Stockmann tuli hiljuti välja uue isikliku moebrändiga cut & pret. Bränd on sündinud filosoofia We Care (Meie hoolime) põhimõttel: materjalid valitakse ja rõivad toodetakse võimalikult vastutustundlikke partnereid ja tootjaid kasutades, püüdes järgida õiglase kaubanduse tavasid ja keskkonnasäästlikku mõtlemist. Suurt rõhku pööratakse ka rõivaste mugavusele ja kvaliteedile ning see on miski, mis oli selge juba kohapeal riideid näppides: kogu kollektsioon on väga lihtne ja klassikaline, andes lõputuid võimalusi esemeid omavahel kombineerida. Tegu pole ehk kõige nooruslikumate esemetega - mina suunaks selle brändi neile, kes tahavad suurtest trendidest pigem puhata ja kanda midagi, mis sobib igal ajal ja igas olukorras.

Mind kutsuti kohapeale kollektsiooniga tutvuma ja enda lemmikuid valima ning juba eos meeldisid mulle enim lihtsad, minimalistliku joonega esemed. Ehkki kogu kollektsiooni võib iseenesest minimalistlikuks nimetada, jäi minu pilk pidama sirge lõikega mustadel pükstel ja vestil, klassikalisel mantlil ja lihtsatel valgetel toppidel, mida on võimalik igapäevaselt vähemalt kümnel eri moel kombineerida.

Mul paluti kokku panna enda lemmikkomplekt ja see sündis imelihtsalt, sest kui on miski, mis töötab a-la-ti, on selleks valge pluus + mustad püksid + klassikaline trench-mantel. Am I right or am I right!? :D

Cut & Pret'iga saab lähemalt tutvuda Stockmanni 3. korrusel. :)

2 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.