Meie nädalavahetuse reisist Amsterdami on möödas nüüdseks täpselt nädalake ja reisile järgnev nädal läks nii kiiresti ja segaselt, et ma polegi jõudnud sellest veel korralikku kokkuvõtet teha. Minnes oli mul ettekujutus, et teen linnast kümneid ja sadu pilte, sest Amsterdam on tõepoolest imeliselt fotogeeniline linn, kuid et päike paistis meile vaid esimesel päeval ja teistel saatis peamiselt tugev tuul ja vihm, ei meelitanud kohe miski mind kaamerat kotist välja võtma - pigem hoidsin käsi taskus soojas. Siiski, mõned üksikud pildid ma klõpsasin ja jagan neid nüüd teiega. Palju näete neil piltidel toitu ja seada sel lihtsal põhjusel, et toit on seal imeline. Vähemalt meil justkui vedas eriti, sest kõik kohad, kus me söömas käisime, olid imehead. Näiteks, kes Amsterdami reisimas, sel soovitan 100% käia sellises kohas nagu De Foodhallen, kus saab erinevatest putkadest absoluutselt igasugust imelist toitu hinnaga, millele restoranis pandaks kindlasti üks number juurde. Ja kes burgereid armastab, siis me kõik saime elu parima burgerielamuse väikeses burgerirestos nimega Burgerlijk.

p.s. Me olime filmimisel pisut aktiivsemad kui pildistamisel, nii et loodetavasti saan peagi teiega ka väikest reisivideot jagada. ;)

2 comments

  1. I want all this food ja jään videot ootama!

    ReplyDelete
  2. Ma vist kunagi ei suuda neid sööke unustada! Silmad söövad praegu ka veel uuesti :D ja tahan ka juba nii väga meie videot näha! xoxo

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.