Lõpuks-lõpuks-LÕPUKS, pärast kolme kuud ootamist saime pulmapildid kätte (no mitte päris, täisresolutsiooniga piltidega USB jõuab meieni veelgi hiljem... ) ja mul on võimalik teiega kõike jagada! Kuna pulmad on mahukas ettevõtmine (isegi kui sa ei plaani suuri pulmi... ), jaotan pulmateemalised postitused ära uue nädala peale. Täna jagan teiega meie ilupilte, seejärel jutustan lähemalt, kust ja kuidas pruut ja peigmees endale riided selga said. Kindlasti tuleb juttu ka dekoratsioonidest, alustades kutsetest ja lõpetades kõikvõimalike lauakaunistustega. Kutsun teid põgusalt osa saama meie abielutseremooniast ning lõpetame suure peoga, kui räägin lähemalt, milliseid tegevusi meie pulmapeol läbi viidi, mida me sõime ja mida jõime. Kõik küsimused kommentaarides on teretulnud! ;)

PHOTOGRAPHY: STINA KASE

Meie pulmafotograaf oli Stina Kase koos assistendi Sassiga. Sass oli superlahe (pani mulle aina pleedi õlgadele kui Linnarit parajasti pildistati ja hoidis vajadusel mu lillekimpu, aga ta pildistas ka ise ning see on väga hea, et kohal oli kaks fotograafi, sest nii tabab 70 inimesega pulmas ka rohkem olulisi momente. Ilupilte tegime me tunnikese peo ajal kui külalistele oli parajasti teine tegevus kätte antud. Ma teadsin kohe, et tahan meie pulmapildid teha siis kui oleme juba abielus ja sõrmused on sõrmes ning see õige tunne sees. Tahtsin, et me oleksime neil piltidel juba abikaasad (tegelikult olime me ametlikult abikaasad juba 30. juulist, kuid sellest räägin lähemalt hiljem). Jalutasime mu vanemate kodu juurest randa ja ilm oli hirmus tuuline, mis andis piltidele palju juurde. Ehkki pulmapäeval vedas ilmaga meeletult, see oli üks kahest päikeselisest päevast mitme vihmase vahel, oli mereääres tuul juba jahe ja sügist ennustav.  Pildistamine oli nii... imelik. Tundsin end hästi ja olin väga heas tujus, aga peas käis kogu aeg "issand, me poseerin praegu oma pulmapildi jaoks... Issand, see ongi see hetk, mida järeltulevad põlved vaid fotoalbumist näevad... Appi... ". Ärge saage valesti aru, ma polnud grammigi närvis. Aga imelik oli. Me pole Linnariga suured teiste ees ninnunännutajad, seega oli meil mõlemal ülinaljakas teineteisele "armunult silma vaadata" jne, hakkasime kogu aeg naerma ja eelistasime isiklikult erinevaid vabamas stiilis pilte, mida Stina õnneks mõistis. :)
Aga üheks suureks miinuseks nimetaksin fotograafi puhul ehk kohati ületöödeldud pildid ja meeletult pika ooteaja... Ehkki lepingus oli maksimaalseks ooteajaks 12 nädalat, oleme nüüdseks oodanud üle 13 ning saanud kätte vaid madala resolutsiooniga galerii... Vast saab kuldpulmadeks päris albumi ka valmis. :)

30 comments

 1. Täiesti imeline! Nii kaunid! Jään põnevusega järgmisi postitusi ootama :)

  ReplyDelete
 2. Niiii kaunid ning jään ka suure huviga teisi postitusi ootama! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh!! :) Teised postitused tulevad juba varsti!

   Delete
 3. Nii ilusad pildid! Palju plaju õnne teile :)

  Laura
  Pink Frenzy

  ReplyDelete
 4. Kaunid fotod! Ilusad inimesed!
  Esimese hooga vaatasin,et Sa abiellusid Taukariga. 😁

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur aitäh! :D See pole esimene kord kui teda Taukariks nimetatakse. :D

   Delete
 5. Vapustavad fotod! Naeratus tuleb näole nii õnnelikke inimesi vaadates :)

  ReplyDelete
 6. just amazing, so pure, so sensitive, so lovable!

  ReplyDelete
 7. Ilusad pildid! :) Ja aitäh, et nii erilist sündmust oma lugejatega jagad! :)

  ReplyDelete
 8. Nii kaunid pildid, soojad ja siirad pildid! :)
  Ootan juba järgmisi postitusi :)

  ReplyDelete
 9. Suur tänu tõesti, et sa neid pilte oma lugejatega jagad! Imeilus! Ja jääme teisi postitusi ootama :) Pole nii armsaid ja siiraid pulmapilte ammu näinud, piltidelt tõesti pastab, et sina ja "Taukar" (okei, Linnar :D) olete üksteise jaoks justkui loodud :) Need naerusuised pildid on nii armsad ja eriti meeldib altpoolt kolmas pilt, kus te rohelisel taustal olete, su silmist paistab justkui eriti uhke pilk oma abikaasa üle. Ja õige ka, kindlasti peaksidki olema. Stina Kase tundub väga hea fotograaf ka :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Sulle nii ilusate sõnade ja mõtete eest, Su kommentaar läks mulle väga südamesse. :)

   Delete
 10. Imeilusad pildid ilusatest inimestest! :)

  ReplyDelete
 11. Märkamatult tuli endalegi naeratus näole nii ilusaid ja siiraid pilte vaadates! :)

  ReplyDelete
 12. Palju-palju-palju õnne Teile! Ilus kleit, ilus meik, ilus pruut ja noh... ilus peig (loomulikult). Fotod nagu väljamaa ajakirjast. Soeng on fantastiline, mulle meeldib see lihtsuse võlu. Eelviimased kaks kaadrit on jumalikud. PS. Jääme huviga pisiperet ootama.

  ReplyDelete
 13. VAU! Väga-väga armas ja imeilus. Nii võluv oma lihtsuses ja puhtuses. Ilusate inimeste ja andeka fotograafi kombo.
  Ja te olete väga sarnaste näojoontega, aga seda oled sa ka niikuinii juba kuulnud :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.