Social

Emotions from Tunisia

Tuesday, February 24, 2015


Nüüd on see koht, kus ma olen näinud ja kogenud nii palju, et kui oli aeg siia maha istuda ja väike vahekokkuvõte teha, jookseb juhe lihtsalt kokku. Kas alustada sellest, kuidas siin on absoluutselt kõik täiesti pahupidi kui meil? Sellest, kuidas ma magasin koos seitsme inimesega what feels like miinuskraadidega õues riidest telgis, kus polnud isegi valgust (kas mobiiliekraan loeb?) ja sooja andsid niisked villatekid? Kuidas ma istusin kaamli selga ja jalutasin kuldsel liival sinise taeva all? Kohtasin igas võimalikus paigas sõbralikke koeri, kellega hüvastijätmine oli kummaliselt keeruline? Seisin vihma käes keset kõrbe ja vaatasin, kuidas tuhanded tuneeslased elektroonikamuusika järgi tantsivad, olles saanud endale viis minutit tagasi hüüdnimeks Oui Oui... :) Siinne seltskond on imeline - juba teisel päeval imestasime Liinaga, kuidas niivõrd kihvtid inimesed kokku on saanud. Oleme sattunud kõige veidramatesse situatsioonidesse ja naernud, nii et kõhud valutavad ja liigesed lähevad paigast. Ma poleks iial arvanud, et ma kunagi Sahara kõrbes käin... Või et ma istun keset kõrbe kottpimedas telgis ja kuulan, kuidas kolm poolakat laulavad prantsusekeelseid laule. Ehkki ilm oli terve reisi esimese poole vihmane, tuuline ja külm, siis täna hommikul tervitas meid päike ja oleme valmis täiel rinnal viimaseid päevi nautima, millest ühe veedame Djerba saarel ja teise Sousse'is. Ma kirjutan kindlasti millalgi veel mõningaid detaile, kuid täna las kõnelevad pildid. On aeg pehmesse voodisse pugeda, mis pärast eilset telgielamust on absoluutselt parim paik, kuhu end kujutada. Küsimused on loomulikult lubatud (ja oodatud!), aga kokkuvõtteks nii palju, et Tuneesia on esialgu ehmatav, kuid pikapeale maagiline paik, mis paneb pea hoopis teistmoodi tööle!

It's past 2:30AM and there is a very soft bed waiting for me and in the morning Djerba island wants to introduce me to its magic. It's one of those moments where I've experienced and seen so much during the past days that I just can't find any words... I mean, where should I even begin? I've been in the strangest situations, met the nicest people (and dogs!), seen places I thought excisted only in movies... I will probably write more detailed posts soon, but until then I hope you enjoy this first batch of photos from Tunisia! :)

One photo and good night!

Saturday, February 21, 2015

Tuneesia on seni olnud väga "valgustav" ja põhimõtteliselt on siin ringi seigeldes möödunud vaid üks päev (eilse viietunnise autosõidu ajal aknast nähtu ei loe). Täna sõitsime Lezard Rouge'ga, külastasime Chebika oaasi ja Neftat. Pildistan kõikjal nii palju kui jõuan ja meelde tuleb ning jagan kindlasti hiljem rikkalikumaid pildipostitusi (pinky promise, this time for real). Praegu on aga kell juba pool kaks öösel ja me peame kell kaheksa hommikul jälle teele asuma. Olge tublid ja andestage mulle see väikene vaikus - ma puhkan vaimu ja avastan maailma. :)

So far Tunisia has been a very enlightnening experience and it has only been a day... It takes time to sort through all the photos (and I'm planning to take more and more), so until then forgive me this silence here. I'm resting my mind and discovering the world - will come back to you soon with something fresh! :)
p.s. The photo above is taken when Lezard Rouge (more about that soon!) stopped for five minutes, allowing us to take some photos in this awesome scenery. 

XVIII.II Tallinn➝ Helsinki➝ Warsaw

Wednesday, February 18, 2015
BOOTS: JEFFREY CAMPBELL / JEANS: STRADIVARIUS / SHIRT: LINDEX / BEANIE: SEPPÄLÄ
JACKET: ZARA / BAG: RESERVED

Alustasin oma sünnipäeva väikese (või õigupoolest päris suure) reisiga. Sõidame täna Varssavisse ja homme edasi Tuneesiasse, kus veedame terve nädala. Avastame Lõuna-Tuneesiat ja külastame muuhulgas elektroonika-muusikafestivali Dunes Electroniques. Pole minu muusikamaitse, aga tegu on pressireisiga, nii et olen kõigele avatud! :D Reisin nimelt koos Liina ja osade ajakirjanike-blogijatega Lätist, Leedust ja Poolast. :)
Mis puutub mu tänasesse outfiti, siis selle ülimahuka koti leidsin just Reservedist ja jakk on 22-eurone leid Zara allahindluselt! Võit!
Aga nüüd olen ma kasutanud kogu meie vaba aja Helsingi lennujaamas selle postituse kallal nikerdamiseks (WiFi tuli ja läks... ), loodan, et jõuame enne uut lendu kuskilt mingi võileiva otsida ja siis juba Poola! Järgmise postituseni! :)

Kicked off my birthday with a little (or actually a pretty big) trip! Flying to Warsaw today and tomorrow morning we're boarding for Tunisia where we will be spending a full week.  We will explore South Tunisia and also vist an electronic music festival Dunes Electroniques. This is actually a press trip that me and Liina were lucky enough to be offered, so we have no idea what to expect, but I'm pretty sure that it's going to be very exciting. We have all sorts of cool locations in our travel program, including visits do the desert etc.
At the moment I'm typing this at Helsinki airport (I had no idea it was this huge!) where fortunately the WiFi is decent. I can only hope that we have good WiFi in Poland and Tunisia as well, I'd love to update you often and not just have a thousand unedited photos by the time I come back... :D
As for my outfit today: found this huge spacious bag at Reserved - perfect for 2-day trips or as a hand luggage bag. This jacket is a 22eur (bargain!) find at Zara sale. Also, did you notice my curly hair? I think at 25 I've finally mastered it! :D

It's my Birthday! ft. Thomas Sabo Skull Ring


Umbes sama palju kui ma armastan musta, olen ma kiindunud kolbamotiivi ja see on mul L-ga ühine. Meie kodu on mustvalgetes toonides ja otsime siiani üht korralikku hõbedast kolpa ning üht kolbamaali, millega oma kodu dekoreerida. Kui avastasin Thomas Sabo kollektsiooni Rebel At Heart, otsustasin üsna kohe, et vajan sellest kollektsioonist peaaegu kõike ja täna hommikul saingi sünnipäevaks esimese Thomas Sabo ehte - kolbaga sõrmuse! Olin seda internetis juba pikalt imetlenud, kuid ma ei teadnud, et see päriselus veel ilusam on! Sõrmuse külgedel on kirjad ja sees Thomas Sabo graveering. Olen endale erinevaid kolbaehteid ostnud enam kui küll, kuid see on esimene tõeliselt kvaliteetne ehe, mida kannan kindlasti aastaid! Milline õnn, kui sul on tähelepanelik kallim... :D

Introducing you to my favourite birthday gift ths year: Thomas Sabo skull ring! I'm obsessed with all of his Rebel At Heart collection and this ring is first from hopefully many pieces from this collection. The quality is even better than I had expected, I'm just so impressed.  I've bought many skull themed jewellery pieces during the years, but this is my first proper high-quality piece that I will cherish for years to come! :)

My Perfume Story

Tuesday, February 17, 2015


Helene tegi postituse oma parfüümiajaloost ja ootamatult põnev oli lugeda, millised lõhnad, miks ja kuidas kellegi ellu jõudsid, eriti kui tegu on sama generatsiooni inimesega, kelle parfüümiotsingute teele peaksid olema jäänud paljud mullegi tuttavad lõhnad... ja nii oligi: nii mõnedki tema lõhnad on ka mulle lõhnamällu talletunud ja nii oli juba palju mõnusam lugeda: lisaks tekstile oli ka aroom ninas, väga mõnus lugemiselamus indeed. :D Igatahes, Helene "kamandas" ka mind oma parfüümilugu kirja panema ning siin ta on.

Mu esimene päris oma parfüüm oli Anna Sui Dolly Girl. Sain selle jõuludeks äkki 13aastaselt ja ikka väga uhke tunne oli. Kui mu parfüümikollektsioon kuulus varem ema tühjaks saanud pudelitest, siis nüüd oli mul päris OMA. Ja ma armastasin seda lõhna. Ta oli magus ja värske, täpselt midagi sellist, mida sobib ühel 13aastasel kanda.

Teine oma parfüüm oli Morgan de Toi. Väga magus, jällegi, sõbrapäevakingitus emalt kui ma olin jällegi 13-14 ringis või äkki juba 15? Ehkki ma enam seda poeletilt ei valiks, meeldib lõhn mulle tänase päevani väga - selle magusa lõhnaga kaasnevad väga magusad mälestused. Parfüümipudeli peal on liblikas ja selle kandmise ajal tundsin esimest korda ka ise neid õigeid "liblikaid".

16-18aastaselt kandsin peamiselt Escada lõhnu, fännasin kõiki, millega nad järjest välja tulid - nii suviseid eriväljaandeid (ERITI Rockin' Rio, see on tänaseni üks mu lemmikuid suvelõhnu), samuti kingiti mulle sel ajal Escada Into The Blue, mis on absoluutselt imehea lõhn! See oli üks suur parfüümide avastamise aeg... ka näiteks Moschino Hippy Fizz ja Versace Versus, millest viimane oli mu täielik lemmik, jõudsid just siis mu kollektsiooni... Lääged magusad lõhnad all the way!

Kui ma olin gümnaasiumis, maandus poelettidel lõhn, mis on tänase päevani mu number üks: Versace Bright Crystal. Tean-tean, see on "kõigi lemmik" ja seetõttu pole temas midagi erilist... Aga see lõhn ON nii eriline. Mul tuleb naeratus näole iga kord kui seda endale peale piserdan, lisaks meenutab see mulle gümnaasiumiaegse pinginaabriga koos veedetud aegu. Temal nimelt oli see lõhn esimesena ja kui peole sättisime, kus crushe näha lootsime, lõhnasime mõlemad selle järele... :D Kõigist siin välja toodud lõhnadest on see ka ainus, mida kannan siiani igapäevaselt.

Kahekümnendate kõige-kõige alguses avastasin Juicy Couture Viva La Juicy. See on tõeliselt unikaalne parfüüm, mida tahaksin endale kindlasti uuesti osta (või kingiks saada, hihii), aga märgin ta ära sel lihtsal põhjusel, et tegu on parfüümiga, mida kandes olen saanud kõige rohkem komplimente. Teine lõhn, mis inimestele minu peal meeldinud on, on L'Eau Par Kenzo (imeline karge lõhn, tahan seda kindlasti uuesti!), aga Viva La Juicy kogus kuhjaga komplimente ja kiidusõnu. Pea igas teises seltskonnas oli keegi, kes uuris, mis parfüümi ma kannan.

Pikalt-pikalt, enne kui Bright Crystal üle võttis, oli mu absoluutne lemmiklõhn Salvatore Ferragamo Incanto Shine. Selles on midagi nii unikaalset, iial ei suuda kohe ära tabada, mis selle täpsed noodid on. Tegu on igapäevase ja minulikult magusa ja värske lõhnaga, ühtlasi on see siiani mu kihlatu suurim lemmik. Ma pole seda siiski enam uuesti ostnud (ja olen keelanud tal ka mulle uut kinkida), sest see oli vist nii suur lemmik, et viskas lausa üle... :(

Mu väljaminekulõhn on väga klassikaline: Dior J'Adore L'Absolu. Kannan seda tõesti vaid õhtul välja minnes ja see on selliseks otstarbeks ideaalne. Väga-väga seksikas parfüüm, mis püsib ka kaua peal ning kuna olen seda kandnud vaid erilistel puhkudel, tunnen end erilisena iga kord kui seda nuusutan/peale piserdan.

Mu uusim parfüümiavastus on Victoria's Secreti Victoria. See on justkui segu Bright Crystalist, Viva La Juicyst ja mitmest teisest mu ellu jõudnud lõhnast, mis tähendab, et minult saab ta igasse kasti linnukese. Kes Victoria's Secreti butiiki satub, sel soovitan kindlasti tutvuda. Oman ka sama lõhna kehaspreid, mida lasen enne magamaminekut öösärgile. :)

Jutujärje annaksin edasi kahele blogijale, kelle parfüümilugu ma ka ise suure huviga loeksin ja nendeks on Kristjaana ja Liina. Andke tulla, tüdrukud, no excuses! :D

Aga loomulikult on kõik oodatud sellist postitust tegema või kas või siia kommentaaridesse kirjutama, millised on oluliseimad parfüümid, mis teie ellu on jõudnud? Kas kellelgi on ka minuga samu lemmikuid? :)

10 kavalat moodust, kuidas ilutoodete pealt raha kokku hoida!

Tuesday, February 10, 2015

Ilumaailm on põnev ja meile antakse pidevalt teada uutest toodetest, mida me lihtsalt PEAME omama (eh, tunnistan siin ka enda süüd, sest oma lemmiktooteid kiite meelitan ka teid nende järele haarama). Aga mis siis, kui sa väga-väga tahad proovida üht, teist ja kolmandat, kuid raha jätkub ainult selle ühe jaoks? Kuidas proovida ja kasutada selliseid tooteid, mida sa tahad ja mis sulle meeldivad, ilma, et kontojääk kolinal nulli läheks? Kogusin kokku mõningad iluteemalised säästunipid, millest nii mõndagi ise igapäevaselt rakendan!

Osta ette. Kui sul on üks kindel meigieemaldaja, puuder või mis iganes muu toode ja see on hetkel väga hea allahindlusega, osta üks-kaks tükki ka varuks ette. Murphy seadus näeb harva ette, et su lemmiktoode allahindlusega müügil on, nii et kasuta juhtust!

Leia odavamad "kaksikud". Kas teadsid, et pea igal kallil huulepulgal, põsepunal jms on olemas kordades odavam kaksik mõnelt muult brändilt? Just nii. Inglise keeles kasutatakse väljendit "dupe". Nii et kui sind huvitab näiteks M.A.C huulepulk toonis "Angel", siis guugelda "M.A.C Angel dupes" jne. Maailm on täis iluhulle, kes kaevavad välja iga toote, mis võiks asendada mõnd kallimat! Ühtlasi, ära unusta, et kallim ei ole alati parem! Ehkki olen leidnud lemmikuid brändidelt nagu YSL ja Chanel, on mul enim lemmiktooteid rahakotisõbralikelt brändidelt nagu Rimmel, Avon, Maybelline jne.

Vaheta sõbrannadega. Sul on hunnik kosmeetikat, mis on peaaegu puutumata (ega ole aegunud!), näiteks jumestuskreem, mis osutus liiga tumedaks või kehakreem, mida sa pole jõudnud kasutada, sest sul on juba liiga palju kreeme? Koguge sõbrannadega kõik sellised tooted kokku (aga rõhutan, need võiksid olla mitte liiga kasutatud ega vanad, samuti austa oma sõpru ja puhasta tooted enne korralikult ära) ja tehke väike "naistekas", kus omavahel tooteid vahetate. Kui niisama anda ei raatsi, tehke mündimüük (ehk siis, kõik maksab kas 50 senti või 1-2 eurot).

Ole teadlik! Kas teadsid, et LUSH vahetab viis tagastatud tühja pudelit/potsikut ühe värske näomaski vastu? Ja M.A.C-is on selline asi nagu "back to M.A.C", mis võimaldab sul kuus tühjaks saanud M.A.C kosmeetikatoodet vahetada meelepärase huulepulga vastu? Ka Kiehl'sil on sarnane (aga mitte nii lahke) pakkumine: 10 täissuurses tühjaks saanud pakendit saab vahetada endale meelepärase travel size toote vastu. Kõik brändid näitavad sellega oma vastutustundlikkust keskkonna ees ja klientide tagastatud pakendid saadetakse ümbertöötlemisse.

Avasta beebisalvrätid. Minu kogemus näitab, et beebisalvrätid võivad meigi eemaldada täpselt sama tõhusalt kui nendest 3x kallimad spetsiaalsed meigieemaldussalvrätid. Minu lemmikud on Huggies salvrätid helekollases pakendis.

Svamm või pintsel? See, kas eelistad jumestuskreemi näole kanda svammi või pintsli abil, on su enda vaba valik, küll aga tea, et svamm imab suure osa tootest endasse (ka niiske Beauty Blender teeb seda!), nii et kui tahad, et kallis jumestuskreem kauem kestaks, tasuks eelistada pintslit.

Lõika tuubid katki. Sa ei kujuta ette ka kui palju toodet on tegelikult veel alles tuubis, mis sulle pigistades enam piiskagi ei loovuta. Lõika tuub pooleks ja kraabi ülejäänud toode mujale potsikusse. Mina tegin nii kord näokreemiga - tuubist ei tulnud enam piiskagi, aga kraapisin sealt hiljem välja veel nädala jagu kreemi.

Kasuta tooted lõpuni. Tehes otsuse kasutada enne uue asja ostsmist lõpuni juba olemasolevad (ehk kasutada ära need neli huulepalsamit, enne kui poes uue eest maksad), säästad end väga paljudest kulukatest impulssostudest!

Küsi julgelt testreid. Sa ei pea ostma meigitoodet, mida sa pole saanud oma nahal proovida, eriti kui tegu on riskantsema tootega (nagu näokreem, jumestuskreem vms). Küsi julgelt testreid, et saaksid enne ise kodus toote sobivuses veenduda. Nii ei raiska sa raha tootele, mis sulle õigupoolest ei sobigi.

Mis katki, see korda. Kui puudertoode puruneb, saab seda alkoholiga miksides uuesti vormi pressida. Kui huulepulk murdub, saab kaks otsa omavahel taas kokku kuumutada. Ära heida meelt (ja ära heida katki läinud toodet otse prügikasti) - väga paljusid asju annab veel päästa!

Jagage kindlasti kommentaariumis ka enda omi! Kolmele nutikaimale nipile panen välja väikesed ilu-üllatusauhinnad väärtusega 30€! Valin nipid välja pühapäeval, 15. veebruaril!

Iluauhinnad oma nippide jagamise eest saavad:
"Huulepalsamitesse (pulga kujulistesse) jäävad tavaliselt sinna plastiku sisse veel suures koguses palsamit, mida enam peale määrida ei saa. Mina kogun need 3-4 "tühjaks" saanud huulepalsamit kokku, kraabin sealt tikuga viimsegi palsami topsi sisse ja sulatan selle (topsi sees oleva palsami) vee vannis uuesti üles, lisades väikeses koguses endale meelepärast õli (tilgake kookosõli v oliiviõli) ja valan sulatatud palsami teise pisikesse topsikusse, kus saan seda edasi kasutada." -Karin
"Asendasin kehakreemi kookosõliga. Kookosõliga määrides tekib vajadus uuesti seda kasutada mitu päeva hiljem kui igapäevaselt kehakreemi kasutada. Minu 6-eurone kookosõli potsik on ostetud sel suvel, kuid ära on kulunud sellest nii vähe, et ei ole märgatagi (kuigi kasutan seda iga vajaduse korral). See turgutab kuivi juukseotsi (jätab vaha mulje, aga rasvasem), kuiva nahka (jätab ilusa sära), kasutan ka jalakreemina, ning hoiab küüned ilusa ja tugevana. Vajadusel saab selle sama õliga ka pannkooke teha. E-vitamiin õli sees on hea nii nahale kui kõhule!" -Reili
"Osta üks kvaliteetne highlighter, mida saad kasutada nii kulmukaarel, põsesarnadel, silmanurgas kui ka lauvärvina. Nii säästad raha ja tulemus jääb ilus harmooniline!" -xyx

Palun kirjutage mulle annaelisabeth.net@gmail.com, et saaksime kokku leppida auhinna kättetoimetamise osas. :)

bits & pieces

Sunday, February 8, 2015


Kui järele mõelda, siis bits & pieces on üks mu lemmikuid postitusi, mida teha. See ei keskendu kunagi vaid ühele sündmusele-tootele-emotsioonile, vaid selles on natuke kõike. :) Kerin pisut oma Instagramis (@annnaelisabeth) tagasi, meenutan, mis vahepeal juhtunud ja jutustan teile sellest, mis pähe tuleb...


Aktiivse blogijana saan PR-pakikesi üpris tihti, kuid sel nädalal olin eriti õnnes ja ära hellitatud, sest minuni jõudsid kingitused kahelt suurelt lemmikult: Kiehl'silt ja LUSH-ilt. Esimesega veetsin mõnusa hommikupooliku nende Kaubamaja Ilumaailma keskel asuvas butiigis, LUSH aga saatis mulle varase sõbrapäevakallistuse. Proovin kõik vannitooted järele ja annan teile kindlasti teada, milline neist minu lemmikuks osutus!Praegu on mul pooleli selle aasta kolmas raamat: Jojo Moyes'i "The Last Letter From Your Lover". Seni väga mõnus lugemine, aga üpris pöörase graafiku pärast läheb selle lugemine kahjuks pisut aeglaselt... Loodetavasti leian varsti mõne vabama õhtu, mil pea pole pulki täis ja saan rahus lugeda. Mis raamatuid teie hetkel loete?


Eestlasele kohaselt ei saa rääkimata jätta ilmast. Ma mõtlen juba hoolega oma kevadgarderoobi peale, kuid väljas oli täna jäisem kui iial varem. Ootan mõnusaid pehmemaid ilmu ja kevadist päikest, et saaksin välja võtta õhemad jakid ning kergemad jalanõud!


Olen M.A.C-is ootejärjekorras ühel väga lahedal huulevärvil, kuid hiljuti sealt ise huulevärve valides tekkis mul võimalus konsulteerida ka kaht teist tüdrukut, kes leti ääres uudistasid. M.A.C-is on nimelt tihti ainult üks müüja kohal ja kui ta parajasti kedagi meigib/kellegi teisega tegeleb, võib sinna ootama jäädagi... Siis küsisin enda kõrval olevalt tüdrukult, kas saan teda aidata ja pärast esmast kohmetust ja üllatust saime ilusti jutule. Seletasin talle, millised erinevad huulepulgatüübid M.A.C-il on ja aitasin tal leida sobivaid toone. Ja see oli nii pagana fun! Töötaksin meeleldi ise ühel päeval alal, mis võimaldaks mul niimoodi teisi nõustada ja aidata teemal, mis ka mulle endale meeletult huvi pakub. Ja teine fun thing: Tuneesia reisini on jäänud vaid 10 päeva! Teeme Liinaga juba hoolega plaane: näiteks sinna minnes on meil üks päevane peatus Varssavis, kus asub ka Sephora kauplus. I can smell damage! :D Aga loomulikult oleme enim elevil Tuneesia enda pärast, sest saime hiljuti reisiplaani paika ja see tõotab olla väga-väga seiklusrohke!

Praeguseks kõik! Loodan, et teil kõigil tuleb mõnus nädal! Minu oma saab olema väga kiire... Kaks tööüritust, üks reis Leetu, kohtumised-tähistamised sõprade ja perega. Miks alati puhkusele eelnevad nädalad need kõige tegusamad on? :D

Love it! Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash


Kasutasin lõpuni kaks pudelit Madara näopuhastusvahtu ja kui taipasin, et üks 17eurone vaht saab juba 4-6 nädalaga otsa, otsustasin investeerida millessegi, mille hinna- ja kestvuse tase on vähe rahakotisõbralikum. Samal ajal ei tahtnud ma kvaliteeti langetada - loomulikult leiaksin tõhusaid puhastusvahendeid ka 5 euroga, kuid näonahk on miski, mille pealt ma kokku hoida ei kavatse. Astusin läbi Kiehl'sist, kus on tore võimalus 5-minutilise konsultatsiooniga saada kaasa ka viis sämplit, mida kodus proovida. Proovi, enne kui ostad - Kiehl's usub sellesse ja mina samuti, eriti kui tegu on üpris kallite toodetega. Lisaks on värskendav näha brändi, mille töötajad jagavad testreid potentsiaalsetele ostjatele, mitte oma sõbrannadele... Just saying. :D
Minu nõuded näopuhastusvahendile olid, et ta vahutaks pisut (ehk poleks liiga piimjas), eemaldaks ka jumestuskreemi ega kuivataks nahka. Mul soovitati proovida nende saialilleõliga sügavpuhastavat näopesuvahendit, mis lubas kõik need tingimused täita. Ja täitis. Seega, juba varsti olin ma Kiehl'sis tagasi ning ostsin täissuuruses pudeli.
Mugavas pumbaga pudelis näopuhastusvahend on üpris geeljas, muutudes veega kokkupuutel ja näol hõõrudes rikkalikuks vahuks. Ja rikkalikuks mitte suures ja mullitavas mõttes, pigem on tegu väga pehme ja tiheda vahuga. Ja see eemaldab kogu jumestuskreemi! Kuna mul on kombeks pärast pikka päeva meigiga olemist nägu kaks korda pesta, siis kulub mul seda keskmiselt poolteist pumbatäit (1 esmalt ja pool n-ö järelpesuks, mis on rohkem mu enda kiiks) ja nägu on täiesti puhas. Hommikuti pestes kasutangi vaid pool pumbatäit - little goes a long way with this one! Sel tootel on väga looduslik lõhn, mis mulle isiklikult meeldib, aga see on juba igaühe maitse asi - mulle lähevad naturaalsed lõhnad peale, seni kuni need liiga siloks ära ei lähe. :D
See näopuhastusvahend on seebi- ja parabeenivaba ning lubab sobida ka tundlikule nahale. Oma olemuselt on ta mõeldud normaalsele-kombineeritud nahale, aga ka kuivema nahaga inimesed on seda kiitnud, kuna see tõepoolest ei kuivata nahka - nahk on pärast pesu imeliselt sile ja pehme, ja mis peamine - puhas! ;)
Esmalt võib hinnasilt (27€) ehmatada, kuid sellest tootest peaks jätkuma vähemalt 3-4 kuuks (kes end ei meigi ja seega vähem kulutab, sellele veel kauemaks!) ja kui arvutada, et enne kulus mul sama ajaga kolm-neli 17eurost näopuhastajat, siis... you do the math! Alati ei tasu kallist hinnasildist heituda - vahel on kallid tooted kokkuvõttes odavamad kui odavad tooted. ;)
Igatahes on tegu minu uue lemmikuga ja igapäevase sammuga mu nahahooldusrutiinis. Soovitan teil kindlasti Kiehl'sist läbi astuda ja leida enda lemmikud - seal on väga toredad ja igati abivalmid tüdrukud, kes nõustavad kõiki kindlasti hea meelega! Ja nagu öeldud: viie minutilise kontsultatsiooni lõpuks lahkud viie testriga, mille seas võib olla just sinu järgmine lemmik!

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash is my new favourite in my skin care routine! The gel like formula turns into thick foam that removes ALL my makeup, while not drying out my skin whatsoever - in fact, sin feels very soft and smooth! Although it's meant for normal-to-oily skin, it's perfect for my normal-to-dry type as well. Also, feel free to wash your eyes with it - doesn't sting in any way! A little goes a long way with this one as well - I use 1,5 pumpd when removing makeup (1 pump for removing most of my makeup and another half to just wash my face again - not necessary, but I feel better this way). In the mornings I just use half a pump. So this bottle should last for 3-4 months at least, which makes the 27€ price tag not so scary after all. ;)

VII.II + how my day went?

Saturday, February 7, 2015


BOOTS: JEFFREY CAMPELL / JEANS, TOP, BEANIE: SEPPÄLÄ / LEATHER JACKET: STRADIVARIUS / BAG: MICHAEL KORS

Täna vaid kaks outfitipilti ja naeratada unustasin teile samuti, sest te ei kujuta ette ka KUI KÜLM mul oli. Tean-tean, pole siis vaja nabapluusiga poosetama minna, aga luban, et veetsin 99,9% tänasest autos/siseruumis. :D Täna on üldse olnud äärmiselt mõnus päev. Esiteks ärkasin ma kell 11, mitte kell 14 (nagu tavaliselt nädalavahetustel... ), siis valmistasin meile imehea hommikusöögi. Nädalavahetuste hommikud on tõenäoliselt mu lemmikaeg kokkamiseks - viitsin siis lõputult küpsetada ja katan laua ilusamini kui seda muidu iial teen. Seejärel sõitsime Viru keskusesse, sest L-l on garderoob tühi ja üllataval kombel leidsime me talle nii palju sobivaid asju. Üllataval, sest tavaliselt ei leia me talle midagi. :D Mina põikasin läbi Kiehl'sist, sest pärast armumist ühte näopuhastusvahendi testrisse, ma lihtsalt pidin täissuuruse saama. Tegu on nende saialille sarja näopuhastusgeeliga, aga arvustan seda teie jaoks peagi lähemalt! Lisaks sellele otsustasin proovida üht uut jumestuskreemi ning ostsin uuesti oma "vanade aegade" lemmikhuulepulga. Poodlemine lõppes romantilise kohtinguga: ostsime Räägu Pesast kaks grillburgerit ja ajasime endale autos kastet ja salatilehti peale. Keda huvitab, siis seal on kõige parem burger, lihtsalt on! Pluss see oli natuke nostalgiline käik, sest elasin varem seal lähedal.
Nüüd vaatame "Eesti Laulu" esimest poolfinaali. Hoian sel aastal pöialt kahele tiimile: Robin Juhkental & The Big Bangersile (tuttavad poisid!) ning Stig Rästale ja Elina Bornile.
Kuidas teie laupäev möödus ja kas "Eesti Laulu" ka jälgite? :)

Smoky Poppy by The Body Shop

Tuesday, February 3, 2015

The Body Shopil on jälle uudiseid - tundub, et nende tiim ei puhka hetkekski, sest vaevalt jõuab üks toode "Uudis!" sildist ilma jääda, kui juba tulevad uued asjad meie rahakotiraudu lahti kangutama. Ja seda sõna otseses mõttes, sest The Body Shopile pole mina isiklikult iial suutnud vastu panna. Mulle meeldivad nende tooted, toodete lõhnad ja pakendid ning loomulikult toime... Ehkki, tõsi, seal on täielik hit or miss. Kui mõningaid tooteid armastan väga, siis teised pole sugugi toiminud. Tuleb lihtsalt leida need, mis sinu jaoks kõige paremini töötavad. Igatahes, enne kui ma laskun ühte suurde süva-analüüsi, astun sammu tagasi ja jätkan teemaga, millest täna tegelikult rääkida tahan: uus Limited Edition Smoky Poppy kehahooldussari! Sarja peategelaseks on Türgist korjatud mooniõied, mis lisaks moonide eufoorilisele lõhnale lubavad nahka tõhusalt niisutada toodetes sisalduvate õlide ja rasvadega.


Sarja kuulub seitse toodet: kehalosjoon, massaažiõli, dušigeel, kehavõi, kehakoorija, tualettvesi ja vannipommid. Mina sain hiljuti kingituseks neist viimased neli, millest nüüd ka pisut lähemalt räägin.
Kõige esimese asjana kommenteeriksin Smoky Poppy sarja lõhna. See pole kohe kindlasti kõigi maitse (samas, milline lõhn on?). Ta on üpris tugev ja "sügav" ning kui päris aus olla, siis selles on midagi... daamilikku? Mul on tunne, et kui niimoodi lõhnaks väga hoolitsetud ja kaunis naisterahvas, mõtleksid kõik, et mm, milline hea lõhn tal on... ja kui niimoodi lõhnaks pikas kasukas vanadaam ühistranspordis, sobiks see talle täpselt sama hästi. :D Ütleme siis viisakalt, et see lõhn on väga täiskasvanulik. :) Seega jätan siin lõigu pooleli ja lasen teil endil otsustada, sest sari jõudis just ka kauplustesse! Sest see siin on ju kõigest minu tagasihoidlik arvamus. Ühtlasi pean lisama, et mida enam ma seda kehakoorijat ja vannipomme kasutasin, seda rohkem hakkas mulle ka lõhn meeldima. Võta siis näpust...


Kehavõi on The Body Shopi vaieldamatult populaarseim toode. Mõned on kergemad, mõned niisutavamad, mõned kohe väga-väga niisutavad. Smoky Poppy kehavõi kuulub normal to dry kategooriasse, mis tähendab, et ta küll niisutab tõhusalt, kuid pole ülemäära "rasvane", nõudes sinult vaba pooltundi, mil sa lihtsalt istud ja ootad, et see imenduks. Kehavõi imendub üsna kiiresti ja nahale jääb lõhn, mis on oluliselt malbem ja mahedam kui algul oodata oskaks.
Koorijatega on neil sama lugu - olen kasutanud väga mõnusaid koorijaid, mis ühtlasi ka tõhusalt niisutavad ja jätavad nahale (heas mõttes) õlise kihi, mida võib ka näiteks jalgade raseerimiseks kasutada (shea, Chocomania... ), aga neil on ka selliseid meh-koorijaid, mis üpris ruttu ära sulavad ja endast erilist jälge maha ei jäta (mustikas). Smoky Poppy kehakoorija kuulub kindlasti nende pigem esimesse gruppi - nahale jääb õlikiht ja nahk on pärast pesu nii niisutatud, et minul isiklikult kehavõi järele isegi vajadus puudus... Aah, ja mis veel - kui mõned The Body Shopi kehakoorijad on mul mõne korraga otsas, siis seda kulub korraga ülivähe!

Veelgi intensiivsemaks lõhnaelamuseks on sarjas olemas vannipommid - just nende üle oli mul kusjuures eriti hea meel, sest The Body Shop on küll teinud vannisulasid, kuid vannipomme ma neil varem märganud pole (kas olen midagi maha maganud?). Ühes pakis on kolm 50g pommi, mis on poolikud ja mulle piisas üheks vanniskäiguks poolest pommist (mul pole eriti suur vann, samuti ei lase ma seda päris täis). Vannipomm tuleb pillata sooja vette ja see hakkab seal vihisedes sulama nagu vitamiinijoogi tablett. Vesi läheb piimjaks ja häguseks ja veepind täitub mooniseemnetega (mis pärast vanni loputades kenasti minema voolavad). Ja lõhn on uskumatult mõnus, täites kogu vannitoa!
Viimaks, tualettvesi. Kõigepealt ütlen ausalt ära, et ma ei kipu kasutama väga muid lõhnu peale kallimate parfüümide - puhtalt isiklik eelistus. Mu lemmik igapäevane parfüüm on Versacelt ja õhtune parfüüm Diorilt ning naljalt ma endale odavaid (võrreldes siis eelpoolnimetatud brändidega) lõhnu juurde ei osta. Kui mulle neid aga juhtub sattuma ja need mulle ka meeldivad, kolivad need auga teiste parfüümide juurde, ent leiavad siis kasutust pigem kodus olles, enne magamaminekut (olen ma ainus, kes enne magamaminekut lõhna peale laseb? Tähendab, ma tean, et ma pole ainus, sest mina õppisin selle oma emalt. Aga on teid veel? :D) või vahel tõesti ka välja minnes, kui peaks tuju tulema. Kellele selle sarja lõhn rohkem istub, sel võib tualettvee vastu huvi olla, kuid mina end seda kasutamas ei näe. Naudin vannipomme ja kehakoorijat, kuid parfüümina seda lõhna kasutada ei eelista.

Niisiis, pika jutu kokkuvõtteks: kui tahate proovida uuest sarjast vaid üht toodet, soovitan vannipomme, need on lahedad ja uuenduslikud ja sobivad suurepäraselt ka kingituseks. Teisel kohal on kindlasti kehakoorija - koorib ja niisutab ning seda kulub korraga ülivähe!


Kingiloosi aeg! Kommenteeri, mis on Sinu lemmik The Body Shopi toode ja miks ning üks õnnelik võidab juba sel reedel Smoky Poppy vannikuulid! Võitja teen teatavaks siinsamas postituses reedel, 6. veebruaril hiljemalt kell 23:00. :)
NB! Ära unusta lisada oma meiliaadressi, et saaksin võitjaga ühendust võtta!


Kingiloosi võitis Carmen, kes kirjutas: "Olen täielik The Body Shopi fänn ja lemmikut on raske valida, kuid.... Mhh... Ma usun, et mu lemmiktoode on Honey Bronzer/päikesepuuder või Kummeli Meigieemaldusõli! :)". Palju õnne, Carmen, ja aitäh kõigile osalejatele! Carmen, kirjutan Sulle peagi meili. ;)

Wishful Thinking: beauty products I want to try in 2015

Sunday, February 1, 2015
Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
Sephora Cream Lip Stain
Tom Ford Black Orchid edP
theBalm Betty-Lou Manizer
M.A.C Fix Plus
Hourglass Ambient Light Blush Palette
Diorskin Nude BB Creme
Ted Baker Wash Bag
M.A.C "Angel" Lipstick
NARS Velet Matte Lip Pencil "Train Bleu"
M.A.C Angled Brow Brush 208
Too Faced Better Than Sex Mascara
Macadamia Natural Oil Flawless
Real Techniques Nick's Picks Brush Set
Jo Malone perfumes
Clarisonic Mia 2
Magnifying Makeup Mirror
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.