Social

Beauty News! Time Miracle by MÁDARA

Wednesday, September 30, 2015
See pole mu pikaaegsematele lugejatele kindlasti mingi saladus, et meie lõunanaabrite loodud puhas ja looduslik kosmeetikabränd MÁDARA on üks mu suuremaid lemmikuid, eriti need kolm toodet, millest kirjutasin lähemalt siin postituses. Täna esitles MÁDARA Arhitektuurikatlas oma uusimat tootesarja Time Miracle, mis loodud spetsiaalselt neile, kelle nahal elatud aastatest rohkem märke kui nad sooviksid. Ehkki mina oma 25 eluaastaga pole otseselt selle tootesarja sihtgrupp, kuulasin toodete esitlust täie süvenemisega, sest neid tutvustas ei keegi muu kui MÁDARA looja Lotte, kes oli ürituse tarbeks spetsiaalselt Eestisse tulnud. Ja teate kui lahe oli kuulata, kuidas nüüdseks niivõrd populaarne ja edukas bränd sai alguse ühest noorest naisest, kes hakkas köögis seepi keetma?
Kuid minnes tagasi Time Miracle tootesarja juurde, siis nende eriliseimaks jooneks on asjaolu, et kui tavaliselt kasutatakse kosmeetikatoodete valmistamisel vett, siis neis pole seda tilkagi: vett asendab kasemahl! Lotte ja tema tiim nägid kõvasti vaeva, et kasemahl edukalt toodetesse saada, sest teadupärast rikneb kasemahl kiiresti, kuid nad said sellega hakkama ja iga toote põhiliseks koostisosaks on looduslik kasemahl. Kõik teavad aga, et kasemahl on vitamiinidest ja mineraalidest punnis, tihtilugu nimetatakse seda nooruse eliksiiriks, nii et MÁDARA on leidnud väga õige koha ja aja selle kasutusele võtmiseks!
Ehkki toodetel vanusele ei viidata (sest iga inimene vananeb erinevalt ja erinevate vajadustega), on tootesari peamiselt mõeldud 30+ tarbijale. Sellest on mul peaaegu et kahju, sest ma väga fännan neid mustvalgeid pakendeid. Küll aga hakkan üht toodet sarjast siiski kohe ise kasutama: toniseerivat näospreid, mis värskendab, niisutab ja tasakaalustab ning sobib kasutamiseks nii pärast näo puhastamist kui päeva jooksul meigi peale piserdamiseks. Kuna pudelikeses on 100ml, saab sellest ideaalne kaaslane ka lennureisidel. Sain täna kingituseks ka Time Miracle sarja seerumi, kuid oleks raiskamine seda enda nahal kasutada ja sokutan selle emale. Aga ainult siis kui ta lubab, et seda ka kasutab... Ma olen talle nii palju asju kinkinud, mis aastateks vannitoariiulile tolmu koguma jäävad. Nii et ema, kui sa seda loed, siis ma olen selle seerumiga varsti sinu poole teel! :)

bad hair day

Monday, September 28, 2015
SHOES: ZARA (old) / JACKET: STRADIVARIUS: (old) / BAG: ZARA / KNIT & SCARF: LINDEX
SUNGLASSES: LE SPECS


... and that's why there's just one photo. :D

because bad things happen when there are no good people

Mõtlesin, kas kirjutada sellest blogis või mitte, kuid teen seda siiski. Lühidalt. Sõitsin laupäevaõhtul kella 20-21 vahel 1A bussiga Tallinnast Viimsisse kui Selveri juures tuli peale purjus mees, kellele ma ei pakuks vanuseks vähem kui 30 eluaastat. Tal oli kaheliitrises plastpudelis õlu käes, mida ta aeg-ajalt rüüpas. Ta võttis istet bussipõrandal väikese poisi kõrval, kes istus minu ees pingil ning hakkas poisiga juttu rääkima. Poolkurt nagu ma olen, palju ma sellest vestlusest aru ei saanud, nii palju ehk, et ta püüdis poisile elu õpetada ja seletada, et too ikka koolis käiks ja õpiks, mitte ei lõpetaks nagu tema. Jutt jutuks, aga poiss oli hirmust kange ning mis seal imestada: ta oli maksimum 8-9aastane väike poiss suure trennikotiga ja sõitis kottpimedas üksinda koju kui järsku haisev ja purjus mees end tihedalt tema kõrvale parkis...

See kestis kaks peatust kui mul (ainsana vist kõigist reisijatest?) villand sai ning ma tõusin püsti ja palusin, kas ma võiksin seista selle koha peal, kus mees põrandal istus, pakkudes talle samas enda istekohta. Peamiselt siis selleks, et ta poisi rahule jätaks. Lootsin, et ta on piisavalt purjus, et mitte mu väikesest kavalusest aru saada, kuid muidugi mõikas ta, miks ma tema ja poisi vahel seista tahtsin. Ta hakkas otsekohe mind sõimama, ütles, et on kinni istunud varguste ja röövimiste eest, aga tema pole mingi pedofiil. Vastasin viisakalt ja rahulikult, et keegi pole teda pedofiiliks nimetanud, aga et ta ei tohiks võõraid lapsi hirmutada, eriti kui ta on joobes. Sealt sai alguse väga pikk sõimu- ja ähvarduste jada, sest see mees lihtsalt ei rahunenud maha ja püüdis korduvalt tagasi poisi juurde minna. Panin korraks poisile käe õlale ja ütlesin vaikselt: "Ära tee temast välja eks, varsti oled kodus." Mees kuulis seda ja ütles mulle, et tema pole mingi tavaline inimene, ta kutsub mulle oma "kapid" kallale (ähvardada endast poole väiksemat naist mingite kappidega, very classy... ) ja et need tulevad mulle peatusesse vastu. Ütles, et ma olen vastik v*** ning et ta taob mul pea sisse. Ütles, et röövib mu ära. Ma olin hirmust halvatud, kuid jäin täiesti rahulikuks... Kuni ta tõusis püsti ja läbi hammaste mind ähvardama hakkas.

Kõik, mida ma sel ajal laususin oli stiilis "palun rahunege maha" ja "palun istuge ja olge tasa". Aga kui ta mu kohal kõrgus, tõstsin ma lõpuks häält. "Jätke mind palun rahule!" hüüdsin ma ja hakkasin (kusjuures üpris rahvast täis) bussis ringi vaatama, kust ja kellelt abi saada (bussijuhist tavaliselt sellistes olukordades tolku pole, pealegi toimus kõik bussi kõige tagumises otsas). Minu suureks šokiks oli buss täiskasvanud mehi täis ja nad kõik vahtisid meid. Aga ainult vahtisid. Valisin neist ühe tugevama välimusega noormehe, kes istus pisut eespool ja vaatas selja taha, välja ja vaatasin talle paluvalt otsa, tegin isegi peaga "noh?" liigutust, et tule palun appi. Teate, mis ta tegi? Keeras uuesti selja. Samuti pöörasid kõik ülejäänud vaikselt pead kõrvale, sest ühistranspordis kehtib ju reegel, et mida sa ei näe, seda seal pole.

Sain aru, et olen oma olukorras üksinda ja mu pea töötas välkkiirusel. Analüüsisin, mis peatuses ma maha peaksin minema, sest ta ähvardas koos minuga maha tulla ja minuga seda, teist ja kolmandat teha. Otsustasin, et väljun kodupeatusest üks peatus hiljem, sest mu kodupeatus on pime, kuid pärast seda on kohe peatus ettevõtte ees, kuhu saaksin joosta. Õnneks just sel hetkel kui minu peatus saabus, keeras ta selja, et telefonis oma "kappidele" sõnumit saata. Andsin poisile pealiigutusega märku, et ma lähen maha ning niipea kui ma bussist väljusin, tuli poiss vudinal minu järel bussist välja ja jooksis uuesti esiuksest sisse. Ruttasin bussist eemale ja alles sel hetkel kui see uksed sulges ning minema sõitis, jõudis mulle šokk kohale ja mind tabas paanikahoog. Ning kusjuures, sel oli küll palju tegemist tolle elu ära joonud mehega, kuid suurem osa sellest oli asjaolu, et mitte ükski inimene ei tulnud mulle appi.

Täna hommikul oli see mees uuesti bussis, kuid ei tundnud mind ära. Tal oli jälle pudel käes.

Loo moraal? Palun minge appi kui te näete, et kedagi ahistatakse. Palun kaitske endast nõrgemaid. Ja viimaks, palun ärge abielluge ega valige kunagi oma laste isaks kedagi meestest, kes viibisid laupäeval kella 20:30-22:00 vahel bussis 1A, suunaga Viimsisse. Neil meestel ei ole piisavalt kotte, et iial kellegi kaitseks välja astuda.

Side lõpp, stay safe! :) 

styling my home office

Sunday, September 27, 2015

Üks tuba, mille osas ma tunnen, et see on meie kodus veel liiga tühi ja poolik, on kindlasti kontor. Seal on imeilusad valged ja hallid seinad, hele põrand ning valge töölaud koos reinariiulitega, kuid ma pole end veel käsile võtnud ja seda stiilselt sisutanud. Riiulitele on sattunud pigem suvalised asjad ning laual on vaid arvuti: osaliselt mulle meeldib lagedus ja minimalism, kuid ma leian, et selline n-ö organiseeritud segadus sobib kontorisse imeliselt. Otsustasin end nüüd uuel kuul käsile võtta ja kontori ilusaks ja stiilseks teha. Kogusin internetist mõned inspiratsioonipildid, et see eesmärk mul ikka meeles püsiks. Nagu näete, siis toonid tulevad ikka mustad ja valged, see on nii minu kui mu abikaasa eelistus: kogu meie kodu on mustvalgetes toonides. :)

I decided to spice things up in our home office. In October it's gonna have a proper makeover. Although it's already nice with its white furniture and walls, it could use some more style. I collected some inspirational photos to keep the goal in mind. As you can see, we are still going with black & white theme. Its mine and my husband's favourite and our whole home is black and white. :)

all black everything

Sunday, September 20, 2015

JACKET: H&M / JEANS & T-SHIRT: SEPPÄLÄ / BAG: ZARA / BOOTS: JEFFREY CAMPBELL
SUNGLASSES: LE SPECS / EARRINGS: 27JEWELRY


Hello-hei! Jõudsime just Rakverest tagasi, kus veetsime AQVA spaas mõnusa pool-nädalavahetuse. Vees ligunemine, saunas higistamine ja pehmes hotellivoodis magamine oli täpselt see, mida me vajasime, ühtlasi oli see ametlik mesinädalate lõpp, sest spaa kinkekaart oli üks meie pulmakingitustest. Muide, kohe varsti peaksime Stina Kaselt ka pildid kätte saama ning siis on aeg lõõõõppuuukkksss ka neid teiega jagada ja nende juurde pisut pulmadest rääkida, sest tean teie kirjade-kommentaaride põhjal, et need postitused on väga oodatud. Olge täitsa mureta, need tulevad kohe päris kindlasti! ;)
Aga olgem ausad, tänase postituse peamine point on eputada oma uue koti ja kõrvarõngastega. Esimene on 100% minulik leid Zarast, klaasist ja hõbedast käsitööna valminud kõrvarõngad aga imeilus kingitus 27jewelry-lt. :)

Well hello there! We just got back from a weekend spa trip, wich was kind of an official end to our honeymoon, since this spa trip was one of our wedding gifts. :) It was so relaxing to just let my body float in the water, then sweat in the sauna (because we Estonians love sweating in tiny spaces with other people :D) and sleep in a soft hotel bed. Now out batteries are loaded for a new week!
But let's be honest, I only posted today to show off my new bag and earrings, first one being a gorgeous find from Zara that's 100% me and the earrings were gifted to me by 27jewelry. They're made of glass and silver and I simply can't stop wearing them, so you'll probably see them a lot from now on! 

Wishful Thinking: black & grey with a sprinkle of silver

Friday, September 18, 2015


COATS: MANGO / SHOES: TAMARIS / JEWELLERY: MONQUER / KNIT: LINDEX

Alates sellest kui ma Eesti brändi Monquer ehteid esimest korda nägin, võitis nende sarviline Antlers kollektsioon mu südame, eriti sõrmused, ma jumaldan erilisi sõrmuseid! Kogu kollektsioonile saab pilgu peale visata siin. MANGO mantlitest jahusin kiirelt juba eilses postituses ning olen leidnud kaks lemmikut, suutmata valida musta ja halli vahel (mõlemad, pliis). Sügisel ei saa olla liiga palju sooje kudumeid ja Lindexi kudumite kollektsioon sel sügistalvel on vägagi muljetavaldav. Reaalselt kõik lõiked ja toonid, mida iial ihata, minu lemmikuteks loomulikult endiselt hallid ja mustad. Ja viimaks: ma armastan oma Tamarise saapaid, mida IGAS outfitipostituses kannan, aga ma ei taha neid "kapsaks" kanda, nii et vajaksin hädasti veel mingeid mõnusaid igapäevaseid sügisjalanõusid. Samuti kõrgemaid pahkluuni saapaid, sest hetkel on mul selliseid täpselt null. Mõlemad meeldivad papud leidsin Tamarise sügistalvisest kollektsioonist.

XVII.IX

Thursday, September 17, 2015

KNIT & TROUSERS: LINDEX / BAG: LINDEX (coming soon) / BOOTS: TAMARIS

Vihmasel ja hommikust õhtuni hallil neljapäeval on vaid üks rõivavalik: pehme kudum. Olgu, võib-olla mitte kõigi puhul, sest pildistasime täna ka Mari-Liisi outfiti üles ja temal on veel Suvi (pun totally intended! :D). Eksisime lõuna ajal ka korra Mangosse ja sügis on ikka nii üdini minu teema. Jakid, kudumid ja jämedad ketid, jah palun. Üks mantel ja kaks saapapaari on mu garderoobist veel puudu ja kui me juba seda rada läksime, siis tahaksin ka suurt mahukat käekotti. Hmm, I can smell a wishlist post coming up...
p.s. Freddie sai eile 8-kuuseks! ♥

What else are you gonna wear on a rainy Thursday? I stumbled upon some really amazing fall pieces in MANGO today that made me want to put together a little fall fashion wishlist. I might do that for my next post! :)

It's all about the eye(shadow)s!

Wednesday, September 16, 2015
Andsin endale eelmiseks aastaks lubaduse, et hakkan rohkem silmameigiga katsetama, kuid see aeg jõudis kätte alles nüüd: olen viimastel kuudel üha sügavamale lauvärvimaailma sukeldunud ja naudin seda täiel rinnal. Kui varem kategoriseerisin end rangelt kreemja lauvärvi tüdrukuks, siis nüüd, ehkki tegu on endiselt mu suurima lemmikuga, olen kõiksuguste erinevate lauvärvide lummuses. Mu kõige lemmikum meigiese kogu mu kollektsioonis on vaieldamatult eelmisel kuul Londonist ostetud Urban Decay Naked SMOKY palett, mida kasutan peaaegu igapäevaselt. Kui mul pole parajasti paletituju, katsetan kahe imekauni Lily Lolo mineraalse lauvärviga toonides "Sticky Toffee" ja "Moonlight"*. Mõlemal on absoluutselt imeilus pigment, lisaks on sama brändi pintslid väga head, soetada saab Lily Lolo tooteid leheküljelt angelbeauty.eu. Puuderja lauvärvi põhjaks kasutan kreemjaid lauvärve, hetkel H&M Beauty "Dauphine Truffle" ja Max Factor Excess Shimmer "Copper"*. Mõlemat saab laisematel päevadel edukalt ka omaette kanda. Üks põnevamaid uusi avastusi on L'Oreal Super Liner Smokissime "Brown Smoke"* - on see paksem lainer või kreemjas lauvärv, seda ma ei oskagi justkui määrata, aga pigment ja püsivus elaksid vist ka maailmalõpu üle ning tumedama suitsusilma tegemise teeb see toode superlihtsaks.
Nagu piltidelt näha, siis olen igati neutraalsete värvide kandja - mu enesekindlus silmameigi osas pole veel nii kõrge, et endale sinist ja rohelist laule määrida, kuid eks näis, mida tulevik toob...

*PR GIFT

XI.IX

Friday, September 11, 2015

JEANS, TOP & TRENCH COAT: SEPPÄLÄ / SUNGLASSES: LE SPECS / BOOTS: TAMARIS (old) / BAG: LINDEX

Anna kannab musti skinnysid ja triibulist toppi! Kes oleks arvanud? Täna oli üks neist päevadest, kus ma astusin vist lausa kahe vasaku jalaga voodist välja ja kõik vedas aina viltu, nii et ma ei hakanud lisaks muule veel riietusega riskima ja võtsin kapist need esemed, mis alati sobivad. 
Praeguseks olen kodus ja selleks nädalavahetuseks on mu kodust saanud tõeline loomaaed: lisaks mu enda loomalastele hoian pühapäevani ka õe koera. Hetkel ootangi, et L. töölt koju jõuaks ning saaksime poisid parki möllama viia. Üks doggy date on sel nädalavahetusel plaanis ka Joffe ja Dexteriga (ja kui te ei tea, kes on Joffe ja Dexter, siis häbi teil olgu! :D). 

Täpselt aasta tagasi samal ajal olin ma Göteborgis, valmis Lindexi 60. juubeli suurejooneliseks peoks ja Jean Paul Gaultier for Lindex kollektsiooni esitluseks. Ma mäletan KUI elevust täis see reis oli. Kohal olid nii paljud Soome, Rootsi ja Norra tippblogijad, keda ma igapäevaselt jälgisin ja nendega ühel üritusel viibida (ja mõnega paar sõnagi vahetada, omg :D) oli nii-nii uskumatult lahe! Tänane päev on sellest kardinaalselt erinev. Märksõnadeks koerad, pidžaamapüksid ja kas-meil-võileivamaterjali-on? :D

Mõnusat nädalavahetust kõigile! :)

Exactly a year ago right now I was in Göteborg, celebrating Lindex 60 and Jean Paul Gaultier for Lindex, today is all about pajamas and sandwiches. Oh, and dogs: we're babysitting my sister's dog over this weekend, so with him and our own two furry kids it's a proper zoo in our tiny apartment! :D
Have a happy weekend! :)


My best bath buddies!

Wednesday, September 9, 2015


Hetkel on vann (fakt: eelistaksin dušši, kuid ei oma seda veel :( ) üks mu kõige lemmikumaid koduseid paiku ja on tugev kahtlus, et selles on "süüdi" need kolm tegelast. 
LUSH-i populaarseima vannivahu järgi sündinud LUSH The Comforter dušikreem* on tugeva roosa pigmendi ja absoluutselt imelise lõhnaga (hoiatus: mitte igaühe maitse) ja lisaks vahutab imeliselt kaua ja kohevalt. Vannitoas hõljub veel pikalt pärast sinu visiiti lõhn, mis kinnitab, et üks naine on seal spaad mänginud. 
Järgmiseks koorin keha Soap & Glory Breakfast Smoothie kehakoorijaga. Boy oh boy... Kommenteerimaks esmalt siis taas lõhna, siis see reaalselt lõhnabki nagu kaerapuder pruuni suhkru, banaani, mee ja mandlitega. Täiesti pööraselt hea lõhn, lisaks sellele on koorijal kleepuv tekstuur, mis tähendab, et sellega on võimalik ka korralikult nahka koorida, enne kui see maha pudiseb ja äravooluauku haihtub. Tekstuurilt samuti tõhus, ei kraabi, kuid ei paita ka. ;) Viimaks, ma olen üpris laisk kreemitaja. Kõik need juukse- ja koerakarvad, mis siis imelikul kombel kreemitamise ajal välja ilmuvad ei ole lihtsalt mu närvirakke väärt. 
LUSH Ro's Argan kehapalsam* annab selleks üpris imelise lahenduse: palsam nagu juuksepalsam, kuid mõeldud kehale. Kannad niiskele nahale, chillid paar minutit ja loputad maha, seejärel tupsutad end rätikuga kuivaks ning nahal on tunne nagu oleksid just kreemitamise lõpetanud. Lisaks sellele jääb nahale veel nii mõnekski tunniks kerge lillearoom, mille vastu jällegi minul isiklikult pole vähimatki, kuid soovitan enne nina poes testritopsikesse pista ja ise otsustada, kas see lõhn on sulle meelepärane või mitte. 

I couldn't imagine my evening baths without these three buddies. They all smell absolutely amazing (and it's easy to get addicted and just take a little sniff whenever you go to the bathroom :D) and are great at what they're supposed to do. The Comforter shower cream by LUSH smells like princesses, cupcakes and bubble gum and lathers up so well, making you all clean (and the bathroom will smell good  even hours after you've left). My current favourite scrub is Breakfast Smoothie scrub by Soap & Glory. It smells like oat porridge with honey, brown sugar, bananas and almonds - yep, it smells THAT good! And its texture is sticky, so it's able to give you a proper scrub, not just disappear right away. Lastly, I'm lazy when it comes to using body lotion, mostly because I get so pissed off when my hair (or my dog's or cat's fur... ) gets stuck in the lotion. LUSH Ro's Argan Body Conditioner is a pretty perfect solution: you use it like a hair conditioner, but on your body. No need to use any lotions or creams on your body afterwards, it already feels moisturised and as an added bonus smells like roses! :)
*PR GIFT

September staple!

Sunday, September 6, 2015


Nädalavahetusel rikastus mu garderoob selle imeilusa ja pehme pontšo võrra! Näitan seda ka juba peatses outfitipostituses, seni aga soovitan kõigil soojalt endale uueks hooajaks vähemalt üks pontšo varuda. Tegu on nii mitmekülgselt stiilse esemega: kanna kleidi või teksadega, lisa mantli või miks mitte nahkjaki peale... Võimalused on üpris lõputud. Kui aus olla, siis kaalun vaikselt ka sellele pontšole käpa peale panemist. 

It's all about ponchos at the moment and I just got this soft black & grey one from Lindex. It's such a versatile piece that you can layer over anything, so I'm very excited to wear it all the time in fall. To be honest, there's also one other poncho I can't get out of my head. This one, also from Lindex.  

IV.IX

Friday, September 4, 2015
DRESS: H&M* / BOOTS: TAMARIS (old) / BAG: MOHITO

Olen kohutavalt väsinud, nii et niipea kui veel paar kiiremat tööasja tehtud, võtan suuna koju ja kaon koos mõne LUSH-i vannipommiga vannituppa. Seejärel alustan elutoast ja lõpetan magamistoas, kuni kõik toad läigivad. Mulle meeldib alati nädalavahetuseks kodu hästi korda teha, siis on neil kahel päeval puhkus justkui mõjuvam: kui kõik su ümber on korras, on mõtted ka korras. Ma olen alati kõige produktiivsem siis kui mu ümber pole segadust. Usun, et paljudega on nii?
Nädalavahetusel plaanin mõlemal päeval Freddiega hiiglamapika jalutuskäigu teha, sest see nädal on olnud nii kiire, et ta on pidanud leppima 15-30minutiliste pissitiirudega. Siis tahaksin hüpata läbi Ülemistest, et tulevaste blogipostituste tarvis paar asjakest soetada. Ning kui ma parajasti midagi produktiivset ei tee, vaatan ma järjekordset sarja, mis mu tähelepanu vallutanud on ning seekord on selleks "Grey's Anatomy". Ma tean-ma tean, see on kõigile juba vana uudis ning ma tõepoolest hakkasin seda alles nüüd algusest vaatama. Tean ka juba tegelaste kurbi saatuseid ette, kuid see ei heiduta mind ja tegu on väga hea sarjaga.
Mis teil nädalavahetusel plaanis? Milliste sarjade seltsis teie praegu õhtuid (või terveid päevi... ) veedate?
I'm so tired that my only plan for tonight is hinding in the bathroom with one of my LUSH bath bombs. And then we'll see... long walks with Freddie and long hours with "Grey's Anatomy" are pretty much the only things I'm looking forward to. Oh, and I also want to make a quick shopping trip: there are a couple of items I need for my upcoming blogposts!
Have a happy weekend everyone! I'll see you in tomorrow's post! :)
*PR GIFT

Lipstick picks for fall!

Thursday, September 3, 2015
Kes mu outfitipostitustel või Instagrami selfiedel silma peal hoiab, teab, et mu igapäevane huuletooni valik on heleroosa. Aga kui ma lähen välja või mõtlen hommikul peeglisse vaadates, et täna on SEE päev, haaran ma millegi julge järele, olgu selleks siis erkpunane, marjatoonid või midagi päris kreisit nagu mustjaslilla. Tean, et praegu on hirmus populaarne ka pruun huul, kuid minu meelest ei sobi selline värv pea kellegi huultele, kaasa arvatud minu omadele, seega teen natuke värvilisemaid valikuid. Täna tutvustan teile nelja huulepulka, mis mu kahe heleda kõrval meigikotis kenasti koha sisse seadnud ja valmis minuga koos kõiki sügisesi tegemisi ette võtma.


CHANEL ROUGE ALLURE VELVET NO.337 "LA FLAMBOYANTE". Kõige lemmikum punane, mida omanud olen - kahjuks vist limiteeritud kollektsioonist, kuid selle põhjal tean siiski öelda, et Chaneli Rouge Allure Velvet sari on pööraselt hea pigmendi ja püsivusega ning väärib uudistamist.

M.A.C "REBEL". Selle tooniga on mul love-hate suhe. Kord näeb ta huultel väga efektne välja ja kõik küsivad, mis mul peal on, teinekord kulub ta kummaliselt ruttu maha, jääb huulevagudesse ja tekitab justkui "veritseva" huule. Toon on aga tõsiselt kihvt: igas valguses natuke erinev, kord roosakas ja kord lillakas, vahel hoopis punakas.

URBAN DECAY MATTE REVOLUTION "BLACKMAIL". Kõige tumedam huulepulk mu kogus, mille sarnast olen otsinud appi-kui-kaua! Tegu on Urban Decay uusima huulepulgakollektsiooni tooniga ja ehkki nimetuses on sõna "matt", on see esmalt peale kandes pigem kreemjas, hiljem kuivab matimaks. Huuli ei kuivata ja pigment saab 10 palli 10-st!

L'OREAL COLOR RICHE "LAETITIA'S RED".* Imeilus marjakarva toon, taaskord tugev pigment, matt lõpptulemus ja peale punase neist neljast kõige mitte-kreisim toon ja seega igapäevaseks kandmiseks pisut sobivam kui teised.

Hi there, just introducing my four lipsticsks for this fall today. Reds, purples and berry tones is all I need - that Kylie Jenner brown is not really my thing, I don't think it suits me (and brown lips actually don't look that good on most people... ), so I'm going for bold colours this year! All these lipsticks have creamy textures and all but M.A.C one are matte. 

*PR GIFT

II.IX + looking back on the summer

Wednesday, September 2, 2015
JACKET: H&M* / JEANS & NECKLACE: SEPPÄLÄ / SHIRT: LINDEX / BOOTS: TAMARIS (old)
BAG: RESERVED (old)

Tean-tean, kalendri järgi venib suvi veel septembrisse, kuid olen varemgi seda öelnud ja jään endale kindlaks: suvi algab 1. juunil ja lõppeb 31. augustil, seega on täna juba sügise teine päev. Selle aasta suvi on olnud imeilus. Ilma poolest andis teda ikka oodata ja lõppkokkuvõttes saimegi oma klassikalise üks-kuu-randa-kaks-kuud-vihma suve, kuid see ei heiduta mind absoluutselt, sest minu jaoks oli see üks elu ilusamaid, olulisemaid ja meeldejäävamaid suvesid. Juuni ja juuli möödusid suures ettevalmistusmöllus ning 1. augustil abiellusin ma oma parima sõbra, kindlaima toe ja suurima kõrvaga ning jätsin hüvasti oma neiupõlvenimega. Pulmadele järgnes nädalane reis Londonisse, kus meil oli null kohustust ja ainult vaba valik, teha mida iganes me soovisime. Lisaks kõigele muule ümbritsesid seda suve head sõbrad, eeskätt minu teine parim sõber Freddie, kellega koos oli see meie esimene ühine suvi. Esimesed rannapäevad ja looduses möllamised, esimesed sõitvast autost välja pistetud pead. :) Ehkki blogitegudes on suvi ikka vaiksem, mahtus nende kolme kuu sisse ka toredaid üritusi ja kingitusi ning palju-palju koos veedetud aega sujuvalt blogisõbrannast pärissõbrannaks kujunenud Mari-Liisiga (ära nüüd liiga meelitatud ole, palun, aga sa oled üsna normaalne :D).

Aga olen nüüd sügiseks valmis. Olgu, sisimas mitte, sest päikest tahaks veel, aga sügisel on ka nii palju toredat ees. Alles oktoobri lõpus hakkan ma pisaraid valama ja kõigile vinguma, et tahaks maikuuni talveunes olla. :D

Summer's gone and what an amazing one that was. As usual, we got two months of cold rain and one month of beach days, but I don't really care. First off, us Estonians are used to it anyway (we have a saying that Estonian summer is like a sh*tty skiing weather :D), plus I got married, so I couldn't care less what the weather is like. I will remember this summer forever. I'm quite excited for fall as well: exciting trips and events coming up!*PR GIFT

+ A BONUS BLOOPER SO YOU'LL HAVE A HAPPY SEPTEMBER! :)

Five LUSHious products!

Tuesday, September 1, 2015

Looduslik käsitöökosmeetikat valmistav bränd LUSH tähistab sel aastal oma 20. sünnipäeva, juhhuu! Eestis on LUSH olnud umbes 7-8 aastat ning kõik huvilised leiavad nende kaupluse Foorumi keskusest Tallinnas. Täna tähistasime koos blogijatega nende juubelit ning tutvusime sünnipäeva puhul välja tulnud erikollektsiooni toodetega. Kuna LUSH on lahedalt lahke ja jagab enda peol hoopis teistele kingitusi, sain endaga mõned tooted ka kaasa valida, et neid proovida ja hinnata. Tutvustan enda valikuid teile pisut lähemalt, sest kes teab, võib-olla on minu asjade seas midagi, mis õige just kellelegi teist. ;)


LUSH-i üks populaarsemaid vannitooteid on nende The Comforter vannivaht, millel imeliselt magus aroom ning sellest inspireeritult on tulnud välja uudistootena samanimeline dušigeel. Kerge sädelusega The Comforter dušigeel on küll iga suure ja väikese end printsessiks pidava tüdruku unistus. Kellele magusad lõhnad ei meeldi, hoidku mõlemast kaarega eemale, aga kõigile magusaarmastajatele peaks need olema nagu dream come true! Vihjeks, aroom on pigem mullinätsulikult magus kui läägelt magus, päris pead valutama ei aga aga pärast pesu lõhnad tõenäoliselt veel mitu tundi nagu unicorn! Uuest kollektsioonist valisin ka The Experimenter vannipommi, mis tekitab vannivette hetkega vikerkaaremöllu. 


Viimane uudistoode, mis mind intrigeeris on Salted Coconut kätekoorija, milles olev kookosõli samaaegselt käsi tõhusalt niisutab. See tundus superhuvitav olevat ja annan teile kindlasti teada, kas ja kuidas see toimib. Ning last, but not least, viiendaks haarasin toote, millele olen juba aastaid mõelnud, kuid mida pole endal lubanud osta puhtalt sel põhjusel, et ma ju otseselt ei vaja seda... Aga selle kontseptsioon on lihtsalt liiga lahe. Ro's Argan kehapalsam on nagu juuksepalsam, aga mõeldud kehale: määrid üle kogu keha, lased sel natuke võlutrikke teha ning loputad siis maha ja pärast puudub vajadus eraldi kehakreemi järele.  Lisaks lõhnab see nii superhästi! Jällegi, annan teada, kuidas see toimib ja kas on ka päriselt nii hea nagu räägitakse.


Praeguseks kõik, mina asun juba täna õhtul agaralt LUSH-itama. Uudistooted ootavad kõiki juba kauplustes, nii et miks mitte endale sügise alguses väike kingitus teha - algab ju kohe aasta parim aeg mõnusaks koduspaaks. ;) Soovitan kindlasti kauplusest läbi astuda, sest seal töötavad nii armsad naised, kes ikka kogu täiega oma tööd ja tooteid tunnevad ning on alati valmis nõu andma. Kes aga Tallinnasse ei satu, siis LUSH-i eestikeelse kodulehekülje ja e-poe (!) leiab siit

Happy 20th birthday to LUSH and may there be at least another 20 years of your magic ahead! Today LUSH celebrated its birthday with bloggers and as a surprise we got to choose 5 products to take with us as well. From their new collection I chose The Comforter Shower Cream that smells exactly like their famous sweet The Comforter bubble bar, which I also picked out. I was very intrigued by their new Salted Coconut Hand Scrub and can't wait to put this one to test. For some more bath fun I chose The Experimenter bath bomb that promises to turn your bath water into a rainbow (yes, please!?). Last, but not least, I've been wanting to try their Ro's Argan Body Conditioner for years now and this was a perfect chance to get it. It smells SO good and it's basically like a hair conditioner, but for your body. Excited much? Yes! I'll keep you updated on how I liked the products as soon as I've given them a proper go! :)
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.