Neljapäeval käisin H&M showroomis tutvumas nende kevadsuvise Studio kollektsiooniga. Oma märksõnadeks stiili, glamuuri, seiklused ja õndsuse valinud kollektsiooni domineerivad toonid on kõik päikesepleegitatud värvid, kollane, punane, naturaalne valge ja paljud muud looduslikud toonid, materjalidest on jäädud peamiselt siidi, puuvilla, naha ja linase juurde. Visuaalselt on tegu väga boheemlasliku kollektsiooniga, mida lähemalt uurides leiad ka rohkelt praktilisi jooni. H&M ise nimetab oma uue Studio kollektsiooni inpiratsiooniks rändavat tüdrukut ja seda on mitmetes esemetes tugevalt tunda, olgu selleks siis praktiline parka või vabalt istuvad püksid ja kleidid. Seal on midagi tundideks linnas ja öödeks maal ja festivalidel.

Ütlen ausalt, et minust läheb nii toonide kui stiili poolest uus kollektsioon kauge ringiga mööda, sest puhast musta, valget, halli ja edgy't minimalismi sealt ei leia. Küll aga leidsin kaks lemmikut, mida näeksin end ka ise kandmas. Näiteks üks kleit oleks ideaalne Positivuse festivalil Ellie Gouldingule kaasa elamas (0:14) ja lisaks näppisin showroomis üht pikka rohelist kudumit, millega jahedamaid kevad- ja suveõhtuid veeta. 
Vaadake kindlasti ka ülalolevat videot, see on mu absoluutne lemmik nii teostuse kui imeilusa modelli tõttu!

p.s. Kollektsioon maandub H&M kauplustes 25. veebruaril.

A little peek into H&M Studio S/S 2016 collection. These bohemian vibes don't really rock my personal boat, but I love the idea of this collection: a travelling girl collecting memories, a bohemian freedom mixed with practical items & stylish glamour.  My favourite piece from this collection has to be this dress (0:14), that I can really see myself wearing in summer, maybe at the Positivus festival? :) But what I really love is this video! The model is gorgeous and unique-looking and the editing is such a pleasure to watch!
p.s. The collection is out on February 25th.

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.