SKIRT: NEW YORKER / JACKET: ZARA / SCARF: HOLZWEILER / BAG: LINDEX / BOOTS: TAMARIS

Boy, oh boy... tänane päev (jutt siis minu jaoks siiski 1. veebruarist, sest kirjutan pärast südaööd)... See oli osalt nii cool ja produktiivne ning teisalt jõudsin ma alles kell 22 koju ja sõin õhtust alles kell pool üks öösel. Päev algas tööga ja vahepeal käisime Mari-Liisiga pildistamas ja lõunat söömas. Proovisime enda jaoks uut kohvikut August ja toidud olid head ning kohv niisamuti, kuid aja säästmise mõttes ostaksin sealt järgmisel korral pigem kaasa. Mulle ei meeldi lihtsalt tööpäeviti lõunal käies 10 minutit menüüd ja 10 minutit arvet oodata, see on liiga suur ajaraisk. Pärast tööd läksin River Islandisse ühe eesseisva projekti jaoks rõivaid valimas. Tulime koju, pissitasime Freddiet ning läksime siis trenni. Täna oli jalapäev ja nüüd oleks mul nagu kaks pakku all. Loodan, et venitasin piisavalt tublisti ja suudan homme ikka treppidest käia. :D
Nüüd tahan veel mõned blogiasjad üle vaadata, siis vannis käia ja natuke Freddiega mängida - ta on terve päeva üksi kodus olnud ja miski ei tekita minus suuremaid süümepiinu kui see, et mu väikesel mänguhimulisel poisil möödub päev üksinda igavledes. Ta on selle aja jooksul, mis ma arvutis olen, mulle juba kolm korda palli sülle poetanud. Nii et mänguaeg!

p.s. Ma olen üliõnnelik, et veebruar on käes: esiteks on see viimane talvekuu, teiseks on see mu sünnipäevakuu! :)

I had such a packed and busy day: first work, then outfit shoot and lunch, then some more work, then 2 hours of outfit picking in River Island, then gym (leg day... ), dinner, editing these photos and putting together this post... now I'm gonna play with Freddie a bit (he has been home alone all day, this makes me feel so bad) and then have a bath before bed. 

9 comments

 1. Nii ilus oled :) ja su outfit on täpselt midagi sellist, mida ma ise kannaks :)

  ReplyDelete
 2. Antud postitusega üldse mitte haakuva küsimusega tülitan, aga olen märganud, et oled kasutanud mõningaid Oriflame'i tooteid ja äkki oskad Sina nõu anda. Kas Sul on kogemust nende kodulehelt tellimisega? Mind ajavad nende lojaalsusprogrammid ja punktide kogumise süsteemid väga segadusse, et ei mõistagi, kas lihtsalt endale mõne toote tellimisega saab ka piirduda? Tänan juba ette! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks ei oska aidata, ma pole isiklikult nende lehelt kunagi tellinud. Ehk on seal mõni klienditeeninduse e-mail, kuhu selle küsimusega pöörduda. :)

   Delete
 3. Nii šikk outfit! Ja praeguse pooltalvise ilmaga ka peaaegu ilmakõlbulik :D

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.