DRESS: SEPPÄLÄ / BOOTS: TAMARIS / SUNGLASSES & BELT: LINDEX / BAG: ZARA

The end of my vacation is near... on Monday it's all about the office again and on full mode as well, since it's my last month before maternity leave. This means a lot of things need to be arranged, plus I'm gonna start training a new girl for my position as well. But the thought of leaving and focusing on our home and our baby is so-so nice, I feel like it's exactly the right thing for me at the moment. 
Today I wore a really old favourite dress and also my old pair of suede Tamaris boots. I love Tamaris shoes and can't wait to see what they offer in their AW16 collection. I borrowed my husband's TRIWA watch and then of course the bag... it hasn't left my hand/shoulder ever since I bought it. Total bag love right there!

Now I'm gonna cook some dinner and then we are going to watch Game of Thrones season 3. Yes, we have just now stepped on the GoT bandwagon and although we already know so many spoilers (thank you, 9GAG... ) it's still so interesting and I get why so many people love this series. 

Puhkuse lõpp paistab ja esmaspäevast olen taas sajaprotsendiliselt töölainel. August tuleb aga eriti kiire, sest lisaks kõikvõimalike puhkuse ajal tekkinud "võlgade" tasumist tuleb mul ka dekreediks ette valmistuda, otsi kokku tõmmata ja asendajat koolitada. Mõte sellest, et olen septembrist kodune on aga niivõrd... õige. Tunnen, et just praegu ongi see kõige õigem aeg keskenduda kodule ja lapsele, olen selleks nii valmis.
Kandsin täna vana lemmikkleiti ja samuti üpris vana Tamarise saapapaari. Ootan juba, et näha, mis Tamarise sügistalvises kollektsioonis leidub, nende jalanõud on mulle alati meeldinud ning need on vaat et sama mugavad kui näiteks ECCO-d. Lisaks laenasin abikaasa TRIWA kella ja seda kotti olete te nii siin blogis kui mu Instagramis vist juba päris palju näinud, kuid mis parata - alates selle ostmisest pole kott mu õlalt ega käest vist kordagi lahkunud. :D

Nüüd aga keeran midagi õhtusöögiks kokku ja siis jätkame oma Game of Thrones maratoni. Alustasime selle vaatamist alles nüüd (alustame täna 3. hooajaga) ja ehkki teame juba päris palju ette, mis juhtub (aitäh, 9GAG... :D), on see niivõrd paeluv ja saan täiesti aru, miks nii paljud seda armastavad. 

4 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.