Ja ongi järjekorras neljas #BLOGGERSMARKET kirbuturg edukalt seljataga! Nagu ikka, olime meie megaelevil ja ostjaid megapalju, nii et success ja seega võib kindlasti oodata ka juba järgmist turgu (kuid andke meie garderoobidele aega kaloreid koguda, minul jäi näiteks pühapäeval alles ainult kaheksa eset). :D Mul oli megahea meel nii paljusid lugejaid näost-näkku näha ja veelgi parem meel, et vaatamata asjaolule, et seekord ei meelitanud me teid kingikottidega (turuidee tuli ruttu ja korraldus veel rutem, nii et jätsime sponsorid (v.a kohasponsor OZO) seekord välja, lookles järjekord ukse taga juba enne avamist. Aitäh-aitäh-aitäh kõigile tulijatele ja ostjatele, aitäh veel kord OZO-le (seni tõenäoliselt mu lemmikpaik, kus oleme turgu korraldanud) ja järgmise korrani!
p.s. Kui kannate midagi turult ostetut, hashtag'ige see kindlasti Instagramis #BLOGGERSMARKETee, siis saame ka näha, kuidas meie vanadest esemetest on saanud ilusate inimeste uued! :)

Lõpetuseks mu lemmikpilt lemmikemotsiooniga. Vaikselt traditsiooniks hakkav jäädvustus samuti, sest vahetult enne eelmist turgu veebruaris tegime samasuguse pildi Liinaga (muidugi siis oli see avalikkusele veel saladus, et BM-beebi nr 3 teel on :D). Eks näis, kas saame midagi sellist teha ka järgmisel turul. :O

Done and dusted, #BLOGGERSMARKET vol.4 was a big success and I want to thank again and again everyone who came, plus sushi restaurant OZO for kindly lending us their beautiful place in a great location for the event. Hopefully we will meet soon at the next one! :)


FOTOD: MAREK METSLAID

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.