BASE: NAKED SKIN LIQUID FOUNDATION NO.3
NAKED SKIN ULTRA DEFINITION LOOSE FINISHING POWDER
CHEEKS & CONTOUR: BEACHED BRONZER "BRONZED" & "SUN-KISSED"
AFTERGLOW HIGHLIGHTER "SIN"
EYES: EYESHADOW PRIMER "MINOR SIN" / BROW BEATER "NEUTRAL BROWN""BEWARE" / 
"MIDNIGHT COWBOY" / "SLOWBURN" FROM ELECTRIC PALETTE
MOONDUST "GLITTER" / 24-7 GLIDE ON EYE PENCIL "PERVERSION" / PERVERSION MASCARA
LIPS: 24/7 GLIDE ON LIP PENCIL "VENOM" / REVOLUTION LIPSTICK "NATIVE" 

"Omg omg omg omg omg." Umbes sellised sisukad mõtted jooksid mu peast läbi kui mulle pakuti võimalust saada meik ühe oma lemmikbrändi Urban Decay ametlikult jumestajalt Jillian Wardilt. Mäletan siiani, kuidas juba aastaid tagasi selle brändi (NAKED palettide kiidulaulude kaudu Youtube'is) avastasin, siis sellesse ise armusin ja nüüd olen iga mõne aja tagant neilt midagi uut soetanud ja proovinud. Ja täna istusin ma Tallinna Kaubamaja iluosakonnas homme ametlikult avatavas (olge kohal kell 12!) Urban Decay boksis ja sain meigi brändi ametlikult meikarilt. Aaaaahhhh! Blogimine on imeline. Ja mitte nende toodete pärast, mida selle kaudu saan või ürituste tõttu, mida mul on võimalik külastada: mu absoluutsed lemmikud on isiklikud kogemused ja inimesed, kellega mul on võimalik kokku puutuda!

Pärast tööd läksin natuke värisevate jalgadega Kaubamajja ja põdesin veel viimaseid minuteid oma naha seisukorra pärast (aitäh, rasedushormoonid :D). See on miski, mida ma teistelt meigi saamise juures vihkan: tunnen alati vajadust esimese asjana oma näonahka välja vabandama hakata. Aga Jillian oli igati chill ning eks teadsin isegi, et ta ju teab, mida teeb.

Meigiga jäin ma üliiirahule, sest erinevalt väga paljudest meikaritest, kelle pintslite alt olen läbi käinud, arvestas ta täpselt ka mu isiklike eelistuste ja silmakujuga. Nimetasin üleval ka kõik tooted, mida ta mu meigi jaoks kasutas. Kõiki neid on võimalik teil juba homme Kaubamajast šopata!

NB! Homse avamisürituse Facebooki eventi leiab siit!


Today I had my makeup done by my favourite makeup brand Urban Decay's official makeup artist Jillian Ward. I mean, come on - HOW cool is that? I was pretty speechless when I got the offer, because these kinds of things are my favourite blogging perks. Not the free stuff, not the cool events, but personal experiences and chances to meet awesome and talented people!
Tomorrow at noon Urban Decay is opening it's first counter in Estonia (Tallinna Kaubamaja department store) and people (including me) are already getting so excited. It's about time we properly get our hands on this gorgeous brand in Estonia!

2 comments

 1. Huuled on kuidagi eriti kiftilt tehtud ja see silmameik. Mõistan su vaimustust, tõesti super ilus meik tehti sulle !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, ta tegi natuke ombre-t huultele. Esmalt tegi tumedama huulepliiatsiga servad (hajutas nurkadest sissepoole) ja veidi alahuule keskele n-ö kolmnurka ja siis alles käis heledama huulepulgaga üle. :)
   Aitäh! :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.