Eile külastasime uut Jaapani restorani OZO (Vana-Viru 13) ja ergutasime tavapärase lõunaks söödava kiire ja lihtsa toidu asemel oma maitsemeeli hoopis sushiga. OZO menüüs leidub ka ohtralt muid põnevaid Jaapani toite, kuid meid kostitati 16-se sushikomplektiga, mis sisaldas erinevaid ampse, alates klassikalisest lõhega makirullidest ning jätkates tuunikala, kreveti, küpsetatud lõhe ning siiaga. Ütlen ette, et kaks inimest sellest kogusest kõhtu päris täis ei saa (eriti kui üks on lapseootel ja teine keskmisest suurema maomahuga mees :D), aga maitseelamus oli see kindlasti, sushi imeilusasti valmistatud (püsis koos ega lagunenud kõikjale ja ampsud polnud liiga suured, nagu juhtub tihti mõningates muudes kohtades) ja serveeritud. Lisaks maitses mulle väga nende majalimonaad, mis polnud liiga magus, vaid täpselt parajalt mahe ja värskendav.
Usun, et leian end OZO-st peagi ka nende lõunamenüüd proovimas, samuti jäi mulle silma, et nad pakuvad ka ramenit, mis on üks mu suuri lemmikuid.

If you're in Tallinn and looking for some good Japanese cuisine (especially sushi), one place I would suggest checking out is OZO (Vana-Viru 13). The atmosphere is lovely and it's nice and centrally located, plus they even have a tasty lunch menu, so you pretty much can't go wrong with this place. Yesterday we tried their 16-piece sushi plate, my favourites were as always grilled salmon and shrimp. Oh, and did I mention that they have such a good house lemonade? Not too sweet, just perfectly refreshing. ;)

POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS RESTORANIGA OZO

2 comments

 1. Kas sa sööd kõiki sushisi?
  Ma mingi aeg kalavariandist loobusin (rasedus +38)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei söö, olen raseduse ajal enamasti piirdunud vaid tempuradega, kus kõik küpsetatud, harva-harva (nagu eile) söön suitsulõhe.

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.