Kuna alustan toote valimist alati pakendist (tean-tean, ära hinda raamatut selle kaane järgi ega toodet selle pakendi järgi), jäi OWAY (ehk Organic Way) mulle kohe silma. Nimelt meenutavad nende pakendid kõikide blogijate suurima lemmiku Aesop'i omi, kuid et viimane maksab absoluutselt hingehinda, pole ma nende soetamiseni jõudnud. Küll aga avastasin enda jaoks hiljuti OWAY ja seda allurebeauty.ee vahendusel. Juba mu esimene mulje brändist oli imehea ja seda väga mitmel põhjusel:
  • pakendid on stiilsed ja loodussõbralikult minimalistlikud (kasutatud klaasi, alumiiniumi ja vaid väga minimaalselt taaskasutatud plastikut pumba/korgi jaoks, lisaks pole neil ebavajalikke karpe);
  • tooted on orgaanilised ning ei sisalda ebavajalikku keemiat;
  • OWAY ei katseta oma toodangut ega selle tooraineid loomadel;
  • valmistatud 100% Itaalias (minu jaoks on selles midagi võluvat kui kogu toodang on valminud ühes riigis, mitte tellitud odavamaid lisajuppe Hiinast vms);
  • tootevalik on lai: leidub midagi igale juuksetüübile, lisaks on neil ka tooteid kehale, juustele jms.
Kindlasti on häid omadusi veelgi (oma ametlikul kodulehel jutustavad nad lähemalt oma tootmispõhimõtetest, sealjuures toodetes kasutatavate taimede kasvatamisest), kuid need jäid mulle esimesena silma.


Minu õnnelikus valduses ja kasutuses on hetkel viis OWAY toodet, mis Allure Beauty armas tiim mul lahkelt välja valida lubas. Lõplik arvamus toodete kohta kujuneb alles nädalate ja kuude jooksul, kuid esimesi mõtteid ja muljeid saan teiega juba jagada.
Alustades juustest, mis paistab olevat nende põhirõhk, on mul taastav Rebuilding Hair Bath šampoon ning Rebuilding Hair Mask juuksemask, mis mõlemad mõeldud kahjustatud ja nõrkade kiududega juustele ning minu juuksed on hetkel üsna õnnetud (väljakasvav püsivärv, laisk palsami kasutamine, pikenduste kandmine jne). Need lubavad anda juustele vajalikke valke ning niisutada neid ka seespidiselt. 
Kolmandaks juuksehooldustooteks on mul neilt Volumizing Root Spray volüümiandev sprei, mis lubab juustele anda volüümi ning kerge, pehme hoidvuse. Olen seda paar korda juba proovinud ja esiteks saab minult suure plusspunkti kohevustandev toode, mis ei vaja toimimiseks fööni - juustel oli ka järgmisel päeval kena hoidvus.


Brändist parema ülevaate saamiseks tahtsin proovida ka midagi kehale ning valisin Velvet Body Fluid kehakreemi, mis lubab niisutada nahka sügavuti, muutes nahka nooruslikumaks. Sisaldab Surematuse taime, mis tugevdab rakukihti ja kiirendab lipiidide sünteesi, mille tulemusena nahk pinguldub. Ma ei oska oma veel küllalt pingul ja noore naha puhul nii kiiresti veel tulemustest rääkida, kuid lisaks pakendile jumaldan ma selle kreemi lõhna. Hoiatan, see pole kindlasti igaühe jaoks, kuid sel kreemil on üpris intensiivne ja võib öelda, et isegi maskuliinne aroom, milles tugevalt tunda pähklit. Viimane hapupiimane on Detox Body Bath pesugeel, täpsemalt öeldes jääkaineid väljutav ja nahka sügavuti niisutav pesugeel. Kas see ei kõla mitte imeliselt? Aroom on sel üpris lihtne, üpris tüüpiline loodusliku toote lõhn, mis mulle isiklikult meeldib väga, rääkimata sellest kui ilus näeb see klaaspudel vannitoariiulil välja (duši alla ei soovitaks samas liiga julgelt neid klaaspakendeid kaasa võtta, minul on nad turvaliselt vanni kõrval korvis - lisaks võimalikule klaasi purunemisele kulub muidu ka ilus pabersilt pudelitelt maha). 

Kel vähegi huvi ja võimalust, soovitan kind-las-ti nende toodetega lähemalt tuvust teha. Ma teen ühele tootele/brändile keskenduvaid postitusi üli-üliharva nii et kui need ilmuvad, võite kindlad olla, et ma soovitaks neid tooteid nii oma emale, õele, sõbrannadele kui absoluutselt kõigile teistele. Ilusad tooted ilusate põhimõtetega, kui see pikk jutt nüüd ainult nelja sõnaga kokku võtta.

OWAY tooteid saab Eestis osta veebilehelt www.allurebeauty.ee - lisaks on seal mitmeid teisi looduslikke brände, nii et avastamist peaks jaguma. ;)

NB! Näitan kordades rohkem tooteid ja jagan arvamusi neist pidevalt oma Instagrami kontol @annnaelisabeth


Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.