FAUX FUR COAT: ASOS / BAG: MICHAEL KORS / JEANS: LINDEX / BOOTS: TAMARIS

Tere-tere 2016 ja loodan, et teil kõigil olid imeilusad jõulud ja meeleolukas aastavahetus! Ma veetsin jõuluõhtu enda vanemate juures ja esimese püha L. perega - milline õnn, kui sul on perekond ja milline uskumatu vedamine kui sul on neid kaks! Pärast pühi toitusin kuni uue aastani peamiselt sokolaadist, kuid nüüdseks on see nali läbi ja olen tublisti tagasi trenni- ja terviserutiinis.
Vana-aastaõhtul tulid meile sõbrad külla ja veetsime õhtu telekast aastalõpusaateid vaadates, ohtralt snäkkides ning... EMO-sse sõites. Nimelt ei tasu pimedas libedatel kividel väga turnida, mis siis, et alt rannast ilutulestikku paremini näeb. Minuga on kõik korras, aga sõbra kulm sai kolme õmbluse võrra uhkemaks. Hommikul valmistasin kõigile hommikusööki ja terve ülejäänud päeva vedelesime neljakesi meie elutoas, vaatasime "Mamma Miat" ja "Helisevat Muusikat", mängisime lauamänge ja tellisime pitsat. Esimene jaanuar pole minu kalendris kunagi produktiivne olnud...
Nii nagu Mari-Liis kirjutas, tuleb ka mul nüüd üks pikk sirge jaanipäevani ja mõnusalt puhata plaanin alles juulis, nii et let's do this!

Happy New Year, everyone! I hope you had a lovely Christmas and a memorable New Year's Eve. I spent time with my family and on the 31st we had friends over for dinner and drinks. Nothing wild, perfectly cosy. The next day I made everyone breakfast and then we just killed the time with pizza and TV. My next vacation is not until summer, so I'm fully back in work & blog mode now. Let's do this and see what 2016 brings!

12 comments

 1. Oivaline! Ja no see naeratus (tuli raudselt sellest, et ma tegin/ütlesin midagi)!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tee/ütle teinekordki midagi sellist Mari-Liis! Need lõbusad naeratavad pildid Sinust, Anna, on alati mu lemmikud (: ja see kasukas on väga kihvt!

   Delete
  2. Eks ma siis mängi rohkem lolli xD

   Delete
 2. See kasukas ja sina! (Y)(L) (:

  ReplyDelete
 3. Sellise outfitiga püüad kindlalt tänavail pilke! Outfit on point ja ise ka imekena! Tõesti jalustrabav!

  ReplyDelete
 4. ohh kust ostetud kasukas? :) niiii ilus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Asos.com - outfiti info on alati piltide all kirjas. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.