Täna lõuna ajal haarasin kohvi ja hüppasin läbi H&M showroomist, kus esitleti sügistalvist Studio kollektsooni. Kui möödunud aasta jättis mind külmaks, siis seekord olin vägagi impressed ja näen end tõesõna 8. septembril Postimajja sammumas, et mõningate asjadega enda garderoobi rikastada. Kahjuks ei leidnud ma hetkel internetiavarustest puhtaid tootepilte, et teile oma lemmikuid esitleda, kuid siin on mõned tänased kaadrid läbi mu telefoni.

Selle kollektsiooni tugevaimateks külgedeks on kindlasti materjalid (vill, pits, samet ja loomulikult puhas puuvill) ja detailiderohkus pärlitega tikandite ja kettide näol. Domineerivad must (jess!), punane, valge ja sinine, millele tasakaaluks neutraalseid toone. Kihvtideks lisanditeks olid kauboisaapad (ühed kettidega saapad on vaatamata oma 249-eurosele hinnasildile nüüd vist sügiseni mu unenägudes!), pikad siidisallid, põnevad Hispaania kübarad ja tikandite ning pikkade kettidega ehted.

Ütleme nii, et on, mida oodata ja nagu juba öeldud sai, siis 8. septembril on kollektsioon saadaval nii Tallinna Postimaja kaupluses kui loomulikult nüüdsest ka meile kättesaadavas e-poes hm.com! :)

1 comment

  1. Punased püksid tunduvad praegu kevadisel ajal veidi "too much", aga ilmselt sügisel arvan teisiti :P Muidu põnev! Ei jõua uut kollektsiooni ära oodata :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.