Kes Facebookis tähelepanelikum, teab juba, et õige pea (ehk siis täpselt nädala pärast!) tuleb taas #BLOGGERSMARKET kirbuturg ja seekord korraldame nunnuroosa sõbrapäeva-eri! Mina, Aljona, Britta, Helene, Kristjaana (eriline aplaus talle spetsiaalselt Saksamaalt kohale lendamise eest!), Liina, Lucine ja Mari-Liis ootame teid terve hunniku mõnusa moekraamiga, millest enamus jääb hinnaskaalasse 2-15€. Seekord haarake ka peikad käevangu, sest oma garderoobi tühjendab koos meiega ka Rauno Pello, lisaks poetavad mõned meist ka ise mõningaid peikade asju müügiks. Ikkagi valentinipäev ju!
Nagu meil tavaks, tahame ka kingitusi jagada, nii et esimest 25 saabujat ootab roosa kingikotike, millesse on panustanud Pakendikeskus, KUMA Design, Salon+, Topellier Bakery, Invisibobble, Batiste, JOIK, Essence, Purederm ja Bebeautiful.ee. Lisaks pakub Fritz janustele šoppajatele magusat koolalimonaadi!

NB! Ära unusta liituda ka Facebooki eventiga, kus jagame juba eelnevalt väikeseid kaadritaguseid korraldusest ning lisaks on seal album, kus saab pilgu peale visata ka mõningatele müüki tulevatele rõivastele-aksessuaaridele. Näitan üsna pea sneak peeki ka sellest, mida minu stangelt leida võib. ;)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.