Social

5 Beauty Brands I'm Loyal To

Thursday, April 30, 2015

Kui küsida, mis on mu kõige lemmikum ilubränd, siis ma  ei oskagi vastata... Mul on nii paljudelt üks või mitu armastatud toodet. Näiteks ma ei tea, mida ma teeks kui Artdeco lõpetaks oma kulmupuudri tootmise... Või kui ma ei saaks enam käppa peale L'oreali lainerile. Max Factor teeb suurepäraseid ripsmetušše ning mu ühed lemmikuimad huulepulgad on Rimmeli Lasting Finish sarjast... Ometi ei saa ma ühtki neist nimedest otseselt lemmikuks pidada. Kaevasin siiski oma iluminevikus ning -olevikus ja siin nad on: viis ilubrändi, millele olen pikalt lojaalne olnud ning plaanin olla ka edaspidi.

If you asked me, what is my favourite beauty brand, I wouldn't know the answer... I have so many good products from a lot of different brands, but I wouldn't call any of them my absolute favourites. I love Artdeco brow powder, but haven't used or loved anything else from them... I'm a big fan of Rimmel Lasting Finish lipsticks, but a lot of other things from them aren't so good... and so on. But I still have some brands I'm more loyal to than others. Here they are.


M.A.C. Ma olen nõutu, kui restoranimenüü on liiga pikk, aga ühel kosmeetikabrändil olgu valikuid nii palju kui vähegi võimalik ning veel sellestki enam. Ükskõik mis tooni põsepuna või huulepulka-lauvärvi ma endale ihkan, 99% tõenäosusega on M.A.C-i valikus see olemas. Neil on imelise pigmendiga lauvärvid, imeline valik põsepunasid ja huulepulki, lai valik jumestuskreeme, kvaliteetsed (kuid kahjuks megakallid) meigipintslid ja lisaks veel posu muid tooteid nagu pintslipuhastajad, meigieemaldustooted jne. M.A.C-i väljapanek on alati puhas, stiilne ja minimalistlik ja sealsed töötajad sageli oma ala professionaalid. Minu senine absoluutne lemmiktoode M.A.C-ilt on nende põsepuna "Margin", tulevikus tahaksin kindlasti laiendada oma M.A.C-i huulepulkade kollektsiooni.

M.A.C. I get confused when a restaurant menu has too many delicious options, but when it comes to makeup, you can never have too big of a selection. M.A.C has every lipstick, blush and eyeshadow imaginable and they're all good quality as well. My absolute favourite product from M.A.C is their "Margin" blush, but in the future I'd love to grow my lipstick collection from them.


theBalm. Ehkki ma tavaliselt eelistan väga lihtsaid ja minimalistlikke pakendeid, on theBalm mind kogu täiega ära võlunud. Neil on kiiksuga pakendid ja mis puutub vähemalt nende puudertoodetesse, siis tegu on täiesti imeliste leidudega. Pole paremat highlighterit kui nende Mary-Lou Manizer, neil on suurepärane läbipaistev puuder Sexy Mama, imeilus põsepuna Hot Mama, paljukiidetud päikesepuuder Bahama Mama, suurepärase pigmendiga lauvärvid (mis tulevad nii-nii kihvtides palettides)... Valik on lai. Minu senine lemmiktoode theBalmilt on nende Mary-Lou Manizer ja samuti läbipaistev puuder Sexy Mama, kuid suveks tahaksin kindlasti soetada Betty-Lou Manizeri (Mary-Lou suvisem õde) ning mõne värvilisema lauvärvipaleti.

theBalm. They're quirky, they're fun and they know what they're doing. Though I'm usually not a big fan of too colourful makeup packaging, theBalm has such a cool vintage touch to every product. Mary-Lou Manizer  highlighter is probably their most famous product, but I've heard so many good things about their Bahama Mama bronzer and Hot Mama blush as well - really want to try these, as well as some of their really fun eyeshadow palettes! p.s. I've also owned their Sexy Mama translucent powder and it was great!


Real Techniques. Kasutan nende pintsleid iga päev juba mitu aastat ning mu Real Techniques pintslikogu on selle aja jooksul ka palju kasvanud. Pintslid, mida olen kasutanud juba ligi kolm aastat on täna täpselt sama pehmed nagu siis kui need ostsin, ühtlasi ei ole mul veel ükski Real Techniques pintsel hakanud karvu ajama. Väärt investeering indeed. Ainus miinus: paksu varre tõttu võtavad meigikotis jube palju ruumi ja pole seetõttu kõige käekoti- ja reisisõbralikumad, nii et ma olen parasjagu ka veidi pisemate alternatiivide otsingutel. Mu vaieldamatu lemmikpintsel on Expert Face Brush jumestuskreemi pealekandmiseks.

Real Techniques. 99% of my brush collection is from Real Techiques and there is a good reason for it - these brushes are great! Even the ones I've owned for almost 3 years are still as soft as they were on the day I bought them. They don't shed, apply makeup beautifully and are just an overall win-win purchase. What I don't like though are the wide handles - they take up too much space in your makeup bag. My favourite brush from Real Techniques is their Expert Face Brush - excellent for liquid foundation!O.P.I. Nende küünelakkidega lihtsalt ei saa mööda panna! Mulle sobib nende suuremat laadi pintsel, laki tekstuur, püsivus... Lisaks sellele ei kuiva lakid kiiresti ära. Jah, 10 eurot ühe küünelaki eest välja käia on natuke ebamugav, kuid mul on O.P.I lakke, mis on juba üle kahe aasta vanad ja pole siiani kleepuma hakanud, nii et pikas perspektiivis on need lakid isegi soodsamad. Kui ma raatsiks, siis ma vist ostaksingi vaid O.P.I lakke...

O.P.I. You can't go wrong with O.P.I. They have a wide selection of colours and the polishes last for years without getting glumpy. I love their brush (some say it's too big tho) and formula, pigmentation is great with most polishes. If I felt like spending 10 euros on every nail polish I want, I would probably only buy O.P.I polishes...


NARS. Ma ei ole omanud ega proovinud kuigi paljusid NARS-i tooteid, kuid need, mida kasutanud olen, on imelised ja need, mida poes proovinud sellised, mis wishlistist naljalt kustuda ei taha. Armastan nende põsepunasid ja Sheer Glow jumestuskreemi, lisaks sellele ma lihtsalt pean käpa peale saama mõnele huulepulgale nende Audacious sarjast. Miski NARS-i juures lihtsalt võlub mind väga ja on 100% kindel, et mu kosmeetikakotti jõuab veel rohkelt nende tooteid.

NB! Üks bränd, mis väärib veel kindlasti eraldi välja toomist on Urban Decay. Mul pole vist ühegi brändi wishlist nii pikk kui Urban Decay oma ja kõik senised kogemused Urban Decay toodetega on olnud väga head, eriti fännan nende NAKED-sarja tooteid.

Millistele ilubrändidele teie lojaalseks olete jäänud ja miks? :)

NARS. Now, I haven't owned too many NARS products, but the ones I have, I love and the ones I don't have, I want. I love their selection and style, the packaging... the whole lot! You can be sure that my NARS collection will keep on growing. 

NB! An honoruable mention has to go out to Urban Decay. Everyhting I've owned or tried from them has been amazing and I just really-really want their whole NAKED range. Please?

Which beauty brands are you loyal to and why? :)

Avocado, please!

Sunday, April 26, 2015

Röstitud leib + purustatud avokaado + muna (soovi korral lisa pisut soola-pipart) = appi-kui-hea-hommikusöök. Keda ma lollitan, söön neid ka lõunaks... ja õhtuks. Ideaalis võib juurde panna ka tomatit ja muud värsket ning muna hoopis praadida või pošeerida. Minul on siin vast kõige lihtsam variant, aga erinevaid avokaadovõileiva variatsioone on meeletult palju, rääkimata sellest, et avokaado on äärmiselt toitaine- ja vitamiinirikas ja su naha ning tervise vastu väga-väga hea!

I'm obsessed with avocado toasts at the moment. I toast some good old Estonian bread, mash up avocados, add eggs and here you go: tasty and nutritious breakfast is ready. You can also add tomatoes and other fresh goodies or cook your egg differently, but either way avocado is something that just has to be on the menu. It's very nutritious and has proven to be great for your health (and skin!) in many ways. Bon appetite!

Big Boy Freddie + Q&A

Freddie on meiega olnud vaevalt kaks kuud (täna on vanuseks 3k 10p), aga ta on juba nii-ii palju kasvanud. Lihtsalt vaadake seda beebipostitust temast! Panin ühe armsa võrdluse täna ka oma Instagrami (@annnaelisabeth). Mulle on selle aja jooksul tema enda kui üleüldse koerapidamise (õigupoolest kassi- ja koerapidamise) kohta eri kohtadesse mitmeid küsimusi tulnud, nii et annaksin teile selle postituse all võimaluse kommentaariumis küsida mis tahes kutsikaküsimusi ja vastan neile nii hästi-halvasti kui oskan. :)

Freddie has been with us for less than two months, but he has already grown SO much. Just look at this baby post of him! If you have any questions about Freddie or just raising puppies (actually, a puppy AND a cat), you can leave them below and I'll get back to you! ;)

New in Skin Care: Biotherm Skin Best Liquid Glow

Saturday, April 25, 2015

Nahahooldusega ma muidu väga meelsasti ei katseta (vähemalt mitte nii tihti kui meigi- ja juuksetoodetega), kuid Biotherm on tunnustatud bränd ja kui nii nimekas tegelane ütleb, et neil on välja tulnud imetoode, siis kuidas ma saaks käega lüüa ja öelda, et ma pole huvitatud? :D Nende uus Liquid Glow on mitmeotstarbeline õli, mida võib kanda tilgakese tavakreemi sisse, kaks tilgakest päevaseks niisutuseks, kolm öiseks detoxiks jne... Kuulsin kuskilt, et see toimib ka jumestuskreemi sees: segada üks tilk päevase koguse jumestuskreemiga ning see aitavat näole elujõudu ja sära anda. Loodetavasti kuulete sellest peagi lähemalt! Seniks aga olen huvitatud - tegu on minu esimese kokkupuutega Biotherm brändiga, kuid millised on olnud teie kogemused? Kes kellelgi on neilt ka mõni isiklik lemmiktoode?

New skin care products by the brand Biotherm have made their way to my skin care basket: Liquid Glow oil from their Skin Best range promise real miracles, so I'm very excited to give it a go, especially since it's a true multi-purpose product: add a drop to your day cream (or even foundation!), two drops to brighten up your complexion for the day or 3-4 drops as a over night detox. We'll see how it goes... It's my first experience with Biotherm overall. Have any of you tried something from them that you really like?

XVIII.IV

Sunday, April 19, 2015


BOOTS: MARTA JONSSON / SKIRT: SEPPÄLÄ / T-SHIRT: LINDEX / BOMBER: ZARA
BAG, WATCH: MICHAEL KORSMy Current Go-To Minimal Makeup

Friday, April 17, 2015

Mul on praegu täielik meigimõõn, mis tähendab, et mul puudub igasugune tuju, soov ja tahe katsetada uusi asju ja enamikel päevadel haaran ma mõtlemata ühtede ja samade toodete järele. Aga vähemalt on tegu tõeliselt usaldusväärsete vidinatega, alustades näiteks NARS Sheer Glow jumestuskreemist (ostetud Pariisist, Eestis NARS-i veel ei müüda), mis katab imeilusasti kõik punetused ja püsib boonuseks veel väga tublisti peal. Sellele kaasa aitamiseks olen aga viimasel ajal kasutanud ka primerit, hetkel on mu kosmeetikakotis Make Up Forever HD-primeri mini-testripudelike. Kui stress kiusab, on täielik miracle worker YSL Touche Eclat - kipub õige pisut vagudesse kogunema, kuid on katvuselt ja efektilt täpselt see, mida tarvis. Meigipõhja kinnitan Chaneli kompaktpuudriga. Kui selle ostsin, kirusin end, sest selle summaga oleks saanud palju muud head korda saata, AGA ma olen seda puudrit kasutanud alates eelmise aasta augustist peaaegu iga päev ja seda jätkub veel mitmeks kuuks. Rääkimata sellest, et ta täidab ka igati fancy taskupeeli funktsiooni. Kiidan toidu alla ja toidu peale M.A.C põsepuna "Margin" - see annab lisaks ka highlight-efekti ja kingib näole soojust, mis muidu on päikesepuudri ülesanne, nii et täielik kolm-ühes imetoode, mis peaks sobima iga meigi ja iga nahatooniga. Ja viimaks - huuled. Ma armastan oma julgeid huulepulki, kuid sama palju armastan ma nude'i, eriti YSL Rouge Volupté huulepulka No.1 "Nude Beige". Pildilt jäi välja mu armastatud Artdeco kulmupuuder, aga seda olen ma viimase kolme aasta jooksul juba niigi peaaegu igas postituses näidanud. Aa, ning mis puutub ripsmetušši, siis kasutan iga kord seda, mis esimesena kätte juhtub ja ükski eraldi esile tõstmist sel korral ära ei teeninud. Mis on teie praegused igapäevased lemmiktooted? :)

p.s. Kui keegi oskab soovitada head meigialuskreemi, on kommentaar teretulnud! See tilluke MUE tester ei kesta igavesti. :D

♥♥♥

I've been SO lazy with makeup lately, meaning that I use it, but I just haven't felt like trying out new things or experimenting with different products. But luckily I have some fool-proof goodies that I can always reach for, knowing that they will work for me (and with me) all day, every day. First off, NARS Sheer Glow foundation does a great job concealing red spots and acne scarring and with the help of Make Up Forever HD-primer it stays on all day long. To brighten up my under eye area, I use YSL Touche Eclat. It can crease a bit, so it has to be blended in and fixed well, but it works so well and adds at least 2 hours of extra beauty sleep to your face. Should there be any shine, I use my Chanel compact powder that seemed like a pointless and expensive purchase at first, but has lasted for over 9 months now, not to mention that it looks so classy. On my cheeks I use M.A.C "Margin" blush - I just LOVE this shade. It suits with every makeup look and skin tone, plus is gives a nice highlight effect and some warmth to your complexion as well. And lastly, as much as I love brave lipsticks, I can't get over my nude shades as well, especially this YSL Rouge Volupté in No.1 "Nude Beige". My beloved Artdeco brow powder didn't make it to the photo, but you know how much I adore this product. As for mascara, I seem to use different ones every day - no current favourite. What are your current go-to makeup products?

p.s. If anyone can recommend a good makeup primer, pleae leave a comment! This tiny MUE sample won't last forever. :D


XII.IV

Monday, April 13, 2015
BOOTS: NEW YORKER / TRENCH COAT: SEPPÄLÄ / T-SHIRT: H&M MEN / SHORTS: ?


Alles ma ohkasin, et oleks juba suvi - saaks uut mantlit ka šortsidega kanda. Noh, suvi veel pole, aga šortsitriki sain juba tehtud. Kannatlikkus pole kunagi olnud üks mu voorustest. Need šortsid on täielik uus lemmikese mu garderoobis - ärisin need Liinalt ära ja kujutan ette, kuidas ta öösiti patja nutab ja kahetseb, et need mulle müüs, sest come on, need on nii coolid! :D Rääkides Liinast, siis tema on ka mu meigi autor. Aitäh, pai! :)

Just as I was dreaming of summer and being able to combine my new Seppälä trench coat with shorts... well, it's not summer yet, but patience has never been one of my virtues.

H&M Conscious Exclusive 2015

Sunday, April 12, 2015Reedel avastasin end restoranist Chedi (Sulevimägi 1) nautimas imelist toitu ja veel imelisemat moodi. Nimelt on H&M toonud välja järjekordse Conscious Exclusive kollektsiooni. Conscious keskendub taaskasutatavatele materjalidele ja nende ümbertöötlemisele kõige loodussäästlikumal viisil, Exclusive kollektsioon järgib sama põhimõtet, kuid pakub meile midagi enamat - midagi luksuslikku ja eksklusiivset, nii nagu nimigi vihjab. Neid rõivaid vaadates mõistate isegi, millest räägin, sest selle seeliku ja kleidi nimel läheb 16. aprillil, mil kollektsioon Postimaja H&M-s müüki tuleb, tõenäoliselt suuremaks löömaks kui Osturallil Guessi kottide nimel... Aga kui aus olla, siis siin on asju, mille nimel seisaks isegi järjekorras.

H&M Conscious Exclusive 2015 collection is coming out in the matter of days (on the 16th to be exact) and it has been well worth the wait - so many amazing pieces! I was especially blown away by two dresses and a skirt. Actually... Three dresses and a skirt. Besides being able to see and touch the things already before the official launch, H&M also treated us to a super delicious lunch at restaurant Chedi - one of the top restaurants in Tallinn. It was my first time trying Dim Sum and I loved it!sunday breakfast


Kui mul on valida hommikusöögi ja ekstra-uneminutite vahel, valin ma iga päev viimase, ent kui kätte jõuab nädalavahetus, naudin ma hommikusöögi valmistamist täiel rinnal. Siis võib minult oodata erinevaid munaroogi, värvilisi võileibu, tervislikke smuutisid ja maitsvaid putrusid. Täna tegin oma lemmikputru: neljaviljahelbed + mandlipiim ja hiljem segasin sisse pruuni suhkru, kaneeli ja banaani. Lisaks smuuti värskest apelsinimahlast, banaanist, kirssidest ja mustsõstardest (tegu pole mingi erismuutiga, mul lihtsalt olid just need komponendid käepärast :D). Vajan täna kogu energiat, mida toidust võtta saan, sest suurem osa päevast möödub fotostuudios. Olen ülielevil ja juba varsti jagan tulemusi ka teiega - vihjeid leiab kindlasti tänase päeva jooksul Instagramist #bloggersmarket all! ;)

I'm not one to eat a decent breakfast every day - I know I should, but if I had to choose between preparing and eating breakfast and sleeping an extra 30 minutes... well, you know. :D However, breakfast is actually the dish I enjoy making the most! So when weekend hits you can expect creative egg dishes, colourful sandwiches, healthy smoothies and yummy porridge from me. Today I made my favourite porridge: I make it with 4-cereal flakes and almond milk, then mix in bananas, brown sugar and cinnamon. Once the bananas are all mashed up inside the porridge, it tastes SO good! I also made a smoothie with fresh orange juice, cherries, bananas and blackcurrants. I have a long day today, most of it spent at a studio, shooting for something really-really cool, so it's good to have all the energy I can get. Might also grab a coffee on my way there though... Have a happy Sunday! :)

X.IV

Friday, April 10, 2015


TRENCH COAT, BEANIE, SUNGLASSES: SEPPÄLÄ / JEANS: STRADIVARIUS / BLOUSE, NECKLACE: LINDEX
BOOTS: MARTA JONSSON / BAG: EBAY / SCARF: PRIMARK

Hei-halloo, nädalavahetus on käes! Loodan, et teie nädal on möödunud produktiivselt ja mõnusasti, minul võttis enda n-ö käima saamine kuidagi palju aega ja päris täistuurideni ei jõudnudki - pea on pulki ja mõtteid täis. Loodan järgmisel nädalal tublim olla! Nädalavahetusest nii palju, et lubatakse imelist ilma, mis tähendab, et veedan tõenäoliselt suure osa homsest Freddiega õues mütates, pühapäeval on aga ees üks väga-väga cool photoshoot! Ei jõua ära oodata, et saaksin juba tulemusi teiega jagada!

Enne kui endale kannutäie smuutit valmis vuristan ja full on weekend mode peale lähen, tahan lobiseda ka tänasest outfitist. Mu elust oli puudu kaks mantlit: korralik ilmastikukindel trench coat (üks, kaks, kolm ja õhkame nüüd kõik korraga Burberry mantlite järele) ning õhuke n-ö indoor trench, mis rohkem mõeldud jahedaks õhtuks üle läinud soojal päeval peale viskamiseks ja lihtsalt outfitile särtsu andmiseks. Selle viimase leidsin sel nädalal Seppäläst and it's pure perfection! Märkasin seda juba Seppälä veebis, kuid sealt tundus see olevat selline porine tumehall - toon, mis mulle absoluutselt ei sobi ja mu nahatoonile mingeid teeneid ei osuta. Poes aga selgus, et tegu on pigem rohelise kui halliga - jälle üks põhjus, miks ma internetist riideid ei osta, sa ei või iial teada, milline ese sulle tegelikult saadetakse. Täna kandsin mantlit lihtsate mustade skinnyde ja valge pluusiga, aktsendiks pealuudega sall, kuid ma ei jõua ära oodata, et saaksin seda suvel ka šortsidega paari panna. Sisetunne ütleb, et selline roheline toon sobib päevitunud nahaga imeliselt!

***

There were two coats missing from my wardrobe: a classic trench (Burberry, please?) and a flowy indoor trench - something that doesn't really help with wind or rain, but is such a cool statement piece to wear and gives you tons of ways to mix and match it with different clothes. I found this beautiful grayish-green trench from Seppälä. Today I paired it with simple black skinny jeans and a stripy top, but I can't wait to wear it with shorts as well - I have a feeling that this shade would look perfect next to tanned skin!

Coconut oil - a true skin care hero?

Tuesday, April 7, 2015
Ma pole juba pea kuu aega oma tavapärast näokreemi kasutanud ja vannitoariiulil on aukoht hoopis purgitäiel kookosõlil. Ehkki seda soovitatakse kasutada ka kehal, juustel, smuutide ja muu toidu sees, olen ma seni piirdunud vaid näoga ja kui kõik jätkub samas vaimus, siis niipea ma seda rutiini ei muuda.

Esimene muutus, mida ma märkasin oli mu naha tekstuuris. See muutus siledamaks ja ühtlasemaks - kui muidu katsuda, oli tunda oluliselt rohkem ebatasasusi, mis tingitud nahaalustest punnikestest või aknearmidest, kuid mu nahk on iga päevaga siledamaks muutunud, tänu millele kanduvad ka kõik jumestustooted hoopis veatumalt peale. Teiseks - olles kirjutanud selle meeletult vastukaja kogunud postituse aknest, hakkasin ma oluliselt piirama erinevat jama, mida näost sisse ajan. Samaaegselt hakkasin kasutama näokreemi asemel kookosõli ja mul ei tulnud ligi kaks nädalat mitte ühtegi uut punni. KAKS NÄDALAT. MITTE ÜHTEGI UUT! Ma ei mäleta, millal ma viimati sellise õnne sees olin. Esimene punane täpp tuli keset põske kui üle mõne aja krõpsude ja veiniga patustasin. Ja praegu on lõug jälle tujukas, kuid see on tingitud nendest toredatest igakuistest hormoonidest.  Kolmandaks - pigment. Mu armide pigment on oluliselt taandunud, seda eriti põskedel. Nüüd on probleemseim ala veel lõug, kuid põsed ei puneta enam nii nagu varem.

Võin nimetada veel mitmeid põhjuseid, miks ma lihtsalt jumaldan seda purgitäit imetoodet: sel on suurepärane lõhn (samas, tõenäoliselt mitte nende meelest, kes kookose lõhna ei fänna), see EI JÄTA nahka rasuseks (tavalisi kreeme kasutades on mu nahk hommikuks rasune, sellega pole nii juhtunud), õli imendub piisavalt ruttu, et selle peale ka meiki kanda (aga 15 minutit tasuks siiski oodata) ja mis peamine - tegu on täiesti naturaalse külmpressitud kookosõliga. Mina ostsin enda purgi Rimist umbes 11-12 euro eest, kuid kookosõli müüakse mitmetes paikades, lihtsalt jälgige, et tegu oleks täiesti puhta Extra Virgin õliga. 

Ma ei luba nüüd, et kookosõlist on kõigile abi. Aga võib olla kellelgi teist ja see on miski, mida soovitan proovida. Ja kui näole ei sobi, kasutage toidu sees või juuksemaskina. Mul on tunne, et pean enda omaga samuti midagi veel lisaks ette võtma, sest näol kulub seda korraga imevähe ja muidu jõuab enne säilivuskuupäev kätte kui ma selle ära kasutada jõuan.

***

For almost a month now I've been using nothing but pure extra virgin coconut oil to moisturise my face and I don't see myself going back to my old serum + cream any time soon. Why, og why didn't I try this out sooner?
First off - my skin is so much smoother. All the little pumps and cracks I used to have are disappearing day by day. The biggest difference I noticed was with my acne - for two weeks I didn't get ANY new pimples and this is a true miracle with my skin. The first one I got was when I ate a lot of chips and drank a lot of wine one night (oops) and now I'm having the monthly hormonal ones, but all in all my skin was just slowly clearing up, day by day. Also, the pigment of my acne scars has gone lighter. Now... I don't want to praise it too much, because this has happened before: something works for a while and then it suddenly doesn't. But I'm happy to see these changes and will continue using it! I can't promise this will work for you, but it just might. And if it doesn't add it to your smoothies, make hair masks or cook with it - there is tons of things you can do with coconut oil! Just kake sure it's 100% pure, cold pressed extra virgin oil. ;)

III.IV

Saturday, April 4, 2015


JUMPSUIT, BAG: LINDEX / LEATHER JACKET: ZARA / BOOTS: NEW YORKER
BRACELETS: PI-RET JEWELRY, LINDEX

Kiire outfitipostitus teile, enne kui ma laskun tagasi oma weekend comasse. Eile käisime L. perega lihavõtteid tähistamas, täna on rahulik kodune päev. Mulle meeldivad need ma-ei-pea-täna-midagi-tegema päevad, sest neid ei sattu mu teele just ülemäära palju. Saan rahus vaikselt koristada, sarju vaadata, raamatut lugeda, pesu pesta, loomadega mängida, blogidest inspiratsiooni ammutada... :)
Teen vaikselt uue nädala postituseplaane, nii et kes vähegi viitsib ja soovib, jätke siia alla kommentaaridesse, millest uuel nädalal enim lugeda sooviksite! :)

A quick outfit post before I'm falling back into my weekend coma. Days where I don't have to do anything too productive don't come too often, so I'm just fully taking advantage of this Saturday filled with lazy cooking and cleaning, reading, watching series and playing with my pets. :)

Making our own Catastrophe Cosmetics at LUSH!


PHOTOS: ANETE PALMIK

Kas te teate, mis on kõige paremini lõhnav kauplus Tallinnas? Mina tean: Foorumi keskuses asuv LUSH! Käsitsi valmistatud vannipommid ja - sulad, seebid, kreemid ja palsamid, näomaskid ja isegi meigitooted - vähe on meie ilule keskenduvat, millele see Inglismaa juurtega bränd mõelnud poleks. Minule tutvustas LUSH-i aastaid tagasi õde ja sellest saati olen aeg-ajalt kauplusesse sisse astunud ja midagi uut katsetamiseks leidnud. Mu üks lemmiktooteid neilt on Mask of Magnaminty näomask, soovide nimekirjas on aga näiteks Rose D'Argan kehapalsam. Supermõnusad on ka LUSH-i värsked näomaskid, millest üht, mustikaga Catastrophe Cosmetics maski, käisin ma koos oma suure blogiperekonnaga ise kohapeal valmistamas. Polhem PR oli nimelt kokku pannud laheda workshop'i, kus saime koos maski valmis segada, hiljem aga tulid maskipotsikud koos meiega ka koju.

Some people say it can be overwhelming, but I think LUSH has the most amazing smelling stores ever! Last week me and my big blogger family went to have a little LUSH workshop - we mixed together their famous Catastrophe Cosmetics face mask! While wandering around the store I also remembered about 100 things I want to try from them, first on the list is Rose D'Argan body conditioner. I should go back very soon! ;)

I.IV

Wednesday, April 1, 2015

COAT, BOOTS: NEW YORKER / SHIRT, JEANS: LINDEX / HAT: RIVER ISLAND (MEN'S SECTION) / BAG: EBAY

Aprill-aprill! Tegelikult mitte - ma ei mäleta, millal ma viimati mõne aprillinalja tegin, tõenäoliselt jäi see kooliaega (ok, I feel old now... :D). Täna oli mõnusalt töökas päev - hommikul töö, lõunal lõbu Lushis (jagan fotomaterjali peagi!), siis jälle töö ja õhtul päris tõsine töö, aga seda kõige mõnusamas seltskonnas (khm, #bloggersmarket, khm). :) Jõudsin just koju ja ootan, et L. sama teeks, sest koer on tema käes ja ma lähen igatsusest lolliks kui ma teda juba paar tundi ei näe - praeguseks olen temast eemal olnud hommikul kella 9st saati! Ma siiani ärkan hommikul, mõtlen "meh", siis meenub, et mul on koer(akutsikas!) ja päev algab jälle rõõmsal noodil. 

Kuidas teie 1. aprill möödus? Kas keegi püüdis teid millegagi alt ka vedada? Mul on alati isa oma töökaaslastele häid nalju teinud, peakski uurima, mis ta täna välja mõtles... :D

Happy April Fool's Day! I'm not going to fool you today, just showing my simple outfit from today - it has been a busy one! A lot of work in the morning, then a very nice lunch event at LUSH with fellow bloggers and then again work. The day ended with a meeting, after which my brain hurt just a little bit... :D Now I'm waiting for L. to come home, because he has Freddie and I simply can't be separated from my little dog for another minute!
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.