Käisime töökaaslastega Moonis (Võrgu 3, Tallinn) aastalõppu tähistamas. See oli mu esimene kord seal, nii et mõtlesin kogemust pisut teiega jagada. Mina näiteks olen alati rõõmus kui keegi söögikohtadest kirjutab, sest ise neid pimesi leida ja katsetada ma tõepoolest ei viitsi. 

Menüü (mis kogenenuma külastaja sõnul aastaajati vahetub ja vaheldub) ei ole väga pikk, kuid on mitmekesine. Toidud ise olid super-superhead. Kõik kiitsid parti, minu taldrikul oli aga kala, täpsemalt siig (appi kui heade!) kõrvitsapelmeenidega. Magustoite oli palju erinevaid ja ma otsustasin vahelduseks šokolaadise magustoidu asemel nende kohapeal valmistatud jäätise tellida, kuid kahetsesin seda niipea kui nägin teiste šokolaadi fondante. Mitte et jäätisel midagi viga oleks olnud, aga koogid jms tundusid kuidagi isuäratavamad. Latte oli väga-väga hea, meeletult suures kruusis ja korraliku tihke vahuga. 
Soovitan kindlasti neile, kes hindavad maitsvat, kvaliteetset ja ka visuaalselt ilusat toitu, aga hinnaklassilt on Moon mu meelest pigem kõrge (eelroad  keskmiselt 10€, pearoad keskmiselt 15€). Sisustusest ma pilte ei teinud ja väga palju seda ei uurinud ka, kuid kui midagi kommenteerida, siis seda, et pisut kitsas oli: lauad küllalt tihedalt koos ja lähestikku.

p.s. Olime töökaaslasega pettunud, et pearoogade seas polnud ainsatki taimetoitu. Kodus seda postitust tehes kontrollisin veel igaks juhuks üle ja avastasin, et menüü kõige all heledas tillukeses kirjas on öeldud, et taimetoidumenüüd tuleb küsida teenindaja käest. No ausõna... Selline info võiks olla pisut suuremalt või võiks teenindaja ise sellele tähelepanu juhtida, eriti praegusel ajal kus pooled on taimetoitlased ja pooled neist juba veganid. Aga teile siis teadmiseks kui ise lähete, et võimalus mitte liha süüa on seal siiski olemas. :)

I visited restaurant Moon with girls from my work yesterday. It was my first time there and the food was absolutely delicious and so well prepared. Everybody loves the duck there, but I had whitefish, which was SO good, especially the pumpkin dumplings that came with it! It's located in Tallinn, quite near to the harbour (Võrgu 3). 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.