Mulle hirmsasti meeldib oma wishful thinking-postitusi teha ja enamasti on need koosnenud valdavalt kosmeetikast. Ent mida aeg edasi, seda väiksemaks ja praktilisemaks need muutuvad ja mulle meeldib nii. Olgem ausad, mul on küllalt meiki, et nii ennast kui kõiki oma sõbrannasid vähemalt järgmised kolm aastat meikida, niisiis pole ime, et uued huulepulgad ja põsepunad mul enam väga mõttes ei mõlgu.
Ainus kosmeetikalaadne toode, mis seekord siia puges on tooniv lilla šampoon (panin kollaaži kogemata lihtsalt blondidele mõeldud toote, aga lingil on õige toode!). Nimelt otsustasin juuksed heledamaks värvida ning ehkki lõplik timmimine on veel ees, tean juba eos, et hakkan aktiivselt kasutama toonivat sampooni, mis ei lase juustel liiga kollaseks või oranžiks minna.
Moevaldkonnast on mul neli praktilist soovi: seljakott, mis võimaldaks kevadsuvistel seiklustel käed jäätise ja abikaasa käe jaoks vabaks jätta, supermugavad tossud pikkadeks jalutuskäikudeks Freddiega (ühed mu praegused lemmikud on ECCO omad, eriti nende uuest Intrinsic sarjast - ülimugavad ja stiilsed!) uued värsked valged Converse ketsid ning pikk bomber-jakk. Justnimelt pikk, sest mulle meeldivad pikemad jakid ja meie kevad (ning kahjuks ka suvi) on äärmiselt ettearvamatud.
Amsterdamis külastasin Urban Outfitters kauplust ning sirvisin seal sellist päevikut nagu My Bucket List Journal. Kahetsen, et seda endaga koju ei toonud. Tegu on soovidepäevikuga, kuhu saad kirja panna, mida teha/saavutada tahaksid ja miks ning seejärel järgmisele lehele kuupäeva, mil see tehtud sai ning mis tundeid see sinus tekitas. Kindlasti saab selleks otstarbeks kasutada ka suvalist paarieurost kaustikut, kuid olen väga visuaalne inimene ja selline päevik näeks riiulis äärmiselt kena välja. Kindlasti on mul plaanis see endale ka saada, sest idee meeldib mulle väga. Soovid ei täitu, kui sa nende suhtes midagi ette ei võta. Unistamine on lihtne, aga nende unistuste elluviimiseks tuleb ka natuke vaeva näha. :)
Ja viimaks - meie selle kevadsuve suurim ettevõtmine: mustvalge kodu! See plaan oli meil tegelikult algusest peale ning meie kodu ongi valdavalt mustvalgetes toonides, kuid nüüd plaanime värvida üle pruunid uksed ning liistud, teha valge köögi ning vabaneda inetust kollasest parkettpõrandast ning asendada selle helehalliga. Olen äärmiselt elevil, sest alles siis tundub, et see kodu on 100% meie näoga. :)
Ongi kõik! Millised soovid teil sel kevadel mõttes mõlguvad? Lisaks materiaalsetele toredustele soovin veel teile kõigile palju tugevat tervist, lojaalseid sõpru ja meeldejäävaid mälestusi! :)

3 comments

 1. Põnev! Blondid juuksed ja teistmoodi kodu -tahaks juba näha.

  Sel kevadel on ka meid eriti suured muutused ees ootamas. Hirmutav, aga samas põnev. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pilte tuleb kindlasti (kui ma lõpptulemustega ikka rahul olen :D). Palju edu ja jaksu teilegi selleks kevadeks!

   Delete
 2. Selliseid bucket listi märkmike leiab ka Viru keskuse Rahva Raamatust igasuguseid :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.