Social

Scent of the Month: Daisy Delight by Marc Jacobs

Tuesday, March 31, 2015

Kuna ilmselgelt kuuest juba olemasolevast lõhnast ei piisa, tundsin ma vajadust tellida endale kevadeks uus tualettvesi. Saladuskatte all ütlen: asi oli pakendis. Ma olen alati Marc Jacobsi parfüümide pakendeid imetlenud ja unistanud, et üks neist koliks ka minu koju ja nüüd seisab uhkelt mu teiste lõhnade seas (esireas, hihi) Marc Jacobsi Daisy Delight. Tegu on nende 2007. aastal turule tulnud Daisy justkui värksema ja elavama versiooniga (NB! Tegu on limited edition lõhnaga, mis tähendab, et seda ei pruugi kõikjalt enam saada. Mina tellisin enda oma levelzone.ee-st). Tipunootideks mahlane õun, küdoonia ja freesia, südamest leiab iirise, gardeenia ja pojeng. Põhjanoodid moodustavad muskus, seeder ja sandlipuu. Püsivuselt pole tegu kõige tublima lõhnaga, aga just midagi sellist ma kevadeks ja suveks otsisingi - värsket suhet, mida ei pea võtma liiga tõsiselt. ;)

Kas teil on kogemusi Marc Jacobsi lõhnadega? Milline on teie lemmik? Juba puht pakendi tõttu sooviksin tulevikus nende lõhnamaastikul pisut veel eksploorida.

Since having six perfectly good perfumes is obviously not enough, I decided to order myself a new fresh fragrance for spring and summer. I've been lusting ofer Marc Jacobs perfumes for a long time now and I'll admit - mostly because of the bottles - they have the girliest and sweetest designs and it's a delight to showcase something like this on your vanity. :) My choice was Daisy Delight - a more vibrant version of the original Daisy we all know and love. Top notes incorporate juicy scents of apple, quince flower and freesia. In the center you'll find iris, gardenia and peony. The composition closes with musk, cedar and sandalwood. It's definitely not very long-lasting, but that's exactly what I was looking for spring and summer: a fresh and sweet relationship I can forget about easily. ;)
Now this one is limited edition, so I'm note sure it's too available anymore, but I'm sure you can dig and find it. ;)

Do you own any Marc Jacobs perfumes? Which one is your favourite?

What's Easter without eggs, bunnies... and pastels?

Monday, March 30, 2015Mul on täielik nõrkus pastelsete toonide vastu. Alati näpin ma neid poes ja imetlen teiste seljas, kuid endale kunagi ei osta. Liiga õrn minusuguse mida-katkisemad-teksad-seda-parem tüdruku jaoks. Aga see ei takistanud mind pisut netipoodides ohhetamast ja ahhetamast ja teile seda mõnusat lihavõtteliselt pastelset kollaaži tegemast. :)

Pastel shades are my weak spot. I always admire pastel items in stores, yet I never buy them - too delicate and gentle for my ripped-jeans-and-slouchy-shirt kind of style. But they are pretty to look at and I still made this inspirational Easter shopping collage for you guys. Hope you like it! :)

Dipping my toes into mineral makeup with IDUN Minerals!

Sunday, March 29, 2015

Mineraalkosmeetika on miski, mis on ilumaailmas ringelnud juba pikemat aega, kuid millega ma veel süvitsi tutvust teinud pole. Viimasel ajal olen ma aga rohkem mõtlema hakanud, mida ma oma (väga probleemsel) näonahal kasutan. Alates sellest kui vahetasin näokreemi puhta kookosrasva vastu, olen näinud üpris drastilisi muutusi paremuse suunas ja vaikselt, samm-sammuhaaval tahaksin ka teisi n-ö puhtamaid tooteid enda ilurutiinidesse lisada. Üks selline võimalus tekkis mul nüüd tänu levelzone.ee-le Rootsi mineraalkosmeetikabrändiga IDUN Minerals. Rootslased lubavad, et nende tooted sobivad ka tundlikule nahale ega ummista poore, lisaks omavad puhtad mineraalid loomulikku päikesekaitset, mõjudes samal ajal nahale rahustavalt ja isegi ravivalt. IDUN tooted koosnevad 100% puhastatud mineraalidest ning ei sisalda talki, silikooni, parfüümi ega parabeene. See muidugi on nende enda jutt ja lubadused kodulehelt, aga fakt, et mineraalkosmeetika on nii puhas, et mine sellega või magama, on vast enamikele niikuinii teada. Veenduge siis lihtsalt enne, et tegu on ikka legit puhta mineraalkosmeetikaga ja IDUN paistab seda olevat. Valisin endale proovimiseks välja neli toodet ja kirjutaksin neist teile lähemalt - kellel puudub mineraalkosmeetikaga igasugune kogemus, saab siis aimu, kas ja kui palju erineb see oma mittemineraalsetest kolleegidest. 

Mineral makeup is something that has been loved by millions for a while now, but I just haven't really gotten into it. But now that I switched mu regular face creams to 100% natural coconut oil, I've seen such drastic (good) changes in my skin that I've been really thinking more about what I'm putting on my skin. The timing could not have been better, because recently our local webshop levelzone.ee (they also ship to Finland!) offered me a chance to pick out some mineral makeup from a Swedish brand IDUN Cosmetics. I picked four items that I was most interested in and today I'm sharing my experience and thoughts with you.


Kompaktpuuder Tuva lubab meigipõhja kinnitada kogu päevaks, andes jumele samal ajal kauni läbikumava viimistluse. Puudritoos, nagu ka suur osa teisi IDUN tooteid on kaunistatud Itaalia kunstniku ja disaineri Patrizia Gucci maalidega. Sellised kirjud pakendid pole küll minu maitse, kuid lisavad kindlasti pakenditele omapära ja iseloomu. Keda huvitab, võib Patrizia nägemust IDUN-pakenditel kujutatud naistest lugeda siit. Puuder on väga peene tekstuuriga ja ei lisa ülejäänud meigile puudrise välimusega lisakihti. Küll aga on sellel üks väga suur miinus... kogus. Juba pealt on näha, et toosis on puudrit vähe, aga seda on ikka väga vähe: kõigest 3,5 grammi. Seda on üle näo kasutatava toote kohta maruvähe. 

Pressed powder Tuva promises to "create a beautiful hint of colour while fixing makeup for all day wear. Tuva hides fine lines and adds a beautiful, translucent glow to dull skin." The compact itself is decorated with paintings by an Italian artist and designer Patrizia Gucci and you can read more about her thoughts on IDUN woman here. This powder is very finely milled and doesn't add a heavy layer of powder to your makeup - it just fixes it beautifully. But this product has one pretty big flaw. You only get 3,5g of product. Usually powders have at least 7-8g, my Chanel compact powder carries 15g. 


Üks meigibränd on ainult nii hea kui hea on nende huulepulk, am I right? :D IDUN Minerals huulepulk lubab, et sel on luksuslikult kreemjas tekstuur ja kõrge mineraalne pigmendisisaldus, lisaks sellele aitavat selles sisalduv murakaõli huuli pehmendada ja E-vitamiin tõhusalt hooldada. Mina valisin tooni "Björnbär" ja õigesti tegin, sest kui selle esimest korda karbist välja võtsin, siis ma sõna otseses mõttes ahhetasin. Nii väga meeldivad mulle lillad marjatoonid! Pigment, ehkki tugev, on ka veidi läbikumav ja tegu on huulepulgaga, mis toob rõõmuga esile kõik katkised ja kuivad kohad su huultel, nii et soovitan huuli enne põhjalikult niisutada ja vajadusel koorida, nii on huulepulgal vähem vigu, mida rõhutada. Mu lemmikviis selle konkreetse toote pealekandmiseks: kannan huultele esmalt imeõhukese kihi peitekreemi (nii tuleb huulepulk rohkem esile, sest mu enda huulte loomulik toon on üpris tume ja kipub värve "sööma") ja seejärel kannan huulepulka õrnalt tupsutades peale. Viimaks tupsutan veel sõrmega üle - nii jääb huultele ilus marjane pigment. :)

A makeup brand is only as good as the lipstick they offer, am I right? :D IDUN promises that their lipstick feels creamy and luxurious, while covering lips "with the drama of highly pigmented, ultra-purified minerals for perfect coverage and rich, even colour." It has cliudberry oil and vitamin E listed in its ingredients, so it's also supposed to be very softening and caring. The shade I picked is "Björnbär" and damn, I made a great choice, because honestly my jaw dropped when I took this lipstick out of the box. That's how much I love purple berry shades! Now this is one of those lipsticks that will emphasise any dry spots on your lips, so make sure tohave soft and exfoliated lips before applying this. My favourite method of applying this shade is actually first putting a light layer of concealer all over my lips (my natural shade of lips is quite dark, so colour don't always show up very vividly) and then dabbing in the lipstick and later also dabbing gently with my finger, so I get this nice and natural berry shade.Otsustasin proovida ka nende Gull ripsmetušši, peamiselt kuna tegu peaks olema tublisti tihendava tušiga ja ripsmetušše valides kaldun ma alati pikem tihendavate kui pikendavate poole. See, nagu kõik IDUN ripsmetušid sobib ka tundlikele silmadele ja läätsekandjatele ja kellel huvi, siis neil on olemas ka pikendav ja veekindel tušš. Gull tuleb kuldses üpris jämedas tuubis ja sellel on tavalised, mitte kummist harjased. Tegu on ühega neist tuššidest, mis töötab juba esimesel kasutuskorral. Teate, kuidas mõned tahavad, et neid 1-2 nädal kasutataks, enne kui nad endast parima annavad? See hakkab algusest peale hästi kinni, lisaks on tõepoolest tihendav ning isegi pisut pikendav. Tükki ei kisu ja ripsmed jäävad kuivad ja pehmed, mitte kanged ja kleepuvad. See tähendab, et tušš näeb hea välja ka pärast väikest uinakut. :) NB! Kui sul on väga rasune nahk, võib tušš pisut kulmude alla kogunema hakata.

Gull is one of the three mascaras IDUN offers and this is the thickening one (they also have lenghtening and waterproof mascaras). It comes in a pretty thick golden tube. It's one of those mascaras that doesn't need you to use it for 1-2 weeks before it works its best - it's really good from the very beginning. Thickens, but also lenghtens a bit, leaves your lashes dry and soft, not sticky and  hard, which means that your lashes still look great even after a little nap. :) NB! If you have very oily eyelids, this mascara might not be for you and you should probably go with the waterproof version.Last, but not least, valisin välja IDUN valgustpeegeldava peitepliiatsi. Olen kasutanud ja armastanud The Body Shopi Lightening Touch pliiatsit ning kasutanud ja ju-mal-da-nud YSL Touche Eclat pliiatsit, nii et tahtisn näha, kuidas mineraaltoode sama ülesandega toime tuleb. Pliiats tuleb kahes toonis, "Raps" (minu oma) on heledam ja külmem, "Havre" pisut tumedam ja kollakam. Kõigepealt saab see pakendi eest 12 palli 10-st! Pakend on imeilus ja sleek ningtoote kätte saamiseks tulb vajutada üleval olevat musta nupukest (esimesel korral tuleb seda vajutada ligi 60 korda, lihtsalt hoiatuseks - see on sääraste toodete puhul tavaline) ning musta nuppu saab ka lukku keerata, nii et lapsed/väikesed-mehikesed-kes-käekotis-elavad-ja-pudelitelt-korke-keeravad ei saa pahandust teha. Nii tekstuurilt kui pigmendilt on see hämmastavalt sarnane Touche Eclatiga. All in all, see on üks kindlaid võidutooteid, mida julgelt proovida soovitan!

Last, but not least - I'm a big lover of highlighting concealer pens. I have loved my The Body Shop Lightening Touch and I'm absolutely obsessed with YSL Touche Eclat, so I wanted to see how a mineral product compares. Idun concealer pens comes in two shades: "Raps" is lighter and with colder undertones, "Havre" is a bit darker and more yellow. The packaging of this product gets 12 out of 10 - it's so nice and sleek and you can even lock the black button, so that kids/little-devils-who-live-in-your-handbag can't push it when it's not needed. It's very similar to Touche Eclat both in texture and pigment, so I would definitely recommend giving it a go - if one of the two shades they offer suits you of course.Kokkuvõtvalt võib öelda, et kui peaksin siit soovitama vaid üht toodet, oleks selleks tõenäoliselt valgustpeegeldav pliiats, aga olen superrahul ka ripsmetušiga ja soovitaksin seda kõigile, kel on keeruline leida tušši, mis nende tundlikke silmi ei ärritaks. Minul tekkis brändi kohta uurides lisaks huvi ka nende huuleäigete vastu - neil on isegi üks nimega Anna. :) Kel huvi, siis IDUN Minerals ametliku kodulehekülje leiab siit ja Levelzone valiku toodetest leiab siit. :)

That's all about IDUN for now - if you're only gonna get one thing, then my two favourites so far are definitely the concealer pen and the mascara. But I would also love to try their lipglosses (they even have one called "Anna" :)) and the blushes look lovely as well. Find their official website here.

sunday morning

Sunday, March 22, 2015

Easter with LUSH!

Munadepühani on jäänud nädal, kuid mina saan tänu LUSH-ile end juba õigesse meeleollu viia ja seda nende selle aasta munadepüha kollektsiooniga, millesse kuulub terve posu mõnusat kraami. Armsad Polhem PR tüdrukud saatsid mulle kingikarbi, kus peitsid end Somewhere Over the Rainbow seep, Pot O' Gold dušiželee, Hoppity Poppity jänkujujuline vannipomm, Golden Egg vannisula ning Bunch of Carrots vannivahud. On inimesi, keda LUSH-i imemagusad lõhnavad ajavad nina krimpsutama, kuid mina kohe kindlasti nende sekka ei kuulu - ma jumaldan LUSH-i aroomi. Viimati sain kingikarbi valentinipäeva eel ja hoidsin seda riiulis - iga kord kui riiluist möödusin, jõudis magus aroom ninasõõrmetesse ja tuju tõusis vähemalt viie palli võrra. :)
Aga rääkides lähemalt munadepüha kollektsioonist, siis keda mingi toode rohkem huvitab, leiab kõige kohta infot (hind, mis on ja mida teeb ning koostisosad) SIIT! Mina olen praeguseks ära proovinud Hoppity Poppity vannipommi ja kahjuks seda isiklikult ei soovitaks, sest ehkki see lõhnas hästi ja ka nahale jäi pärast vanni hea lõhn, kihises see sekunditega olematuks ega jätnud endast muud efekti kui kerelt hägusem vannivesi. Aga usun ja loodan, et teised tooted on ägedamad - ma polegi üldiselt kunagi suur vannipommide fänn olnud, erinevad sulad ja vahud meeldivad mulle rohkem. :)

Kokteiliõhtu ZERO-s + ma vajan nüüd keepi!

Saturday, March 21, 2015

1., 3. ja 5. FOTO: ALAR TRUU

Neljapäevaõhtul kogusime oma väed kokku ja suundusime ZERO pop-up moepoodi Veerennis, et uudistada meie oma kohalike tegijate uusimaid kollektsioone, ajada juttu, juua Campari kokteile (me võtsime alkoholivaba variandi, mis muide osutus palju maitsvamaks alkoholiga variandist... :D) ja mõelda mõnusalt, et täitsa reede tunne on sees. Moeshow'st jäid mulle südamesse Mare Kelpmanni keebid, eriti see valge-hallikirju, mida näete teisel keebipildil. I need this in my life! Väike detektiivitöö paljastas, et Mare teeb ka väga ilusaid salle ja pleede, keda huvitab, siis kodulehekülg on www.marekelpman.eu!

XX.III

Friday, March 20, 2015
BOOTS: TAMARIS / JEANS, JACKET: STRADIVARIUS / SCARF: MONKI / SUNGLASSES: TRIWA

Tundsin end tänaseid pilte tehes nagu Mari-Liis, siis kui ta endale eelmisel aastal koera võttis ja pisike Joffe enamikele ta outfitipiltidele siblis. Aga kui sul on väike koerabeebi valvata, siis lihtsalt ei jäägi muud üle... ta saadab sind kõikjal. :) Täna sai meil kaks nädalat elu selle väikese tegelasega ja esmaspäeval sai ta kahekuuseks. Ta on selle kahe nädalaga meeletult kasvanud, meeletult! Veedan Frediga põhimõtteliselt 24/7 koos, ta on isegi mu kontori ja kolleegidega juba täiesti harjunud. Olen õpetanud Freddie istuma, juurde tulema ja toitu ootama, aga meil on nii palju oskusi ja loodetavasti ka lahedaid trikke veel ees. Kuna elan Viimsis ja töötan kesklinnas, käib ta minuga veel ikka mõnda aega linnas kaasas, mistõttu on eriti oluline, et ta oleks tublisti kasvatatud ja annan selles endast parima. Ehkki need proud mama hetked, kus ta tublisti sõna kuulab on asendamatud, on mu lemmikud siiani hommikud, kui ta läheb hüsteeriliselt rõõmsaks selle üle, et ma otsustasin lõpuks üles ärgata ja on täielikus vaimustuses igast uuest päevast. Mul pole kaks nädalat olnud ühtegi halva tujuga hommikut, sest kui sa ärkad koos väikese kutiga, kes lausa tuiskab elutuppa ja seal iga oma mänguasja juurde ("Sa oled veel siin! Nii tore!") ning tiirutab ümber sinu, justkui küsides, mis seiklused meid täna ees ootavad siis... On võimatu olla unine või kurb. Ma jumaldan seda koera! Ja ma jumaldan seda, et mu koerast ja kassist saavad iga päev üha paremad sõbrad - vaikselt õpivad nad juba mängima nii, et mõlemad on rahul ja keegi ei saa liialt haiget... :D Kui me Freddie koju tõime, oli Sofia esimesed paar päeva tõelises segaduses - ta ei tundud end piisavalt vabalt, et süüa või rahulikult magada, oli pidevalt valvel. Aga samal ajal oli ta uue tegelase suhtes väga uudishimulik ja käis Freddiet nuusutamas kui too kuskil magas. Nüüdseks magavad nad juba ka samas alas vabalt ja kui enne algatas vaid Freddie kassiga mängimist, siis nüüd on algatajaks päris sageli hoopis Sofia. Vot, selline armas loomaaed on meil praegu kodus. :)

Ma vihkan aknet. Punkt.

Thursday, March 19, 2015
Käisin just vannitoas, võtsin meigi maha ja tegin kõiki muid õhtuseid ilurituaale. Vaatasin lõpus peeglisse ja järgmisel hetkel istusin siia maha ja tahtsin end välja elada. Ma olen maadelnud aknega juba ligi kaks aastat ja mul on sellest nii-nii kõrini. Olen enda arust kõike proovinud (ei, ma pole käinud nahaarstil, sest iga kord kui sellele mõtlen hakkab olukord justkui hetkeks paremaks minema... Ja siis veel see minu rohtudesse mitte uskumise põhimõte :D), kuid ta ei jäta mind rahule. Ja kindlasti (kahjuks) on teie seas veel minusuguseid... Loetlen üles peamised põhjused, miks ma absoluutselt põlgan nahaprobleeme ja kui keegi tunneb samamoodi ja tahab midagi veel lisada, you're more than welcome to do so. Räägime kõik, miks me vinne ja punne vihkame ja äkki nad siis solvuvad ja lähevad ära? :)

1. Kui ma kellegagi räägin, olen ma 100% kindel, et ta vaatab mu vahel paremini-vahel halvemini peidetud arme ja punne ning mõtleb neist, mitte meie vestlusteemast. Eriti hull on see kellegagi esimest korda kohtumisel. 

2. Ma jumaldaksin meigivabu päevi - võin vabalt jätta kulmud joonistamata, ripsmed tušitamata ja huuled värvimata, kuid punetavad laigud näol ei võimalda mulle isegi mitte midagi ligilähedast "värskele meigivabale näole".

3. Kõik ajakirjad pasundavad, et kevad on käes, less is more, kerge meigipõhi is the way to go... Aga need kerged, värsked ja läbikumavad meigitooted ei osuta mu jumele ainsatki teenet. Mul pole nendega mitte midagi peale hakata.

4. Käin tihti üritustel, kus kohaolijatele pakutakse meiki, kuid idee sellest, et keegi seal esmalt mu meigi eemaldab on pisut õõvastav. Ja iga kord kui jumestajad mind meigivad, ütlen ma tooli istudes alati poolnaljatades (sisimas surmtõsiselt): "Loodan, et sul on hea katvusega peitekreem". 

5. "Appi, jaa, see on päris hull... Kas sa seda ikka oled proovinud?" 

6. Ma ei taha minna nahaarstile, sest ma ei taha keemiat sisse süüa-näole määrida. Ma tean, et peab olema mingi muu lahendus?

7. Ükski pilt ei lähe üles, ilma et ma poleks kasutanud mõnda nahka siluvat appi. Ja siis ma tunnen nagu ma valetaksin teile. Aga it's either blurred selfies or no selfies

8. Ma võin olla nii sätitud kui üldse võimalik - värskelt duši all käinud, maniküür-pediküür, uus outfit, soeng ja meik, aga meigi alt paistavad punnid siiski alati välja ja seetõttu ei tunne ma end kunagi 100% hästi. 

9. Ma tunnen vajadust pidevalt oma aknet jutuks tuua ja selle eest justkui vabandada, kinnitamaks inimestele, et olen sellest teadlik... Nagu oleks võimalik, et ma vaatan iga päev peeglisse ja ei tea, mis mul näos toimub.

10. Kui näen meigivaba pilti kellestki, kellel on hea nahk, on mu esimesed sõnad alati "tal on nii ilus nahk" ning ausalt öeldes ma midagi muud selle pildi juures ei märkagi.

Piirdume hetkel kümnega... Ma ei kirjutanud seda postitust, et end haletseda või panna teid mulle kaasa tundma, sest sisimas ma ju tean kui väike see probleem on võrreldes kõigi muude tervisehädadega, mille tõttu peavad inimesed eluaeg rohtusid võtma, pikki kuid haiglas veetma ja halvimal juhul ka elu kaotama. Aga see olen mina, see on minu blogi ja ma kirjutan endast... ja sellest, kui väga ma vihkan seda, et mu suurim ebakindlus kogu mu keha juures on mul näos.

Oleksin väga õnnelik kui räägiksite mulle enda kogemustest nahaprobleemidega ja mõlgutaksite pisut mõtteid sel teemal... Näitame üksteisele, et tegelikult oleme me kõik ühed ja samad "õnnetud hinged". :D

Essence beauty brunch!

Wednesday, March 18, 2015
 Tänane lõuna möödus väga roosas ja naiselikus miljöös - Kochi kohvitoas toimus sellise värvika ilubrändi nagu Essence esimene esitlus Eestis. Nimelt, alates sellest kuust on kauplustes (nt Selverites) müügil nende uusim kevadsuvine kollektsioon, mis tasub kindlasti avastamist! Kõik tooted on nunnudes värvilistes pakendites ja mis peamine - meeletult soodsa hinnaga. Hinnad jäävad keskmiselt 2-5 euro kanti (kõigi toodete keskmine hind on umbes 2,30 kui õigesti mäletan, nii et juba kümnekaga poodi minnes on võimalik endale kolm-neli uut tegelast kevadisse kosmeetikakotti pista! :)
 Mulle jäid enim silma nende geeljad küünelakid, nude-toonides huulepulgad ja -läiked ning nii mõnigi lemmik tuli minuga ürituselt ka kaasa, et saaksin neist teile peagi lähemalt jutustada! Kes peale satub - nuusutage poes seda Cookies & Cream kätekreemi! See lõhnab nagu maailma parim magustoit (me isegi proovisime keeleotsaga, kas maitseb ka magusalt... Aga kreemid pole siiski söömiseks ;)) ega jää kätel kleepuv! Hind jääb 2 euro kanti, nii et kaotada pole midagi, ainult võita! :D
 Oma kahe lemmiku blogibeebi keskel, Liina ja Mari-Liisiga on alati fun erinevaid üritusi väisata! Homme suundume kolmekesi juba ZERO-sse õhtut veetma, can't wait!
Lahkusime Kochist äääää-äääärmiselt heldete kingikottidega, kibelen juba uusi küünelakke-huulepulki proovima ja kui tekib mõni lemmiktoode, annan teile kindlasti teada ja kamandan teidki poodi nende järele. :D Suur aitäh Essence'ile nii mõnusa koosviibimise eest!
p.s. Rohkem infot leiate Essence toodete kohta siit!

Hetke ilulemmikud!

Monday, March 16, 2015

Ma pole sellist postitust nii ammu teinud, et mu sõrmeotsad sõna otseses mõttes sügelevad - nii väga kibelen teile rääkima ilutoodetest, mida viimasel ajal kõige meelsamini kasutan. So, here we go!

Victoria's Secret kehasprei Victoria. Olen hakanud haarama pigem kerge kehasprei kui parfüümide järele - ei tea, kas selles on süüdi kevadine päike või fakt, et parfüümid ajavad mu kahekuuse koerakutsika (keda pean palju veel süles kandma) turtsuma, kuid enda kohale lõhnapilve tekitamine ja seal all keerutamine on minu uus väike ilurituaal, mida teen nii õhtuti enne magamaminekut kui hommikul enne kodust väljumist. Victoria on aga mu lemmikuim lõhn kõigist Victoria's Secreti omadest! Selle peamisteks nootideks on vahuveini segu punastest marjadest, roos ja kreembrülee.

Living Proof juuksehooldussari Perfect Hair Day. See uurim tootesari Living Proofilt lubab juukseid taastada, niisutada, nende värvi kaitsta ja samal ajal kohevust anda, kusjuures üheks nendeks lubaduseks on ka see, et juuksed püsivad kauem puhtad. Viimast ma ei oska kommenteerida, sest pesen juukseid niikuinii alati umbes kolm korda nädalas, kuid mõnusalt pehmed ja kohevad on juuksed kindlasti, rääkimata sellest, et kõik Living Proofi tooted lõhnavad nii sõltuvusttekitavalt hästi. Kindlasti saan pikaajalisemast toimest hiljem rääkida, kuid pärast esimest nädalat kasutamist olen ma nendega igatahes väga rahul. Lisaks pöörab Living Proof palju tähelepanu oma koostisosadele ja igasugust jama, mida odavamates toodetes, nendest ei leia.

NB! Kes tahab Living Proofi või mis tahes muud juuksehooldustoodet soodushinnaga -20%, siis www.salon24.eu kehtib allahindluskood ANNAELISABETH 22. märtsini!
M.A.C põsepuna "Margin". Halleluuja, kui ma selle põsepuna avastasin... Tegu on ideaalse igapäevase tooniga, mis sobib iga huule- ja silmameigiga ning lisab põskedele soojust ja kerget highlighti. Poes käeseljale proovides on ta täiesti mittemidagiütlev, viimase sammuna meigi tegemisel aga seob ta kogu looki ideaalseks tervikuks. Alates selle ostmisest pole ma kumbagi oma teisest kahest põsepunast enam kasutanud. Muide, kes mõtleb, mis põsepuna M.A.C-ist osta (sest teadupärast on nende põsepunad täiesti imelised), siis üks maailmapopp toon, mis kõigile peaks sobima, on veel "Melba".

NYX Butter Gloss huuleläige "Creme Brule". Imemõnusa vanilje lõhnaga huuleläige, mis ei kleepu ja sobib ideaalselt nendeks päevadeks, mil sa õigupoolest ei tahaks midagi huultele panda, kuid soovid, et huultes oleks siiski "seda miskit". Ma kannan seda peale ainult imenatuke ja tupsutan veel sõrmedega üle - nii saab loomuliku tulemuse, mis meenutab päris palju Clarins Instant Light Lip Perfectorit, kui keegi viimasega tuttav.

Maybelline Lash Sensational ripsmetušš. Pikendab, tihendab (viimast pisut rohkem), ei pudene ja ei kuiva esimese paari nädalaga ära - õigupoolest ka mitte esimese paari kuuga. Mina saan selle ka juba sooja veega suures osas ripsmetelt maha, kuid olen kuulnud, et teistel sellist vedamist pole olnud - võta siis näpust, kas mul on maagiline kraanivesi või on tuubis pisut maagiat, mida teistel pole. Ainsaks miinuseks on kummist hari - no ei eelista neid lihtsalt. :(


Real Techniques meigipintslid. Olen neist teile kirjutanud söögi alla ja söögi peale, kuid ometi uuritakse minult jätkuvalt, milliseid taskukohaseid meigipintsleid ma soovitaksin. Ja siin on vastus: Real Techniques! Selle brändi lõid UK meikaritest õed Samantha ja Nicola Chapman ja nende pintslid ei jää oma kvaliteedilt mitte millegi poolest alla näiteks kordades kallimatele M.A.C-i pintslitele: neid kasutavad ja jumaldavad tuhanded  tunnustatud jumestajad üle maailma. Tõsi, nad ei ole selles suhtes taskukohased, et päris 5 euroga pintslit ei saa (hinnad jäävad keskmiselt 10-20 euro kanti), kuid et üks pintsel teenib sind aastaid, on nad oma hinda väärt. Mul on mõningad nende pintslid olnud pea igapäevases kasutuses juba enam kui kaks aastat ja need pole kordagi karva ajanud ja on endiselt sama pehmed nagu esimesel päeval. NB! Aga ära unusta pintsleid regulaarselt puhastada ja nende eest korralikult hoolt kanda - nii teenivad nad sind pikki aastaid!

Ongi kõik! Mida nendest toodetest ise kasutanud olete ja milline on teie arvamus? Ja mis on teie hetke suurimad lemmikud? :)

Outfit Inspiration: leather & plaid

Sunday, March 15, 2015Saabuval nädalal tõotab olla valdavalt kevad, mis tähendab, et on lootust, et saan liialt lõdisemata oma nahkjakki kanda. Õigupoolest unistan vaikselt uuest nahkjakist, näiteks sellest neetidega Zara versioonist, millel on muide ka seljal lahe neetidega kujund. See siin on aga lihtne mugav igapäevaoutfiti inspiratsioon, miski, mida ma ise kannaksin meeleldi nii tööl kui vabal ajal. 

p.s. Selle postituse lubasin pühendada Mariinile - lugejale, kellega täna Buduaari turul kohtusin. Tsau, Mariin! :) Ja lisaks tervitan teist armsat tüdrukut, kelle nime ma kinni ei püüdnud, kuid kes soovis minuga koos pilti teha - that's a first! :O Te olete nii lahedad, astuge ikka julgelt ka edaspidi ligi, lugejatega kohtumine on üks mu suurimaid blogirõõme! :)

XIV.III

Saturday, March 14, 2015
BOOTS: MARTA JONSSON / DRESS: LINDEX / LEATHER JACKET: STRADIVARIUS / BAG: RESERVED


Tänane päev möödus peamiselt linnast väljas. Pakkisime asjad ja oma kutsikabeebi autosse ja põrutasime vanaema juurde kohvitama, seejärel suundusime vanemate juurde, sest täna on mu kalli ema sünnipäev. Homme aga lähen juba vara hommikul Saku Suurhalli: kohver riiete ja aksessuaaridega ootab juba koridoris ja plaanin homme Buduaari turul kõike head-paremat moekraami müüa ja seda kusjuures väga soodsate hindadega (2-15 eur, pluss paar kallimat üleriiet), nii et kellel homseks veel muid plaane pole, astuge kindlasti läbi.
Rääkides üritustest, siis uuel nädalal korraldan ka ise ühe. Teisipäeval, 17. märtsil toimub De La Gardies asuvas Lindexi kaupluses koostöös Anne & Stiiliga uue kevadkampaania #superrolemodel kollektsiooni pre-shopping event! Kohal on DJ, suupisted-joogid, Oriflame teeb soovijatele meiki ja näha saab ka väikest moeshow'd. Mis kõige coolim: ürituse ajal (kl 17-19) on kaupluses kõik asjad -20% ja kõigi ostlejate vahel lähevad loosi ka lahedad auhinnad! ;) Facebooki eventi leiab siit

Emotions from Tunisia vol.2

Tuesday, March 10, 2015

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.