Ehkki nädalavahetusel kostitati meid vaat et südasuve ilmadega, siis uus nädal pani meid taas paika, et ei, inimesed, me oleme siiski juba ühe jalaga sügises. Sügisesse astusin ka täna, külastades Polhem PR showroom'i, kus toimus AW 2016 pressipäev ja moe- ning ilumeedial oli võimalik tutvuda kõikvõimalike brändide sügistalviste uudistega. Seal ringi jalutades jäi mul üle vaid omaette ohata... jälle tahaks ja "vajaks" ju nii palju. Näiteks...

Although the weekend was super hot and summery, since Monday we've been reminded that no, people, fall is coming and there's no escaping the rain, wind and everything else that comes with it. I was also strongly reminded of fall in Polhem PR showroom today where they showed a bunch of gorgeous fall collections & other interesting products by various beauty, fashion and decor brands. And again I discovered that I need want stuff. For example... 


... halli saapapaari. Pildil olevad kuuluvad Tamarise sügis-talv 2016 kollektsiooni ja lausa karjuvad mu nime!

... a pair of grey boots. This pair from Tamaris was screaming my name!


... korralikku reisikohvrit. Vähem kui kuu pärast sõidame babymoonile ja meil on praegu kahepeale üks käsipagasikohver, millel enam-vähem poolteist ratast ja lukk, mis püsib kinni vaid siis kui teda väga ilusasti paluda. RIMOWA kohvreid olen alati imetlenud, seni aga pole hammas hinnale peale hakanud. Aga tundub, et need oleks investeering eluks ajaks, sest tegu on äärmiselt tugevate ja kvaliteetsete reisikohvritega.

... proper hand luggage. My current one barely has wheels anymore and the zip stays closed only if you ask it really-really nicely. I've always admired RIMOWA luggage, but haven't felt like spending the money. Although by the looks and feel of these suitcases they are an investment for life.


... rohkem looduslikke nahahooldustooteid (mille pakend ei riivaks vannitoariiulil liialt silma). KUI imeilus on see Kätlin Kaljuvee disainiga Sõsara näovesi?

... more natural skin care products (with beautiful packaging). For example this face mist by Estonian brand Sõsar. 


... uut käekotti. Ideaalis halli, kuid see roheline Marks & Spenceri kott jäi mulle juba eemalt silma.

... a new handbag. I'd like to get a grey one, but this green Marks & Spencer bag caught my eye right away. 


... uusi sisustustarbeid. Meie kodu läbib praegu suuremat sorti uuendusi ja nii palju on, mida tahaks siia ilusate detailide näol lisada. Üks mu lemmikpaiku uudistamiseks on alati olnud Stockmanni koduosakond ja nende praegune neutraalne toonivalik sobiks meie koju ideaalselt.

... more beautiful home decor pieces. I love the selection Stockmann has at the moment. White, black and grey mixed with natural materials. Perfect!


2 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.