Social

getting ready

Friday, January 30, 2015

"U leavin' again?" :(

Lunch with H&M Studio S/S15

Thursday, January 29, 2015

Tänane lõunapaus möödus imeilusas H&M Showroomis, kus vastupidiselt väljas olevale pakasele oli tõeliselt suvine. Mõnus 70ndate atmosfäär, Tex-Mex toit (mis on kõikidest toitudest kõige kiirem tee minu südamesse) ja uus Studio kollektsioon saabuvaks kevadeks ja suveks! Mis mulle kollektsiooni juures meeldis, oli et sellest leiab palju n-ö "kiiksuga" asju: mustreid ja lõikeid, mida igaüks kanda ei julgeks, aga mis ühe korraliku fashionista kappi ideaalselt sobivad. Suuresti Miamist inspireeritud kollektsioon hõlmab endas palju sulgkergeid lendlevaid materjale kimonote ja šortside näol, kontrastiks on juures ka klassikalisi ja sportlikke elemente. Materjalides domineerivad siid, teksa ja jersey, toonides päikeseline pastell, pleekinud roosa, teksa, valge, roheline, tumesinine ja tumepunane. Kogu see kuld ning lille- ja ussimustrid tuletasid mulle igatahes meelde, et õigupoolest on suveni vaid neli kuud! ;)
NB! Kolmandal pildil olev meestekraam olevat David Beckhami isiklik lemmik. ;)

Kollektsioon jõuab Postimaja H&M-i 12. märtsil!

Spent my lunch at H&M Showroom today to check out their new Studio S/S15 collection. It has a very cool Miami and 70s vibe, very summery indeed - feminine silk mixed with sporty jersey, something for everyone. I loved the silky shorts, golden accessories and sunglasses... and of course I loved the food. :D Tex-Mex is a highway to my heart. :)

Spring @ Polhem PR

Tuesday, January 27, 2015
Eelmisel reedel astusin läbi Polhemi showroomist, kus, muide, on juba kevad. Tamarisel on tulemas eriti lahedat metallikut, Triwal on uued prilli- ja kellamudelid (jah, veel ägedamad kui varem!), Marks & Spencer ning New Yorker on täis värve ja LUSH lõhnab endiselt imeliselt! Lisaks tutvustati meile mõningaid uudistooteid, millest kirjutan teile kindlasti juba lähitulevikus! 

It's already spring in Polhem PR showroom and I went to witness it last Friday. Beautiful new models from Tamaris and Triwa, a lot of colours from Marks & Spencer and New Yorker... And the whole showroom was filled with yummy LUSH scent! I will soon write more about all the other beauty and fashion discoveries. ;)

p.s. Kes arvab ära, mis on siin pildil? :)
p.s. Can you guess what's on this photo? :)
PHOTOS: HELEN KATTAI

An eyeshadow you need get NOW!

Sunday, January 25, 2015

Mu vaieldamatu lemmik lauvärv on kreemjas, sest ma lihtsalt ei viitsi eriti lauvärvidega mässata ja kõigi kreemjate seast on vaieldamatu lemmik Maybelline Color Tattoo toonis "On and On Bronze". Tehke hetkeks lugemises paus ja käige poes või klikake end mõnda e-poodi sisse, ostke see ja tulge tagasi, cause that's how good it is ja ma ei taha, et keegi sellest ilma jääks! Olen seda kasutanud eelmise aasta veebruarist saati ja soetasin alles nüüd uue ja värskema, ehkki vana töötab veel samuti väga pädevalt. Pikka juttu polegi mõtet ajada, seega siin on mõningad põhjused, miks see lauvärv peaks teie ellu jõudma:

I'm really not into eyeshadows, except when they're creamy and therefore very easy to use. Today I wanted to talk a bit about my absolute favourite cream eyeshadow: Maybelline Color Tattoo 24hr in "On and On Bronze". Basically you should stop reading here, go and buy it and then come back and read these 8 reasons why you have just done the right thing:1. See on väga tugeva pigmendiga
2. See ei kogune vagudesse
3. See näeb päeva lõpuks täpselt sama hea välja kui päeva alguses, mil selle peale kandsite
4. Seda on mugav peale kanda nii sõrmega kui pintsliga.
5. Mingil IMEkombel jätab see toon laugudel mulje, nagu oleksid kasutanud mitmeid erinevaid lauvärve ja osanud neid õigesti omavahel hajutada. 
6. "Oi, sul on täna nii ilus silmameik!" on sõnad, mida hakkate kuulma enne "tere". :D
7. See maksab alla 10€ (www.feelunique.com hind on hetkel 6,39€)
8. Sobib ideaalselt kasutamiseks ka põhjana teiste lauvärvide all, andes neile sügavama tooni ja pikaaegsema püsivuse.

1. It has a very strong pigment.
2. It does not crease.
3. It looks just as good as it did when you just applied it even 12 hours later (they promise 24hr, but I've never worn it for that long myself... )
4. It can be applied both with your fingers or any eyeshadow brush.
5. For some reason it looks as if you've applied multiple eyeshadows, taken some time for blending and creating shadows... Although you just used this one shade.
6. "I love your eye makeup today" is something you'll hear every day.
7. It costs less than 10€ (less than 7€ in feelunique.com)
8. Should you want to use powder eyeshadows as well, it works perfectly as a base.

Ma ei tee nalja ega liialda, see lauvärv on freaking amazing. Kui tellisin uue, võtsin lisaks ka vähe julgema tooni, et natukenegi end katsetama julgustada. Tooniks "Metallic Promeganate".

NB! Minu meelest ei ole kõigil Color Tattoodel sama tekstuur, on paremaid ja on kehvemaid. Mina julgen kiita tekstuuri ja püsivuse poolest toone "On and on Bronze", "Permanent Taupe", "Pink Gold" ja "Metallic Promeganate", kuid näiteks "Turqoise Forever" kippus tükki minema ja vagudesse kogunema. Teistega kogemus puudub.

I just ordered a new one and also decided to add "Metallic Pomegranate" to my basket. I've heard that this one's is just as pigmented and long-lasting. The thing with Color Tattoo eyeshadows is - they're not all as good. "On and On bronze, "Metallic Pomegranate", "Permanent Taupe" and "Pink Gold" are awesome, but for example "Turqoise Forever" creased and just didn't last as well. I haven't tried any other ones. 

my everyday 10-minute makeup routine

Saturday, January 24, 2015

Mu igapäevane meigirutiin võtab aega keskmiselt 10 minutit, laisematel päevadel isegi vähem. See on look, mis saadab mind enamikel tööpäevadel ja nendel nädalavahetustel kui mul pole tuju millelgi põnevamaga katsetada. Kõige olulisemad on mulle veatu põhi ning kulmud, muu on juba lihtsalt boonus. :) Jagan teiega seitset lihtsat sammu, millega selline meik saavutada.

My everyday makeup routine takes about 10 minutes, and mainly focused on creating a flawless base and filling in my eyebrows. Everything else is just a bonus. Today I'm sharing my 7 steps with you, so you see how quick and easy it is to create a simple everyday look!


1. Põhi. Kasutan hetkel NARS Sheer Glow jumestuskreemi ning kannan selle peale Real Techniques pintsliga (kas expert face brush või buffing brush, sõltub kumb parajasti puhas on, aga eelistan üldjuhul esimest).
2. Iluvead. Kohad, mida jumestuskreem ära ei kata, käin üle M.A.C Pro Longwear peitekreemiga. Kui silmaalused on nukralt unised, ergutan neid YSL Touche Eclat valgustpeegeldava pliiatsiga. Tupsutan mõlemad peitekreemid sisse niiske Beauty Blender meigisvammiga ning käin sellega ühtlustamiseks üle ka ülejäänud äo.
3. Kulmud. Miski ei lahuta mind Artdeco kulmupuudrist ja pealekandmiseks kasutan Real Techniques kulmupintslit nende silmapintslite komplektist.
4. Laud. See pole küll igapäevane samm, aga kui vähegi jõuan, kannan laugudele pisut kreemjat lauvärvi, mu absoluutseks lemmikuks on Maybelline Color Tattoo "On-and-On-Bronze". Kannan peale kas sõrme või suvalise lauvärvipintsliga, töötab alati.
5. Ripsmed. Koolutan ripsmed (väga hea on Tweezerman ripsmekoolutaja) ja kannan ripsmetele tuši. Pildilt ununes tušš seekord välja, aga need vahetuvad mul niikuinii kogu aeg. :)
6. Jume. Pisut põsepuna (Make Up Store "Pernice") ja varjutamist (Make Up Store "Sand"), andmaks näole pisut konkreetsemad kontuurid. Kasutan nende pealekandmiseks juba pikka aega Avoni imepehmet kahepoolset pintslit.
7. Huuled. Igapäevaselt meeldivad mulle pehmed roosakad nude-toonid, YSL Rouge Volupte No.1 "Nude Beige" on hetke suurim lemmik, imeilus toon ja kreemjas tekstuur. 

1. Foundation. At the moment I'm using NARS Sheer Glow foundation and I absolutely LOVE it - it makes my skin look so flawless. I use either Real Tecchniques buffing brush or expert face brush, which ever one is cleaner, but I always prefer expert face brush.
2. Concealer. Whatever foundation doesn't hide (bigger zits or scars), gets definitely hidden with M.A.C pro Longwear concealer. If my eyes look tired, I apply some YSL Touche Eclat. I blend everything in with a damp Beauty Blender.
3. Eyebrows. Artdeco eyebrow powder is the best and I've been using it for years now. This and a proper eyebrow brush can make magic happen!
4. Eyeshadow. I love cream eyeshadow, they're eas to apply and my favourite one, Maybelline Color Tattoo in "On and On Bronze" stays put all day.
5. Mascara. I always curl my lashes and then follow with a volumizing mascara. I forgot mine out from the product photo above, but I use different one every 2-3 months anyway.
6. Complexion. I use blush to give my cheecks a natural flush (Make Up Store "Pernice") and a matte brown blush to contour just a little bit (Make Up Store "Sand"). I use my favourite brush from Avon for that - it has two sides, perfect for two products!
7. Lips. I love pinky nude lips and my new absolute favourite is YSL Rouge Volupte No.1 "Nude Beige". I love love love this shade and the texture is so nice and creamy. :)


Et voilà! Lihtne ja igapäevane, ei midagi ülepingutatut. :)

Et voilà! Simple everyday look, nothing too over the top! :)Sofia on meeletult kaunis juba ärgates, talvisel kahvatul ajal tupsutab ta vaid natuke põsepuna vurrudele.

Sofia is absolutely gorgeous already when she wakes up, but since it's winter she has gotten quite pale and she likes to add some blush to her whiskers. :)

XXIII.I Casual Friday

Friday, January 23, 2015

BOOTS: STEVE MADDEN / SHIRT: SEPPÄLÄ / JEANS, BLAZER, SCARF, BAG, SILVER BRACELETS, EARRINGS: LINDEX / BOOTS: STEVE MADDEN / WATCH: MICHAEL KORS
BLACK & GREY BRACELET: PI-RET JEWELRY

Reede on käes ja kui tavaliselt tähendab see minu jaoks elukaaslase ja meie kassi vahele diivanile maandumist, siis seekord käitun nii, nagu ühe 24aastase "ühiskondlik norm" ning lähen hoopis välja. Nimelt on praegu Eestis mu armas sõbranna, kes veedab enamuse ajast maailmale ringe peale tehes ja seda olukorda tuleb täiel rinnal ära kasutada, et kõik olulised ja vähemolulised jutud saaksid temaga räägitud, enne kui ta jälle lennukile istub... Sest Facebooki chat ei ole ju päris see. Veendusin selles täna ka ühe teise sõbrannaga. Tore on teineteisele totakaid pilte saata ja terve õhtu põnevatel teemadel klõbistada, aga miski ei asenda tegelikku kontakti. Muidu võib juba täiesti ära unustada, kui lahe naer sõbral on. ;)

It's Friday and I'm being social and actually going out tonight. I always stay at home and just relax, mostl because by the time weekend comes I'm just so tired, but I really want to see my friend tonight. Nothing beats actually being together with people, Facebook chat is just not the same, am I right? For example, I spent time with a friend today that I hadn't seen for a long time and I realised that I had totally forgotten how much I like her laugh. I had even forgotten her scent. And that's just sad. If possible, meet up with your friends more often! :)

Perfectly Simple: Lindex Extended SS/2015

Wednesday, January 21, 2015
49.95 / 34.95 / 69.95
LINDEX EXTENDED SS2015 (hits the stores in March)

Üha enam ja enam kaldun ma klassikaliste riideesemete suunas: lihtsad esemed, vahel ehk vaid kiiksuga lõiked ja võimalus kombineerida iga eset oma garderoobis kümnel (kui mitte enamal) eri moel. Seetõttu ootan ma agaralt Lindex Extended SS15 kollektsiooni (jõuab poodi märtsis) - need kolm eset jõuavad kindlasti mu garderoobi!

When it comes to clothes, I'm very much into minimalism at the moment, and by that I don't mean short skirts - I mean lack of colour, classic cuts with a twist etc. This spring I'm looking forward to introducing some simple, yet still unique pieces to my wardrobe, may it be a long blouse dress, an oversized white shirt or a gorgeous long trench coat. These pieces are all from Lindex SS15 Extended Collection that hits the stores in March. I can already see myself in all of them!

girly books you'll love

Monday, January 19, 2015


Ma olen väga õnnelik alati kui keegi mulle raamatuid soovitab. Loen palju ja vahel saavad ideed otsa ning kui siis keegi ütleb, et mõni raamat pani ta silmad särama või tõi neisse pisarad, aheldas ta tundideks lugema ning seadma raamatutegelase saatuse olulisemaks prioriteediks kui enda ööune, siis ma lihtsalt pean sellest osa saama. Hiljuti soovitas täditütar mulle Jojo Moyesi raamatuid. Ma olnud neist kuulnudki, ehkki need on nähtavasti juba üle maailma laineid löönud. Mul pole kindlat tüüpi raamatuid, mida ma oluliselt rohkem armastaks kui teisi... Või noh, ma armastan ajaloolisi romaane ja trillereid, aga ma ei ütle kunagi ära ühest korralikust naistekast. Jojo raamatud on seda kindlasti, AGA mitte lääges mõttes. Ja oi, kuidas ma ei kannata läägeid naistekaid. Jojo lood räägivad tavalistest inimestest ja nende tavalistest eludest, need on nii realistlikud, neis pole midagi ülepingutatut ega hollywoodilikku. See teeb neist niivõrd usutavad lood ja annavad oluliselt rohkem kaasamõtlemisainet. Esimene raamat, mille läbi lugesin oli "Me Before You", mis pidavat olema meeletu nutukas. Okei... Ma nutsin kahel korral natuke. :D Aga lugu on ilus ja tekitab sinus täpselt sama kurbuse, nõutuse, ahastuse ja viha nagu ka raamatu peategelases (keda huvitab, millest stoori täpsemalt on, Google it!). Hetkel on mul pooleli "The One Plus One", mis läheb samas suunas: usutav lugu usutavate tegelastega, aga nii kaasahaaravalt kirjutatud, et sa pead oma öölambile t-särgi ümber siduma, et valgus kell kolm öösel kallimat ei segaks... :D
Niisiis, kes armastab naistekaid: Jojo Moyes! Tal on lisaks neile kahele veel mitu raamatut, millega kavatsen ka kindlasti tutvuda, eriti "Me Before You" järel populaarseimatega, milleks on "The Girl You Left Behind" ja "Last Letter From Your Lover".


I love books, they're my favourite thing to buy and collect (and of course I read them as well :D). So whenever someone tells me there is a book they couldn't put down, I have to check it out. Recently my cousin told me about Jojo Moyes and her books that are apparently very popular among women all over the world. I usually gravitate towards historical novels, thrillers etc, but I'll never say no to a good girly read. And these books really deliver! I love how Jojo writes - she has realistic characters wit realistic lives that you can really relate with. Her choice of words and expressions is beautiful and entertaining, her stories make you think... At least the first story I read, Me Before You, made me think really hard about life. It also made me very sad, angry, frustrated, overwhelmed... Just as it was supposed to do. And now I'm into my second Jojo Moyes book, The One Plus One. And already loving this one as well. My main reason being - these books are not cheesy! They're girly, full of emotions, both happy and sad, but they're not cheesy. They're just fun and beautiful! I'd really recommend these if you're looking for a proper girly read. NB! She has more books than just these two, I already have some on my wishlist! :)

beauty on the go

Sunday, January 18, 2015

Seda, et ma full-face meigitooted tööle või mujale kaasa võtaks, tuleb ette äärmiselt harva (enamasti siis kui magus uni ei võimalda piisavalt aega end hommikul kodus sättida), küll aga on mõned kindlad vidinad, mis käekotist ei puudu ja ning on nii mõnelgi korral "päeva päästnud". Tõsi, ma ei vaja neid kõiki iga päev, aga kui mõni neist koju kipub ununema, on just siis seda tarvis, nii et parem karta kui kahetseda. ;)

Tangle Teezer kompaktne juuksehari*. Alates Tangle Teezeri avastamisest, pole ma enam ühegi teise juukseharja järele haaranud. See ei sikuta ega lõhu ning sellega võib muretult ka märgi juukseid harjata. Kotti pistmiseks on parim nende kompaktne, korgiga versioon. Kel huvi, siis suure valiku TT harju leiab näiteks Salon24.eu-st. 
M.A.C Pro Longwear peitekreem. Kõige parema katvuse ja püsivusega peitekreem, mida kasutanud olen. Kui kuskilt peaks mõni pahalane endast märku andma hakkama, tupsutan seda õrnalt (puhta!) sõrmega probleemsele kohale. 
Chanel Crayon Sourcils kulmupliiats*. Suurem osa mu kulmudest on kulmupuudri töö. Puudri piirjooned võivad aga pika päeva jooksul hajuma hakata ja kiireks touch upiks ei kannan ma kaasas kulmupliiatsit. Praegune on pärit levelzone.ee-st.
YSL Rouge Volupte Shine No.8 "Iced Plum". Vähemalt üks huuletoode peaks igal naisel kotis olema ja igapäevaselt kaasa võtmiseks sobib suurepäraselt niisutavad tooted, mis ka toonivad kergelt (aga kui oled otsustanud hommikul mõne konkreetse huulevärvi kasuks, tasuks ka see kotti pista).
Chanel kompaktpuuder. Juhuks kui miski kuskilt peaks rohkem läikima hakkama kui mulle meeldib. Seda konkreetset puudrit kannan kaasas, sest selles on ka peegel. Puudri pealekandmiseks kasutan tillukest kabuki-pintslit, mis pärit Helsingi H&M-ist. 
Victoria's Secret parfüüm "Victoria". Pole midagi mugavamat roller-ball parfüümidest ja on kahju, et meil neid rohkem ei müüda - need on kaasas kandmiseks lihtsalt NII mugavad. "Victoria" on aga mu lemmiklõhn kõigist Victoria's Secreti omadest!
Elizabeth Arden 8 Hour Skin Protectant. Parim nahahooldustoode, mida ma iial kasutanud olen! Peamiselt kannan seda huulepalsamina, aga see sobib ka näiteks küünenahkade pehmendamiseks, kuivast kestendava naha niisutamiseks, kriimustuste-põletuste leevendamiseks jne. Täpsemat postitust võite lugeda siit.It's not often that I take my makeup bag with me to work or wherever else I'm going - it only happens when I've overslept and need to apply all of my makeup later on in the day. There are some things, though, that I like to keep in my handbag. I don't always need them, but the day one of these things is left behind is the day I most definitely need it. :D

Tangle Teezer compact hair brush*. Worth all the hype it gets: good on both dry and wet hair, doesn't pull or tug, gets rid of every single knot. Absolutely perfect especially if you have long hair (or extensions like I do).
M.A.C Pro Longwear concealer. Full-coverage concealer can really save the day, especially if you have problem skin. I just tab a little bit of this on with my (clean!) finger whenever I feel it's necessary.
Chanel Crayon Sourcils eyebrow pencil*. I fill in my eyebrows every morning with powder (Artdeco), but for touch ups I prefer a pencil. It's just much quicker and easier, no need to bring a separate eyebrow brush along.
YSL Rouge Volupte Sheer Candy No.8 "Iced Plum". If I'm wearing a certain lipstick, I'll of course bring that, but if not, I prefer balmy lip products that also add just a tiny bit of colour. YSL Sheer Candy (and also Rouge Volupte Shine) is perfect for that!
Chanel Natural Finish pressed powder. Powder is always good to have for touch up, plus this one has a pretty case with a convenient mirror inside. I use it with a tiny kabuki brush I got from H&M.
Victoria's Secret Victoria perfume. Victoria is my favourite scent from VS and I got mine in a rollerball bottle - perfect to just throw in your makeup bag, doesn't add much weight, but gives such a beautiful fresh scent when you feel like it. :)
Elizabeth Arden 8 Hour Cream Skin Protectant. I mostly use it as a lip balm, but it's just such a versatile product (wrote more here). I haven't gone a day without this thing for three years now I think... :D

*GIFTED FOR PR


XVII.I

Saturday, January 17, 2015
OVERSIZED COAT, SHOES, NECKLACE: NEW YORKER / JEANS: LINDEX / SHIRT: SEPPÄLÄ
EARRINGS: MONTON / HANDBAG: ANNA ELISABETH BY KADRI KRUUS

Täna on olnud täpselt selline laupäev, nagu alati: magan end välja ja hakkan siis blogi jaoks tootepilte tegema (homme tuleb ilupostitus! :)), sest nädala sees on selleks lihtsalt liiga pime. Varsti lähevad päevad pikemaks ja ma ei jõua seda ära oodata, sest ma eelistan pildistamiseks alati päevavalgust lambi-või välguvalgusele ning seda on meile hetkel ikka väga nirult antud. Tootefotodega ühelpool, käisime hommikusööki ostmas ja tegime need outfitipildid (olgu öeldud, et mul olid tegelikult madalad saapad, aga pildi mõttes panin hetkeks kõrged kontsad, sest oversized lihtsalt näeb kontsadega parem välja!). Nüüd koristan oma pildistamise tagajärjed (iga kord kui ma tooteid pildistan, näeb elutuba välja, nagu oleks Kaubamaja Ilumaailm siin plahvatanud) ja ei kavatse mõnda aega muud teha kui diivanil vedeleda ja Claire Marshalli Youtube videosid vaadata. Ta on tõenäoliselt hetkel mu lemmikuim Youtuber: mulle meeldib ta stiil ja välimus, ta teeb VÄGA häid videoid ja on mõnusalt chill ja otsekohene. Girl crush much? I think so... Õhtul aga lähme Sinilindu sõbra bändi kuulama. 

It has been a very typical Saturday so far: I woke up late and used the daylight to take some long overdue product photos for the blog (I can't wait for it to get lighter outside, so I can do this more often). Then we went out and grabbed some breakfast (while also taking these outfit photos) and now I'm just laying on the couch and watching Claire Marshall's Youtube videos. She's probably my favourite person on Youtube: I love her looks, her style, her video editing and her personality. Girl crush much? :D Later we are going out, our friend's band is playing at a local club. But now I've got to run. Ok, not run. Close this tab and continue watching Claire's videos. :D

Q&A: mina & minu elu

ASK-i jõudnud ilu- ja moeküsimustele vastasin siin postituses, nüüd on aeg võtta ette küsimused, mis puudutavad rohkem mind ja mu elu. Pole vist uudis, et isiklikke teemasid ma siin blogis väga ei puutu. Asi pole niivõrd selles, et ma püüaks midagi peita või varjata (või peaksin end selleks liiga lahedaks), pigem... Ehkki mu enda valik oli end niivõrd avalikuks tegelaseks teha, ei taha ma oma elusse suhtuda kui konti, mida siis võõrastele puremiseks ja analüüsimiseks visata, eriti kui see kont koosneb ka inimestest keda ma armastan. 

1. Kas sooviksid emaks ka saada kunagi? Kui jah, siis millal?

Kindlasti - olen alati teadnud, et tahan lapsi. Veel enam - mul on juba nimed olemas. :D Küll aga ei oska ma tõesti veel öelda, millal see juhtuda võiks. 

2. Kas oled tuttav söömishäiretega?

Ma tean, mida need endast kujutavad, kokkupuude on sellega ka tutvusringkonnas olnud, aga ise pole ma sellesse nõiaringi sattunud. Neile, kes kannatavad söömishäirete all, on mul üks soovitus: rääkige kellegagi ja saage abi. Kõige hullem, mida te endale teha saate, on olla selle murega üksinda, hoida seda nagu saladust.

3. Kui pikk sa oled ja palju kaalud?

Olen 164-165 cm (ei tea täpselt) ja viimati näitas kaal 54 kg.

4. Millal täpsemaid pulmateemalisi postitusi tulema hakkab?

Mõtlesin alguses suure hoo ja hurraaga hakata pulmi ka blogis planeerima, kuid mõistuse (loe: ema) hääl ütles, et kui suured soovid suurelt kirja panna, ei pruugi need täituda. Lisaks... Mis saaks olla veel isiklikum kui pulm? Kindlasti jagan teiega hiljem pilte, selles pole kahtlustki, aga planeerimise protsessi jagan tõenäoliselt väga minimaalselt. See on praegu lihtsalt minu väike varandus, mida tahan endale hoida. Nii palju saan öelda, et pulmad toimuvad juba sel suvel. Meil on olemas kuupäev, koht, temaatika, bänd, kleit (st teadmine, kes selle õmbleb), fotograaf ja enam-vähem paigas külaliste nimekiri. Isegi cateringi pole veel, aga võtan selle uuel nädalal ette. :)

5. Oled sa kannatanud depressioni all? Kuidas olla taas rõõmus?

Ma olen olnud väga-väga sünges meeleolus ka pikemal ajaperioodil, kuid ma arvan, et see pole olnud depressioon, pigem lihtsalt suur mure. Ma pole kindlasti õige inimene ütlema, kuidas depressioonist jagu saada, sest tegu on tõsise häirega, mis vajab professionaalset tuge. Küll aga võin öelda, mis mul alati tuju heaks teevad: lemmikfilmide ja sarjade vaatamine, lähedastega koos olemine, lemmiklooma kaisutamine, hea toit, mõtete kirja panemine (ja sellega justkui veidike endast välja saamine). Ühtlasi, mu sõbranna ütles mulle kunagi väga targad sõnad: "Ka see läheb mööda". Ükskõik kui hullusti sa end ka ei tunneks, sul LÄHEB paremaks, ma luban! Igast lahkuminekust, igast tülist, igast leinast saab ükskord üle. Armid võivad jääda, aga nendega on võimalik edasi elada ja mitte ainult elada, vaid elu nautida ja uuesti õnnelik olla. Kõik saab korda. Kui tunned, et oled omadega täiesti põhjas, siis tea, et põhjas olles ongi ju vaid üks suund, kuhu liikuda: ülespoole. 
Ja kõigile teistele: olge palun tähelepanelikud teiste inimeste suhtes. Ärge kiusake, ärge öelge halvasti... Teil võib magusam uni tulla, kui saite kellelegi "ära panna", aga teine veedab võib-olla väga rahutu öö. Sõnadel on suur võim. Mina olen õppinud endale blogiga paksu naha kasvatama (ja jumal tänatud, et olen, sest internet võib olla uskumatult õel), aga sugugi mitte kõik pole selleks võimelised. Palun ärge kohelge teisi inimesi halvasti, palun-palun-palun ärge tehke seda! 

6. Nimeta oma kolm plussi ning kolm iseloomujoont, mida tahaksid muuta.

Ma ei kannata selliseid küsimusi, need on nii keerulised ja mul on tunne, et ma vastan iga kord erinevalt. Aga olgu... Ma võiksin olla kannatlikum, rahulikum (mitte liiga kergesti ärrituda) ja sportlikum. Plussideks võib öelda, et ma hoolin väga inimestest (olen tähelepanelik nende tunnete ja emotsioonide osas), mul on üpris hea huumorimeel ning ma julgen suurelt unistada.

7. Kuidas oma kihlatuga kohtusite? Millal ja kuidas nägi ettepanek välja?

Me tutvusime väga lihtsalt: olin sõpradega väljas ning ta astus naeratades ligi ja tutvustas end viisakalt. Kihlusime eelmisel kevadel ühel öisel jalutuskäigul Londonis. :)

8. Mis sind motiveerib?

Kõik motiveerib! Tööd motiveerib tegema suur kirg ja huvi selle vastu, blogimist niisamuti. Blogima motiveerib tegelikult enim lugejate tagasiside ja loomulikult teised inspiratsioonirohked blogid. Aga vot trenni tegema ei motiveeri mind küll mitte üks asi, seda motivatsiooni ei suuda ma üles leida...

9. Kas ja millist trenni teed, et end vormis hoida?

Hetkel mitte mingisugust. Häbi lugu küll.

10. Kas abielludes kavatsed elukaaslase perekonnanime võtta? Või liitnime?

Võtan uue perekonnanime.

11. Kas toitud pigem tervislikult või ebatervislikult? Kuidas on su suhted söögitegemisega?

Toitun kindlasti pigem tervislikult ja süüa oskame nii mina kui mu elukaaslane üpris hästi teha. Enamasti kokkame ise , aga armastame ka väga sushit (ise teinud pole), ühtlasi on Viimsis üks väga hea väike hiinakas (China Red), kust aeg-ajalt kaasa ostame.

12. Kas sa arvad, et jätad tänu blogile (ja nendele kogustele riietele/meigile, mida soetad/saadetakse) majanduslikult jõukama inimese mulje kui tegelikult oled?

Sellele on raske vastata, sest ma ei tea kui jõuka mulje ma täpsemalt kellelegi jätan. Saan tõesti üpris palju kingitusi, kuid need ei maksa mu arveid, nii et rahaga on mul nii nagu enamikel vast: nii palju kui tööd teen ja teenin, nii palju kulub ka ära. Jalaga segada pole raha kunagi ja suuremad ostud peavad ikka alati olema läbi mõeldud.

13. Kas su boyfriend oli "Su nägu kõlab tuttavalt" bändis?

Jah, ta oli seal juba teist aastat trummar. 

14. Kas soovid, et poleks juukseid ära lõiganud?

Jah. Ma ei oska olla lühikeste juustega ja nüüd algab uus pikk ja vaevaline välja kasvatamise protsess.

15. Kuhu sa alati uuesti reisida tahaks? Sinu unistuste sihtkoht?

Tahan alati tagasi Londonisse! Unistus oleks teha road trip USA-s, Itaalias, Prantsusmaal... Mulle on alati enim meeldinud autoga reisida. 


Vot nii! :)

love me like you do

Friday, January 16, 2015


Ellie has had a new song out for a week now and I just now found it!? She never disappoints, I absolutely ADORE this girl. Thank you, Ellie, you made my day. Heck, you made my week! Month? 

p.s. I'm just sitting here with a silly grin on my face. 

Oh, and have a happy weekend everyone! Big bear hugs to all of you! :)

XIV.I

Wednesday, January 14, 2015BOOTS: STEVE MADDEN / TROUSERS: NEW YORKER / BLOUSE: H&M / FAUX FUR JACKET: ASOS / BEANIE: SEPPÄLÄ / BAG, WATCH: MICHAEL KORS

Long time no see! Vähemalt tunne on küll selline, sest viimati seisin ma kaamera ees jaanuari esimestel päevadel Oslos. Vahetult pärast seda jäin haigeks ja sealt läks kõik juba allamäge. Alles sel nädalal tunnen end taas niivõrd-kuivõrd adekvaatsena. Olen viimased kuu aega käinud vaid jopega, sest ilm on seda nõudnud, kuid täna panin külma trotsides taas selga oma lemmiku kasuka. Kohe on hoopis teine tunne. Ma küll armastan oma jopet selle eest, et ta mind pisut paremini soojas hoiab, kuid ma pole kohe kindlasti mitte jope-inimene. Andke mulle nahktagid, kasukad ja mantlid!
Kuidas teie jõulud ja aastavahetus möödusid? Mul on tunne nagu ma poleks teiega sada aastat korralikult suhelda saanud. Jätke kommentaare ja võite ka kirjutada, millest lähitulevikus blogis lugeda tahaksite - uuel aastal uue hooga! ;)
Long time no see, at least it feels like it, since the last time I felt decent enough to stand in front of a camera was in the very beginning of January. But now I feel much-much better and ready to take everything 2015 has to offer me! I've been wearing my Svea down jacket for a month now, but today I really wanted to take my faux fur coat for a spin. As warm as down jackets keep me, they'll never be my favourite. My heart belongs to coats and jackets!

Wishful Thinking: bags, skulls & nude lips

Friday, January 9, 2015


MICHAEL KORS JET SET TRAVEL TOTE / YSL ROUGE VOLUPTE "NUDE BEIGE" / TED BAKER WASH BAG ALEXANDER MCQUEEN SCARF


Igapäevaselt ma suurt kotti kandma ei kipu, küll aga tuleb aeg-ajalt ette päevaseid tööreise, on vaja arvuti kaasa võtta ja kui vähegi aega ja võimalust, sõidan nädalavahetuseks ära. Seega oleks üpris (häda)vajalik soetada korraliku mahutavusega kott, mis ka kenasti vastu peab. Ehkki MK kotid (ja nende mitte kõige ilusamad replicad) on juba pea kõigil, saan omast kogemusest öelda, et need on tõepoolest väga-väga vastupidavad. Olen üht MK kotti kandnud juba aasta aega pea iga päev ja sel pole ainsatki kulumismärki. Seega, Michael Kors Jet Set Travel Tote oleks i-de-aal-ne.
Mul pole ainsatki nude-toonis huulepulka. Mitte ainsatki! Selle vea tahaksin parandada YSL Rouge Volupte"Nude Beige" huulepulgaga. Kaalusin erinevaid huulepulki, ka M.A.C omi, kuid jõuan kogu aeg otsaga tagasi selle juurde...
Ted Bakeri kosmeetikakotid on kallid, aga oma hinda täielikult väärt. Neil on uskumatult hea mahutavus ja vastupidavus. Mul on juba olemas tavaline wash bag, mis mahutab muljetavaldava koguse meigitooteid, kuid järgmiseks tahaksin suuremat varianti, kuhu mahuks lisaks meigile ka nahahooldustooted reisimise jms tarbeks. AGA... Ted Bakeri e-poe shipping on 23€??? (Müüakse ka ASOS-es ja mujal, kuid seal on niru valik hetkel).
Alexander McQueen sallid on ühed mu suurimaid lemmikuid ja igatsen endale väga-väga-väga üht tema kolbaga sallidest. Nendest on nii palju odavaid variante juba tehtud, kuid ma õhkan ikka originaali järele ja just sellises rohelises toonis... ;)

Mis praegu teie materiaalses soovide nimekirjas on? Omate te juba midagi, mida ma endale igatsen?;)

***

I really need a spacious travel tote for short work trips and weekend getaways. Although every girl and their mother owns Michael Kors Jet Set Travel Tote at the moment, I just really want one as well, as I think they're perfect for travelling!
I don't have one single nude lipstick, can you believe it? I've been researching for a while and keep going back to YSL Rouge Volupte in "Nude Beige". So I think this will be my next beauty purchase. 
Ted Baker wash bags are quite expensive, but so worth the money, as they are spacious and durable. I already own the smaller washbag, but would love to get a bigger size as well to fit all my makeup and skin care in it when I'm travelling. 
Alexander McQueen skull scarf... Ahh. There are so many cheaper versions of that now, but I still long for the original one. One day I will get it... One day when I feel its OK to spend 200€ on a scarf... :D

What is on your wishlist at the moment? Do you own any of the things I'm lusting over?© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.