võttes ja ettevaatamatu olles kõik jupid põrandale ei pudeneks.
Üle-eelmisel nädalal kutsuti mind väikesele pidulikule koosviibimisele PANDORA uues esinduskaupluses Solarise keskuses, kus lisaks niisama ringi uudistamisele saime ülesande: disainida ühest moetrendist inspireeritud ehtekomplekt. Trendid olid ette antud ja mina valisin gootitemaatika. Ootamatult aga eriti gootiteemat ma ehete seast ei leidnud (PANDORA helmed on kõik üdini romantilised, nunnud ja naiselikud), nii et läksin natuke pehmemat teed, lähenedes teise nurga alt ning ladusin mustale nahkpaelale kaitseingli ja kaks lille. Kaalusin esmalt roosisümbolitega lilli, kuid klassikalised meeldisid mulle endale rohkem. Meie üllatuseks kingiti valminud komplektid need kokku pannud inimestele, nii et sain lillede vahel istuva kaitseingli endale randmele jätta (NII lahke kingitus!) ja kannan teda nüüd koos oma esimese käeehtega peaaegu igapäevaselt.

Oma ehteid silmitsedes tuli mul lihtsalt tungiv tuju oma väikest PANDORA lugu teiega jagada. Arvan, et tegu on imeilusa kingiideega. Kui kellelgi juba käeehe on, pole kunagi keeruline talle kingitust teha: alati võib õllatada teda uue helmega. :)

Kas kellelgi teist on samuti PANDORA käeehe? Millised on teie helmeste saamislood? :)

Today I wanted to share my PANDORA story with you: show you my two bracelets and how they came to stay in my jewellery collection. I had wanted a PANDORA charm bracelet for a while and last Christmas my husband got me one with two charms he had chosen himself. On my birthday his family got me a silver heart and on our first wedding anniversary a black glass charm joined the family. This is mu favourite thing about their bracelets: once you have one, it's always easy for people to give you gifts. A new charm is always welcome! :) They have beautiful necklaces and rings as well, of course, but my favourites have always been their charm bracelets.

A couple of weeks ago I was invited to new PANDORA store in Solaris shopping center and we had a task to put together a little set according to one fashion trend. Mine was gothic fashion, so I aimed for black and silver. Since PANDORA is very feminine and romantic, there was no way I would find any skulls there, so I chose a guardian angel and two flowers instead and joined them together on a black leather band. I was very happy with the result and so surprised when we could actually keep our creations - SO kind of them!

So this is my PANDORA story so far. Do you have one? :)

2 comments

 1. Olen väga suur Pandora käeketi austaja aga kahjuks krõbeda hinna tõttu ei ole sinna palju juurde ise ostnud. Käeketi sain kingituseks koos kahe helmega enda isalt. Juurde olen sinna saanud südame (sisters) oma õelt ja ise olen ostnud kaks tükki reisilt- Austraaliast känguru ja Prantsusmaalt Eiffeli torni temaatilise. Tegelikult ostsin Austraaliast ka ühe võlts-helme juurde :) Maksis paar dollarit. aga sobib sinna küll!
  Kannan igapäevaselt aga peab ka vist muretsema selle "pidurhelme" sest nad mul kõik koos järjestikku ja lahti tehes kipub esimene ära kukkuma.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, päris sellise hinnaga nad pole, et raatsiks pidevalt juurde osta, nii et tegu ongi pigem eriliste kingitustega. :)
   Ilma selle pidurita ei kujutaks ma enam käeketi kandmist ette, pole enam mingit helmeste kinni hoidmist, ikkagi pillamist, ettevaatlikku pusimist jne. :D

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.