Olen TRIWA kellasid piilunud juba mõned aastad, kuid oma esimese omanikuks neilt sain alles üleeile, mil mul oli võimalik üks kell oma maitse järgi välja valida... ja ma leidsin ideaalse! Kannan kaht tüüpi kellasid: metallist või musta nahkrihmaga, hõbedaste või kuldsete detailidega. See kell on põhimõtteliselt kõik ühes: kuna see on nii hõbeda kui kuldsega, sobib see igat sorti ehetega ning selle musta nahkrihma on väga hõlpsasti võimalik ise kodus paari minutiga metallrihma vastu vahetada. See on mõnusalt raske ja kergelt maskuliinne, mis on mulle kellade puhul alati meeldinud. Kõik TRIWA kellad kõnelevad juba neid käes hoides tippkvaliteedist ja valik on neil täiesti meeletu, võimaldades midagi igale stiilile. Kui keegi on uue käekella otsingutel või tahaks kella kellegi teise jaoks jõuluvana kingikotti poetada, soovitan kindlasti TRIWA-le pilgu peale visata. Kõikide mudelitega saab tutvuda www.triwa.com (soovitan ignoreerida mõisteid "men's watches" ja "women's watches", sest enamik neist on vägagi unisex ja kell tuleb valida ikka enda stiili ja maitse, mitte soo järgi), ühtlasi on neid suur valik Kaubamajas. I'm in love, rootslased ikka teavad, mida nad teevad, ma ei väsi seda kordamast...

I'm absolutely thrilled with this new watch I got to choose from TRIWA a couple of days ago. I wanted something that would go with everything and this is the perfect choice: it has both silver and gold details, meaning it can be worn with all sorts of jewellery and the black leather strap can easily in two minutes be switched to a metal one (you can do it yourself at home). I'm super excited to be wearing this watch (every day!) from now on and if you're looking for a perfect watch for yourself or someone special in your life, I strongly recommend checking www.triva.com. Damn, them Swedes... They always know what they're doing!

8 comments

 1. LOVE LOVE LOVE Triwa ! Already have two triwa watches and drooling over few more :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. This is my first, but I can't wait to get more! They're fantastic!

   Delete
 2. oo, mul on samasugune, aga tavalise musta nahkrihmaga. nii ilus ja classy ja edgy ja lihtsalt imeline! good choice. :)

  ReplyDelete
 3. Lisaks ilusale kellale on ka need pildid wow wow wow!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiii, suur aitäh Sulle! Tahtsin midagi teistmoodi teha ja jäin ise ka lõpptulemusega täitsa rahule. :)

   Delete
 4. Hei! Täiesti offtopic teema minu poolt, aga ma ega sa ei tahaks teha postitust oma lemmik juuksehooldusvahenditest? tean, et oled ikka ja jälle maininud erinevadi, aga ma nii ootaks mingit sellist lemmikute postitust. Sest tundub, et meil on üsna sarnane juuksetüüp (kohevust! kohevust! kohevust!) ja täna sulle olen nii mõnegi oma lemmiktoote avastanud. Mis on need toote, mille juurde sa ikka ja jälle tagasi pöördud või mille kasutamisele hea sõnaga tagasi mõtled.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Oi, aitäh Sulle küsimast, ma teen selle postituse väga hea meelega kui Sul selle vastu huvi on. :) Mul on tõepoolest nii mõnigi lemmik, mida tahaksin jagada. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.