DRESS & JACKET: ZARA / SANDALS: H&M / SUNGLASSES: LINDEX / BAG: RIVER ISLAND / WATCH: TRIWA

Today I'm showing you my summer unfirom. I wear this kind of dress almost daily ever since I discovered them for just under 13 euros from Zara. They're so comfy and great with my growing belly and they're something I can keep wearing next summer as well. I try not to buy special maternity clothes for as long as I can (although I know I'll have to get a couple of pairs of maternity jeans for fall).

Täna näitan teile oma selle suve uniformi ehk siis riietust, mida ma kannan keskmiselt... viiel päeval nädalas? Nimelt avastasin Zarast alla 13€ eest i-de-aal-sed kleidid, mida kasvava kõhuga kanda. Olen juba ostnud musta ja piltidel oleva triibulise, kuid kaalun ka halli ja tumerohelise soetamist, sest need on lihtsalt nii mugavad ja ka kõht näeb nendes päris armas välja, if I may say so myself. :D Pealegi on need lihtsad staple-esemed, mida saan järgmisel suvel edasi kanda. Nimelt, ma püüan osta nii vähe spetsiaalseid rasedate rõivaid kui võimalik. Tõenäoliselt tuleb sügiseks kaks paari teksasid ja mõned spetsiaalsed sukkpüksid soetada (retuusid, ei aitäh!!!), kuid muus osas püüan ikka oma tavagarderoobiga hakkama saada. 


6 comments

 1. Nii kaunis! Mul on ka see sama Zara kleit triibulises variandis ja isegi mitte-raseda seljas näeb see väga kena välja :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Eks ma selle mõttega ta ostsin, et järgmisel suvel ilma kõhuta edasi kanda. :)

   Delete
 2. Kas see kleit on pigem veniv või selline tugevamast materjalist? Väga ilus näed selles välja:) P.S tahtsin veel küsida, et kas Zara suurused vastavad tavalisele S, M jne või on pigem väiksemad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pigem veniv, aga mitte nii ülemäära nagu nt spordimaikad vms. Suurusi ma niimoodi kahjuks kommenteerida ei oska, ise alati proovin ja kord sobib mulle Zaras XS, siis S ja M... Aga see kleit on mul S-suuruses ja ma olen 164 cm pikk, kui sellest abi on. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.