KNIT: H&M / JEANS: SEPPÄLÄ / HAT, BAG, BELT: LINDEX / BOOTS: TAMARIS / WATCH: TRIWA
Heiaheiahei, kuidas teie jõulukuu sujub? Ma pean tunnistama, et kui pulma- ja puhkuse-eelne juuli välja arvata, siis see on olnud seni üks tegusamaid kuid sel aastal. Sel nädalal (nagu igal nädalal... ) olen peamiselt tööl rakkes olnud, aga jõudsin ka näiteks kõik jõulukingitused ära osta-pakkida ning täna õhtul lähme töökaaslastega Mooni väikesele jõulueelsele õhtusöögile. Praegu tulin just Mari-Liisiga lõunalt, nii et päris hetkel veel toidule mõelda ei taha, aga usun, et kell kaheksa sirvin juba isukalt nende menüüd (sõltub muidugi kui palju neil vege- või kalavalikuid on). On keegi Moonis käinud? Millised on muljed?
Homme on jälle reede (juhuks kui kellelgi kalendrit pole, siis tõttan appi :D), mis toob endaga kaasa nädalavahetuse (what else is new? :D). Laupäeval lähen õe uude koju ja aitan neil seinu valgeks võõbata, lisaks lubasin suure suuga, et valmistan neile bataadifriikaid. Tahaksin ka sel nädalavahetusel trenni jõuda - käisime eelmisel nädalavahetusel mõlemal päeval ja nii mõnus oli. Veel pool nädalat valutavad lihased ei olnud mõnusad, aga trenn oli, eriti kuna mu abikaasa on mulle isiklikuks eratreeneriks. Muideks, avastasin, et hoopis mõnusam on trenni teha aeglase, mitte tempoka muusika saatel. Nii ei teki mingit pinget või vajadust hullult rütmi pidada, saab keskenduda iseendale ja hingamisele.
Ma asun nüüd tagasi töörindele, teie aga olge tublid. Ja suur-suur-suuuuuuur aitäh kõigile, kes mu viimatisele jutupostitusele kaasa elasid, te olete uskumatult armsad ja mul on hea meel, et mul on selliseid lugejaid!
p.s. Kes pole veel näinud uut Eesti filmi "Must Alpinist", siis soovitan soojalt! Käisime seda pühapäeval vaatamas ja muljed on väga head, juba visuaalselt on see film ilus ja mitu-mitu plusspunkti realistlikkuse eest!
Hello there, how has December been treating you so far? I've been super busy with work, but also with all the Christmas stuff and next to all this I've been working out a lot recently. Why wait until January with your fitness promises, right?
Upcoming weekend looks promising as well. Tonight we're going to have a nice pre-Christmas dinner with girls from work and on Saturday I'm going to help my sister paint her new home white. I also promised to cook for them and since they have an oven, I'm very excited about that (I haven't owned an oven for over 2 years... ).
I'll also try and work out during the weekend as well. I think my favourite time for going to the gym is Saturday morning. It just gives such a nice kick to the whole day.

13 comments

 1. Väga lahe outfit! Aga eriti imetlen seda kella - ei olnud selles brändist midagi ennem kuulnud kuni nägin sinu postituses seda ja võin õelda, et armusin kohe :D. Ja nüüdseks on asi seal maal, et saan selle omale sünnipäevakingituseks juba homme (tellisine küll teistsuguse), nii et olen väga elevil. Nii, et aitäh sulle, et seda oma lugejatele tutvustasid! :)
  Ja veel tahaks õelda selle natukene kurva postituse kohta, et mul on hea meel, et sa seda meiega jagasid - kindlasti ei olnud see kerge. Ja eks meil kõigil tuleb sellised asju vahel ette, aga meil polegi muud teha kui nendest õppida. Sa oled ilus inimene nii seest kui väljast ja keegi ei tohiks ennast nii tunda! Saadan sulle ühe suure ja sooja kalli :) Nii nagu sa armastad oma lähedasi, armasta ka iseennast ja tore, et sinuga jälle kõik hästi on. Häid saabuvaid pühi ja jään ootama aina uusi ja uusi postitusi! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-SUUR aitäh Sulle nii armsa kommentaari eest! See tähendab mulle väga palju ja ma olen nii õnnelik, et oled tee mu blogisse leidnud! :)
   Imeilusaid saabuvaid pühi Sullegi!

   p.s. Need kellad on tõesti imelised, nii et tegid hea valiku! :)

   Delete
 2. Millioni dollari maniküür v :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Absoluutselt! Ilublogija ju siiski. :D
   Tegelikult on nende küüntega lood nii, et ma olen täpselt kolm õhtut mõelnud, et peaks nüüd vannitoast küünelakieemaldaja tooma ja selle maha võtma ja siis täpselt kolm õhtut seda MITTE teinud. Masendav. Nagu 10-aastane.

   Delete
 3. I adore the jumper and fringe bag!

  xx

  cierramais.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Maniküür on tõesti "äratundmisrõõmonsuur".(((: hetkel just sellised küüned:D
  Kas oled ka peskovegetaarlane? Lugesin välja, et sööd lihast ainult mereande(kala)? Ise ka juba üle kuu pole peale taimse ja vähese kala, krevettide jms söönud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, võib-olla on need küüned uus trend? ;)
   Ma ei söö jah sea-, looma- ega linnuliha juba mõnda aega.

   Delete
 5. Siis oleme uue trendi loojad :D Sinuga.

  ReplyDelete
 6. Kas pulmapostitusi ka veel tuleb? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tuleb, teen neid lihtsalt väikese pausiga, sest need on hirmus pikad ja võtavad muidu justkui üle. Aga tulemas on veel kaks postitust. Kui Sul on aga mingeid konkreetseid küsimusi pulmade osas, küsi julgelt. :)

   Delete
 7. Viitsid peida juuksed ära. Ma ei viitsi kade olla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Iga kell vahetan oma pikendused Sinu loomulikult pikkade juuste vastu. Iga kell. :D

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.