It's time for monthly favourites and this time I don't have many - a couple of skin care pieces, two nail polishes and two lippies. First off, to keep my skin plump and moisturised, for months now I've reahed for MÁDARA SOS Hydra range that is made specially for dry and thirsty skin. I use both the serum and the lotion, they smell really fresh and although they're super moisturising they sink in very fast, which is always good: no lotion on your pillow, no creasy residue before applying your makeup!
I've worn all shades of nail polish in the past, but for a long time now I've only been reaching for nudes. My two current favourites are "Don't Bossa Nova Me Around" by O.P.I and "Go-To-Greige" by H&M. Both have great coverage and although I will probably always prefer O.P.I to any other nail polish brand, H&M delivers great results with a cheap price tag.
Last, but not least - lips! You know I love my light pinky nude lip, but sometimes it can make my lips too blurry on photos, so recently I've been using a lip pencil to contour my liops beforehand. Currently in use is Bourjois lip pencil "Nude Wave", but only because I happened to grab it. Just uting a lip pencil is an overall beauty favourite of mine at the moment! Now, every beauty girl has heard about Clarins Instant Light Lip Perfectors. Well, I found a dupe for it for 3 euros! Catrice Beautifying Lip Smoother looks, smells and feels almost exactly like Clarins (even the sponge-applicator is the same), but instead of 17€ you pay 3€. I mean, come on...? :D This has to be a favourite! Basically iy's a lovely smooth lip balm with a sheer tint and creamy gloss to it, perfect for those lazy minimal makeup moments.

Ma pole viimasel ajal just suurel uute toodete proovimise-katsetamise lainel olnud, seega näitan seekordses lemmikute postituses tooteid, mida olen õigupoolest innukalt kasutanud juba nädalaid, et mitte öelda kuid. Samas, seda kindlamad võite olla, et tegu on tõepoolest mõnusate toodetega, mida julgen sajaprotsendiliselt soovitada.

Olen mõistnud, et mu nahk reageerib kõige paremini n-ö puhastele valikutele, millest mu üheks lemmikuimaks on MÁDARA. Ehkki mulle hakkavad nende tavasarja kreemide lõhnad vastu, olen agaralt juba pikka aega kasutanud MÁDARA SOS Hydra sarja seerumit ja kreemi (hommikuti kreemi, õhtuti mõlemat). "Intensiivne niiskust lukustav kreem on rikastatud põhjamaisest pojengist pärinevate antioksüdantide, linaseemnete ning hüaluroonhappega. Niisutab, kosutab ja rahustab vedelikuvaeguses ja stressis nahka. Loob nahale kaitsekihi, mis hoiab seda keskkonna kahjustava mõju eest." Nõustun kõigega ja mulle meeldib, et ehkki tegu on intensiivsete niisutajatega, ei jää kumbki nahal rasvane ja imendub kiiresti. Tulemuste nägemine võttis aega (mõni kreem mõjub kuivale nahale koheselt, sellega läks pisut aega, et naha niiskustasakaal paika saada), aga need olid seda ootamist väärt ja ma ei näe end niipea muid näokreeme soetamas... mis teeb samas kergelt murelikuks, sest hinnad on sel sarjal krõbedad. Seerum maksab 36€ ja kreem 34€.
Kunagi katsetasin kõikvõimalikke küünelakke, aga nüüd olen justkui häiritud iga kord kui mu küüntel on midagi muud kui hele nude-toon. Hetkel on kordamööda küüntel O.P.I "Don't Bossa Nova Me Around" ja H&M "Go-To-Greige". O.P.I lakid on mu läbi aegade lemmikud (pintsel, katvus, kestvus, säilivus saavad kõik 10 punkti), kuid H&M lakid on oma hinna kohta samuti väga kvaliteetsed.
Viimasena tahan rääkida kahest huuletootest. Armastan kanda naturaalset heledat huult, kuid vahel kaotab see (eriti fotodel) enda huule piirjoone justkui ära, nii et olen viimasel ajal pliiatsiga õrnalt ka huulekontuuri välja joonistanud. Kasutan hetkel Bourjois huulepliiatsit ("Nude Wave"), kuid vaid seetõttu, et ta sattus mulle esimesena näppu. Väga häid pliiatseid leiab ka teistelt brändidelt ja ülisoodsaid kuid korralikke on näiteks Essence'il. Rääkides ülisoodsast kosmeetikast, siis paljud on vast kuulnud sellisest huuletootest nagu Clarins Instant Light Lip Perfector? Tegu on ülisileda ja pehme huulepalsami/läikega, mis ideaalne üksinda kandmiseks kui ei taha huultega midagi super-erilist teha, ent neile midagi siiski lisada. Märkasin Selveris sellise brändi nagu Catrice letis toodet, mis pole mitte ainult peaaegu täpselt samasuguses pakendis (isegi svamm-aplikaator on sama), kuid ka samasuguse lõhna, tekstuuri ja kirjeldusega. Hinnasildiks aga Catrice Beautifying Lip Smootheril Clarinsi 17€ asemel äärmiselt rahakotisõbralik 3,50. Loomulikult ma ostsin selle. Seni saan öelda nii palju, et tegu on tõepoolest kahe VÄGA sarnase tootega ja kes Clarinsi toodet fännab, võiks kindlasti ka seda soodsamat alternatiivi proovida. Neid peaks kokku olema viies eri toonis, mul on naturaalne roosa "Coffee to Go". 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.