It's a boy! Yesterday we found out that our first child is going to be a little dude. We are SO over the moon and proud and I just can't seem to wipe the smile off my face every time I remember that I'm having a son soon. It feels so good to finally be able to imagine him more clearly (before he was just "a baby"), he already has a name and I can finally shop for more clothes, since we already have enough neutral stuff for him. :D Now it's time for little boy clothes!
p.s. I was thinking of doing a baby Q&A post, so if you have any questions, feel free to leave them in the comments below! :)

Poiss! Eile saime teada, et meie esimene laps on väike poiss ja seda uhkust ja rõõmu ei anna kohe kuidagi sõnadesse panna. Nii hea on teda lõpuks paremini ette kujutada: enne oli ta lihtsalt "beebi" või "laps", kuid nüüd on tal nimi ja ma näen juba teda voodis magamas, vankris istumas ja pisikeste poisteriietega meie kõrval jalutamas. Ja lõpuks ometi saan lisaks neutraalsetele beebiriietele (mida meil on juba pool kapitäit) ka pisikesi poisteasju osta.
p.s. Kaalun beebiteemalise küsimuste-vastuste postituste tegemist, nii et kui kellelgi on küsimusi, jätke need julgelt siia kommentaaridesse. :)

4 comments

 1. Kas kavatsete ka lastetoas jätkata mustvalge sisustuslahenduse rakendamist? Kuidas rasedus Sulle üldiselt mõjunud on? Millal on tähtaeg? Kas kavatsed ka peale sünnitust blogimist jätkata? :)

  Palju õnne ja rõõmu teie perre!:)

  ReplyDelete
 2. Nii lahe! Palju õnne! Kuidas nime valimine käis? :)

  ReplyDelete
 3. Jee!

  * Kui suurest perest sa unistad, st kas soovid rohkem kui ühte last? :)
  * Kuidas teatasite oma vanematele rasedusest?
  * Nime teemal, kas Sinu või abikaasa nimi osutus valituks? Mis olid need teised variandid, mida kaalusite?
  * Kui laps oleks olnud tüdruk, millised nimevariandid oleksid siis olnud?
  * Mis on su comfort food raseduse ajal?

  ReplyDelete
 4. Sa võiks teha postituse beebi toast ja outfitidest :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.