Mul polnud plaanis oma uudist niimoodi ametlikult kuulutada, kuid et mu töökoht suutis seda juba ootamatult ja kaudselt teha minu eest ning sellest hetkest hakkas ustest ja akendest küsimusi sadama, otsustasin, et on targem ja toredam ise pisut teemat torkida.
Kes mind Instagramis (@annnaelisabeth) jälgib on juba teadlik ja mu kasvavat kõhukestki näinud, aga mina ja mu abikaasa ootame oma esimest last, kes kõigi ootuste kohaselt liitub meie ja meie kahe karvase kasvandikuga juba sel aastal. Seni on kõik läinud väga ilusti ja sujuvalt ning loodan südamest, et see ka jätkub samas vaimus.
Ma ei tea, kui palju on teie seas raseduse- või beebihuvilisi inimesi, ma ise kerisin varasemalt sellised postitused teiste blogides edasi (ausalt öeldes ei süvene neisse siiani eriti), samuti pole mul plaanis hakata tegema igakuiseid kokkuvõtteid või postitada lapse nägu enda avalikku sotsiaalmeediasse. Samas mõned pildid tema tulevasest toakesest (või tillukestest outfitidest, oh my gooddd!!), miks mitte. Kui aga kellelgi on mingeid küsimusi või tahab sel teemal niisama veidi juttu ajada, olen sellele loomulikult avatud näiteks siin kommentaariumis. :)

As some of you might have seen on my Instagram (@annnaelisabeth) already, I'm expecting my first child who me and my husband are super excited to welcome to our little family already this year. So far everything has gone very smoothly and I really hope it continues this way.
Although I'm never going to turn this into a baby blog, I'm happy to discuss baby topics in the comments if any of you guys are interested. :)

30 comments

 1. Nii armas :)! Palju õnne teile!

  ReplyDelete
 2. olen niinii õnnelik teie üle!! palju-palju õnne! :)

  ReplyDelete
 3. Palju-palju õnne teile! :)

  ReplyDelete
 4. Palju palju õnne! :)

  ReplyDelete
 5. Palju palju õnne!
  Kas olete teada saanud juba, on tulemas poiss või tüdruk? Kuigi ketside järgi vast võib aimata? Ei? :D
  Millal täpsemalt tähtaeg on?
  Mul on muidugi ääretult kahju, et nii sina kui ka mõni teine blogija, kes emaks saamas, ei taha seda blogis eriti kajastada.... :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! Sugu me veel ei tea ja ketsid ka sellele ei viita - sõbranna arvas ka, et need positekad aga mul endal on nt samasugused. :) Tähtaeg on novembris. Otsus mitte süvitsi beebiteemasis puudutada on hetkel esialgne ning peamiselt põhjusel, et hoian ju ka oma ülejäänud pere blogist eemal. Küll aga pole välistatud nt mõned küsimused-vastused postitused tulevikus. :)

   Delete
 6. Palju Önne! :)
  Kust tennised pärit on, kui tohib küsida? Olen ka otsinud aga pole leidnud :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Tennised on Ülemiste keskuse Sportlandist. :)

   Delete
 7. Palju, palju õnne Teile!

  ReplyDelete
 8. Hei! Palju õnne! Päris neid iganädalasi rasedusnädala kokkuvõtteid vms ma lugeda ei sooviks, aga rasedusaegsest toitumisest, ilutoodete valikust - näonaha hooldusest (sest rasedana kipub ju tavaliselt näonahk, juuste seisukord jms muutuma) ning riiete valikust loeksin küll hea meelega. Ma ise mäletan, et endal jäi sealt kuskil 7nda kuu pealt blogi seisma, sest OOTD oleks olnud mehe T-särk :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kaalun neid postitusi (ehkki toitumine on küll nt täpselt sama mis enne, lihtsalt osad asjad olen täielikult välja jätnud või limiteerin neid oluliselt (limonaad jms).

   Delete
 9. Palju õnne!

  Kui liiga isiklik ei ole, siis kuidas beebiootuse otsus vastu võeti? Kui palju mängis rolli finantsiline pool? Ma olen sama vana kui sina ning vastuseid oleks tuleviku mõttes hea lugeda :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! See otsus tuli iseenesest ja loomulikult, olime mõlemad valmis. Finantsilisele poolele nii ei mõelnud: esiteks on 9 kuud aega kõik vajalikud asjad valmis soetada ja sealt edasi kujuneb kõik jooksvalt. Meil on mõlemal korralik töökoht ja kindel isiklik kodu, nii et lapsega seodnuvate rahateemade pärast väga pead ei murra, ehkki teame, et temale kulub kindlasti ohtralt (juba mähkmed on NIII kallid!??) :)

   Delete
 10. Mina saan küll aru, et beebiteemasid ei taheta blogis arutada. See on nii isiklik teema. Mina hoian oma last täielikult sotsiaalmeediast eemal, ei ole pilte üleval, ei anna teada tema tegemistest. Laps on isiksus, tema õigustega tuleb arvestada. See, et olen uhke emme, ei anna mulle õigust teda eksponeerida :)
  Aga see selleks.
  Igatahes, palju õnne teile!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh õnnesoovide eest. :) Ja nõustun su jutuga. See kui iga viies pilt su Instagramis pole su lapsest, ei tee sinust vähem uhkusest lõhkevat ja oma lapsest vaimustuvat ema. :D Ma kavatsen näidata nt lapse toa sisustamist ja võib-olla tema riideid, sest need võivad olla inspiratsiooniks ka teistele emadele, kuid tema näolapike jääb küll vaid pere ja sõprade rõõmuks. :)

   Delete
 11. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 12. Palju palju õnne! Ootan isegi esimest last ja tähtaeg samuti novembris.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.