Kui paljud loobuvad suveperioodil näomeigist pea täielikult või piirduvad kerge BB-kreemiga, siis minu naha seisukord seda praegu mugavalt teha ei võimalda ja jään truu jumestuskreemi juurde. Hetkel kasutan YSL Touche Eclat Le Teint-i, mis on uuem ja kergem, kuid samas katvam versioon esialgsest Touche Eclat jumestuskreemist. Silmade alla läheb M.A.C Prep+Prime valgustpeegeldav pliiats, mis on küllalt tubli katvusega (mõned valgustpeegeldavad pliiatsid kipuvad liiga lahjad ja vedelad olema). Meigipõhja kinnitan KIKO Weightless Perfection puudriga, mis, nagu nimigi vihjab, on imekerge ja nahal vaevu tuntav. Kui olen ka põsepuna, päikesepuurdiga jms ühel pool, kinnitan kogu kupatuse Urban Decay All Nighter meigikinnitusspreiga. Ma pole seda veel piisavalt testinud, et öelda kas ta tõesti nii kaua meiki paigal hoiab nagu lubab, kuid suuremad katsetused on veel ees. 
Põskedel vana hea NARS "Luster" (kusjuures hetkel ainus põsepuna mu kollektsioonis, aga kui otsite midagi sarnast, siis ma eelistan 100% M.A.C "Margin"-it, mida kasutasin enne seda). Päiksepuudri (aga vahel ka lauvärvi) rolli täidab hetkel theBalm Betty-Lou Manizer. Kui ma üldiselt eelistan matte päikesepuudreid, siis suviti olen selles osas vähe edevam.
Silmameik on mul suvel alati minimaalne. Niikuinii peitub see 90% ajast päikeseprillide taha. Küll aga on mul igaks juhuks käepärast M.A.C "Call Of The Canyon" lauvärvipalett, kus mõnusalt suvised toonid, eriti virsikukarva "Summer Sun" ja kuldne "Fool's Gold". Hiljuti avastasin ka uue imelise ripsmetusi. Oriflame The One Hypnotic Depth Mascara ootas mu meigisahtlis pikalt oma järjekorda ja kui see lõpuks temani jõudis, olin juba esimesest kasutuskorrast vaimustuses. Pikendab, tihendab, annab volüümi ja on korraliku musta pigmendiga. Kulmudel jätkuvalt vana hea Artdeco No.5, millest olen teile juba nii-nii palju kirjutanud.
Huultega pikka juttu pole ja jätkuvalt olen truu heleroosale huulepulgale + nude-toonis huuleläikele. Esimeseks hetkel Topshop "Innocent" ja läikeks Urban Decay "Liar", mis on väga tugeva pigmendiga, nii et seda saab vajaduse korral panna ainult natuke või ka n-ö täiskihi. Kui nägu on väga jumekas, siis liiga kahvatu huul kaob justkui liiga ära ja siis ongi hea kui tumedusastmega saab pisut manipuleerida.


Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.