I've found a new favourite makeup brush and sponge cleanser. You've probably heard about Dr. Bronner's magic soap and the 18 different ways you can use it, but I've only had one purpose for mine: to get every residue of makeup out of my precious brushes and sponges. And the best part? It's super cheap!
p.s. Solif version of the soap is just as effective, I just find liquid to be more convenient and less messy to use. 

Meigipintslite ja -svammide kasutamine on imetore, nende puhastamine... not so much. Olgu, pintslid saab puhtaks enamike šampoonide, nõudepesuvahenditega jne, kuid miski, millega alati maadlen on meigisvammid (minu puhul peamiselt Beauty Blenderid). Ehkki Beauty Blenderil on ka spetsiaalsed puhastajad (tahke seep on väga hea!), on need üsna kallid ning kuluvad kiiresti. Hiljuti avastasin aga uue lemmiku, mis teeb kõik pintslid ja svammid täiesti veatult puhtaks ja selleks on Dr. Bronner'si vedelseep. Natukesest piisab ja svammile ei jää ainsatki jumestuskreemi jälge.
Kes pole Dr. Bronner'sist varem kuulnud, siis õigupoolest on tegu maailmakuulsa imeseebiga, mida pidavat saama kasutada tervelt 18 eri moel (leia nimekiri siit). Ma olen seni piirdunud vaid meigitoodete puhastamisega, kuid abikaasa on tahket seepi ka näoseebina kasutanud ja kiitnud. Dr. Bronner'si seepe tuleb mitmete eri lõhnadega, minu lemmikud on seni lavender ja roos. Üks 237 ml pudel maksab umbes 10 eurot ja sellest jätkub väga pikaks ajaks, nii et soovitan proovida kõigil, kes efektiivse puhastusvahendi otsingutel. 

2 comments

  1. Kas antud toodet saab kuskilt poest ka osta või ainult interneti teel? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Neil on edasimüüjad kodulehel välja toodud. :)

      Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.