DRESS & CHOKER: ZARA (current collection) / SHOES, BAG: ZARA (old) / T-SHIRT: MANGO (old)
WATCH: TRIWA / BRACELET: PANDORA


Just three quick shots of my outfit today - I just didn't feel like myself (as I don't do on most days recently, I guess I'm just tired and unmotivated, but I hope it will pass soon). We took them before Polhem PR press day, which is also what my next post is going to be about, so be ready! ;) And again I wore a dress... it's all I wear recently, since 0 pairs of maternity jeans have made it to my closet so far. I should really just go and get a pair already. :D


Ainult kolm kiiret pilti täna, sest no... ei olnud see päev. :D Need pildid on klõpsatud kiirelt enne Polhem PR pressipäeva, mille kohta tuleb järgmine postitus. :) Ma pole vist kunagi kandnud nii palju kleite kui viimaste kuude jooksul, sest aina paisuva kõhuga lihtsalt ei ole midagi mugavamat. Nimelt, ma pole endale veel spetsiaalseid rasedate teksasid ostnud ja vana hea patsikummitrikk 99% olemasolevatega samuti enam ei tööta, nii et... kleidid it is! Tänane on mu suur lemmik, kõige hiljutisem leid Zarast. T-särgi panin lisakihiks ise alla, sest polnud nagu tuju end väga paljastada (sest kas ma juba mainisin, et täna lihtsalt polnud see päev...? :D). Nüüd ootab mind veel tunnike tööd ja seejärel järjekordne ämmaemanda visiit. Pole kahtlustki, et poiss on kasvanud, kuid loodan, et ka kõik ülejäänud näitajad on jätkuvalt normis. :)

6 comments

 1. kas Su näonahk on rasedusega paremaks/halvemaks muutunud? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Iga päevaga aina hullem, ausalt öeldes hetkel hullemas seisus kui iial varem. Pidin raseduse tõttu ka akneravi pooleli jätma. Alustasin sel nädalal elimineerimisdieediga (et näha, kas asi võib olla piimatoodetes/gluteenis, sest lihtsalt miski pole aidanud, doesn't hurt to try) ja näis, kas ja mida see muudab... :)

   Delete
 2. Nii kaunis ja stiilne tulevane ema! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur aitäh Sulle nii armsa kommentaari eest! :)

   Delete
 3. Tere.
  Nii äge kaelaehe, kus sellist osta saaks :-) ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Piltide all on alati kõikide asjade päritolu kirjas, see kaelaehe on Zarast. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.