Täna oli mul võimalus külastada Polhem PR Eesti showroomi, et visata pilk peale mõningatele kevad-suvistele kollektsioonidele. Showroom oli imeliselt kevadine ja värske ning mul oli hea meel, et üritus toimus reedel: kogu õhkkond oli kuidagi vabam ja ma oleks võinudki unustada end sinna tüdrukutega jutustama ja rõivaid-jalanõusid-iluvidinaid näppima, kuid ka oma töö nõudis tegemist ja piirdusin pooletunnise uudistamisega.
Et rahvast oli omajagu, siis ma väga palju pildistamiseks mahti ei saanudki, kuid jagan mõningaid lemmikdetaile teiega siiski. Loomulikult ei saa üle ega ümber Tamarise jalanõudest ja see valge-halliga kingapaar võitis mu südame täielikult, eriti veel, kuna need olid käes NII kerged! Lisaks näppisin loomulikult Oriflame meiki ning imetlesin Marks & Spenceri nude-toone ja mustreid. Suurimaks huviobjektiks oli täna aga FOREO. Oleme kõik kuulnud Clarisonicust, aga selliseid  üleni kummiseid näopuhastusvahendeid näen ma küll esimest korda. Loomulikult sai kohapeal mul ja minuga samas suunas mõtleval Helenel palju nalja, sest need olid kummised ja vibreerisid lausa kahel eri režiimil... Aga hirmsasti tahaks näha, mis tunne on millegi sellisega nägu puhastada ja kuidas erineb tulemus võrreldes teiste meetoditega (harjad, käed, puhastuslapid ja -käsnad jms). Neil on muide ka samasugused kummised hambaharjad. Innovatsioon indeed!
Lahkusin Polhemist ka kopsaka kingikotiga, mille sisu jõuan teile kindlasti lähiajal ka Instagramis lahata: palju uusi ja põnevaid brände, millega tutvuda, sealhulgas It's Skin, The Conjac Sponge Company ja Mossa. Olite te neist varem kuulnud? Mina ka polnud, nii et saame koos avastada. ;)

Mõnusat nädalavahetust kõigile! :)


Today I visited Polhem PR Estonia's showroom to take a look at some spring-summer trends. As always, I spent quite a few minutes admiring Tamaris shoes, the white and grey pair on the first photo being my absolute favourite - they were SO light as well! Marks & Spencer had some really nice nudes and patterns (the nude knit peeking on the photo stole my heart!) and of course you could also find me swatching all the Oriflame makeup there... 
The most interesting thing there was FOREO. I've never seen anything like this before: they are cleaning products for your face, but they don't have regular bristles, but are instead just rubber. Of course they reminded us soething else as well, since they vibrated as well... But all jokes aside, very innovative and something I'd love to try!
I also got a generous goodiebag that I'm going to explore during the weekend. Keep an eye on my Instagram to see what I got. Hint-hint: there are some new cool brands like It's Skin, The Conjac Sponge Company and Mossa that we can discover together. ;)

Have a happy weekend! :)

6 comments

 1. Mossa näoveed ja kreemid mulle väga meeldivad. Siiani käisin neid Lätist toomas, kas nüüd on lootust neid Eesti poelettidelt leida?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, nad peaksid kohe-kohe Kaubamajja jõudma. :)

   Delete
  2. Lisainfoks: esmaspäevast I.L.U-s :)

   Delete
 2. it`s skin on väga hea sari, eriti hea on nende silmakreem :) Müüakse neid apteegist vist ainult? Ma tellisin netist aa ja näokoorja on ka taevalik :)

  ReplyDelete
 3. I have Foreo Luna! Such a cool device :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.