Kui minult küsitakse mu lemmikuid meigibrände, siis ühena saab alati nimetatud NARS. Stiilsed pakendid, kvaliteetsed tooted ja igati laheda kontseptsiooniga bränd. Kahjuks ei müüda neid Eestis, ent avastasin, et tooteid saab tellida ka kodulehelt. See osutus meeletuks mässamiseks, sest ankeet ei võimalda tavalisi kaheksakohalisi mobiilinumbreid - lasi sisestada vaid seitsmekohalisi ja kuna mul lauatelefoni pole, sisestasin lõpuks lihtsalt enda numbri poolikult, lootuses, et aadressi järgi viiakse pakk postkontorisse. Pakk pidi saabuma 5-7 tööpäevaga ja kui seda ka kahe nädala möödudes polnud, kirjutasin klienditeenindusse. Öeldi, et pakki oli undeliverable, see läheb neile tagasi ja mu raha tagastatakse. Olin loobunud... kuni mu postkasti potsatas teade ja pakk ootas mind siiski postkontoris, seda kuu aega pärast tellimuse tegemist. Seega... jah, NARS-i kodukalt saab Eestisse tellida, aga... edu sellega. :D

Lühidalt ka toodetest, mis seekord mu meigikotti kolisid. NARS Sheer Glow jumestuskreemi olen ka varem kasutanud. See pole nii imeline nagu Too Faced Born This Way, kuid et viimast ei saa kohe mitte kuskilt kätte, tellisin uuesti Sheer Glow. See jumestuskreem ei tule kahjuks pumbaga, nii et ostsin juurde ka eraldi pumba mugavamaks kasutamiseks. Teiseks olen kuulnud meeletult kiidusõnu NARS Radiant Creamy Concealer peitekreemi kohta ja tahtsin selle ise järele proovida, sest ausalt öeldes on mul juba kõrini M.A.C Pro Longweari pudelikesest, mille pump ühel hetkel lihtsalt lakkab töötamast või mis pumpab alati välja liiga palju. Jah, NARS-i peitekreemi pakend pole võib-olla nii hügieeniline, kuid vähemalt saad sa sealt toote kätte ja veel täpselt nii palju kui parajasti vaja. Kolmandaks, olen rääkinud juba iiveldamiseni palju M.A.C "Margin" põsepunast (ja pööranud tosin tuttavat selle usku), kuid kui nägin kui palju on netis võrdlusi selle ja NARS "Luster" põsepuna vahel ja kui palju öeldakse, et "Luster" on parem... Siis ma ju pidin seda proovima. Parem versioon mu lemmikpõsepunast? Gimme!
Need olid siis mu seekordsed NARS-i valikud. Edaspidi ostan nende tooteid tõenäoliselt siiski reisidelt, sest kuu aega ootamist... Isegi NARS pole seda väärt, et ma pean kuu aega jumestuskreemita elama. :D

I ordeder some new makeup bits from NARS that I'm super excited about. Okay, I've had Shwwr Glow foundation before and it's not as amazing as Too faced Born This Way, but since I found no way to order TF, I settled with NARS for now. But what I'm most excited about is their Radiant Creamy concealer that everyone raves about and also their blush in "Luster" that should be an even better version of my favourite blush "Margin" by M.A.C. So we'll see, but so far I'm happy with my new toys! :)

18 comments

 1. I haven't really gotten my hands on much NARS makeup but this post has deffo made me more interested!

  xx

  http://cierramais.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Mingisugune NARSi valik on ASOSes ka saadaval, sealt on ehk lootust kiiremini kätte saada .)

  ReplyDelete
  Replies
  1. NARS on ASOS-es küll olemas, kuid Eestisse seda sealt tellida ei saa. :(

   Delete
 3. Mina tellisin Sheer Glow feelunique-i kaudu ja kui paar päeva hiljem uuesti Narsi tooteid nende kodulehel vaatamas käisin, oli kirjas et neid Eestisse ei tooda. Täna lähen postkontorisse järgi, tundub et mul vedas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma oleksin ka feelunique's tellimuse teinud, kuid seal polnud parajasti pumpa saadaval ja jõudsin omadega NARS-i enda lehele välja. Aga märkasin ka, et nad on nüüd NARS-ile regioonipiirangu peale tõmmanud. :(

   Delete
  2. Täpselt sama lugu siin! Nii kurb, et ei jõudnud enne tellimust esitada kui nad piirangu peale panid. Huvitav miks nii... üleüldse on feelunique'ga mul pidevalt jamad. Näiteks olen ühte pakki juba oodanud 27 päeva (kaks asja aint). Tegin tellimuse 10.jaanuaril. Alles hiljuti oli sama lugu, et ootasin minig 25 päeva ühte väikest näokreemi.... Kui kiiresti teil sealt tellimused tulevad??

   Delete
  3. Varem on mul kahe nädalaga tulnud, kuid praegu ootan ka kahjuks üht väikest paletti juba ligi kuu aega... Edaspidi sealt ei telli. Olin varem suur fänn, aga nii pikk ooteaeg pole inimlik, lisaks ütlevad nad oma kodukal, et enne kui pakk pole 30 päeva hilinenud, nad isegi ei tegele sinuga. :/

   Delete
  4. Ma viskaks kivi Omniva kapsaaeda. Olen regulaarselt tellinud kolmelt erinevalt UK lehelt ning alati saanud tellimuse lubatud tarneaja sees või varemgi (neil on erinevad tarneajad). Aga...novembrist hakkas pihta üks jama teise järel ning kõigi kolme erineva kaupmehega. Ei saa ju olla, et kõik korraga järsku nö rikki läksid. Viimased jaanuari keskel tehtud tellimused sain see nädal kätte ning mitte küll lubatud kiirusega, aga päris kuu aega pole ka enam läinud. Ehk on Omniva taas ree peale saanud.

   Delete
 4. Nars on ka lookfantastic.com lehelt täitsa tellitav ☺

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja ongi... Ma ei leidnud seda sealt, sest brändide nimekirjas NARS-i pole, kuid otsinguga leiab siiski üles. Lahe. :)

   Delete
 5. Ma ostsin suvel selle peitekreemi ja olen niii in love! Nüüd pean hästi hoolikalt planeerima toote otsa lõppemist ja uut reisi, sest kodukalt vist eriti tellima ei kutsu :) Aga sa jäid ikka tooni "Custard" juurde? Ja kui, siis kas ta su nahal kollakas ei jää?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, jäin "Custard" juurde. Kollakas ei jää, sest mu enda nahk on ka kergelt kollaka/oliivikarva alatooniga.

   Delete
 6. Ma tellisin ka NARS-i nende euroopa kodukalt. Tellimuse/telefoni nr sisestamisega probleeme polnud, kuid jube pikalt (ca kolm nädalat) pidin pakki ootama küll. Kõige kiiremini on seni tulnud pakk Charlotte Tilbury veebipoest - alla nädala ja DHL-iga koju kätte.

  ReplyDelete
  Replies
  1. See ootamine on ikka maru kehv, eriti kui oled tellinud midagi, mida juba hädasti igapäevaselt vajaksid (jumestuskreem jms). Ma kaalun ka mõningate CT asjade tellimist, tore teada, et pakid ruttu kohale tulevad!

   Delete
 7. Kumb põsepuna sulle pikema kasutamise järel rohkem meeldib, NARS või MAC?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma pole NARS-i veel väga palju kasutanud, tahan enne M.A.C-iga ühele poole saada. Hetkel oskan nii palju öelda, et NARS-il on tugevam pigment ja sellega peab seega oluliselt ettevaaltikumalt ümber käima. Samuti on see kallim ning seda on pakendis vähem (samas again, pigment on tugevam ja kulub korraga vähem).

   Delete
 8. https://www.net-a-porter.com/Shop/Search?designerFilter=1461&keywords=nars&termUsed=NARS Net a Porterist saab NARSi tooted 5 päevaga kätte ;)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.