Although they say you should take extra care of your skin when it's winter, I usually only put 100% effort in it during the summer. For selfish reasons of course - that's when I see and show off my skin the most.
I've always been lazy with body creams, so LUSH Ro's Argan body conditioner was a really great find for me. You use it like you would a hair conditioner: apply it on moist skin, let it work its magic for a few minutes and then rinse it off. It leaves your skin feeling as if you just used plenty of body butter and I also love the scent of it. For some it might be too heavy though (bot the scent and the texture), so I suggest trying a sample before buying (it's quite expensive).
Another product I've been reaching for more than regular body creams is a body oil, MÁDARA Sculpturing Oil to be exact. As it's one of my favourite skin care brands anyway, I'm not surprised this oil amazed me from the first use. It promises to firm and tone the skin, while also helping to prevent stretch marks (which is perfect while pregnancy or losing weight). It has a subtle natural scent and it gives your body a beautiful glow, which is perfect when wearing short skirts, dresses or sleeves. Just learn from my mistake and don't use it before sitting in a car with leather interior... :D

Ehkki öeldakse, et just talvel tuleks oma nahka erilise hoolega niisutada, siis mina kipun sellele rajale minema alles suvel. Loogiline ka, siis on nahk riiete alt rohkem väljas ja silma all, iga pisi"viga" pidevalt silma all. Kui kunagi polnud mul vannitoas midagi rohkem kui erinevaid kehakreeme, -losjoone ja -võisid, siis nüüd on mul õnnestunud minimalistlikult piirduda vaid kahe lemmikuga.
LUSH-i Ro's Argan kehapalsam on nagu juuksepalsam, aga mõeldud kehale: määrin seda üle kogu keha, lasen natuke aega imenduda ning loputan maha. Efekt on selline, nagu oleksin just kogu keha rikkalikult kehavõiga kokku määrinud ja nahk on igati pehme ja niisutatud. Põhjus, miks seda tavalisele kehavõile eelistan on, et sellega läheb nii palju rutem, lisaks ei pea ma kreemitamise ajal loomakarvadega maadlema (miski ei saa mind vannitoas rohkem närvi ajada kui koera- ja kassikarvad, mis kreemitamise ajal lagedale ilmuvad - kust need tulevad!?). Paraku on tegu üpris kalli tootega, kuid mugavus on minu jaoks seda väärt, lisaks ma absoluutselt jumaldan selle toote lõhna. Soovitan aga kõigil enne LUSH-ist testrit proovida kui ostma hakkate. 
Mu teiseks suureks lemmikuks on kehaõlid, eriti kui kannan lühemaid pükse-kleite-varrukaid. Õli annab kehale imeilusa kuma, mis on veel eriti ilus, kui nahal on juba ka kerge päevitus. Läti orgaanilise nahahooldusbrändi MÁDARA valikust leiab sellise toote nagu Sculpturing Oil. See sisaldab kibuvitsa ja odraidude ekstrakte ning lubab nahka pingutada ja toniseerida, parandades selle elastsust. Seda õli soovitatakse ka julgelt lapseootel naistele, et ennetada venitusarmide teket (samal eesmärgil sobib see kaalulangetajatele), nii et ma kasutan seda hetkel erilise hoolega. Lisaks on sel imehea puhas looduslik aroom. Mu ainus hoiatus on, et vahetult enne nahksisuga autosse istumist ma seda kasutada ei soovita. ;)

2 comments

  1. I want to try the Lush oil ASAP! Great post love!

    xx

    http://cierramais.blogspot.com/

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.