Püüan detsembrikuu vältel (tean-tean, praegu on alles november, aga kuna ma enamjaolt teen kõike viimasel minutil, siis alustan tasakaalustamiseks selle ettevõtmisega pisut varem :D) tuua teieni arvukalt mõnusaid kingiideid kuuse alla ja seda mitmes valdkonnas. Täna näitan teile, mis jõuab kõigi minu pereliikmete kingipakkidesse. Nimelt saatis Nordic Honey mulle hiljuti proovimiseks oma mõnusat orgaanilist mett ja see meeldis mulle nii väga, et tormasin Kaubamajja, kus meed novembris sooduspakkumisega on (näete, on ikka hea, et juba sel kuul aslustasin, jõuate veel nädalavahetusel šoppama) ja ostsin ka oma lähedastele hunniku mett. Stressivabad ettevalmistused mulle ja mesimagusad pühad mu neile - perfect!


Ma armastan mett. Panen seda tee sisse, leivale, saiale, lisan müslisse ja isegi kui mõned ilutooted on tehtud meebaasil, olen ma kohal neid nuuskimas ja proovimas. Teine asi, mida ma armastan, on ilusad pakendid. Ja kolmandaks: hindan kõike kodumaist ja eestlaste kätega loodut! Seega, kui mulle tutvustati kodumaist luksuslikku Nordic Honey meesarja, siis ma lihtsalt noogutasin kaasa ja teadsin kohe, et tahan seda ka teiega jagada. Noh, juhuks kui teie seas on veel minusuguseid meearmastajaid. Seni olen neid proovinud niisama ja tee sees, kuid plaanin detsembrikuu jooksul nendega ka erinevaid huvitavaid kombosid luua, nii nagu nad ka ise oma meekirjeldustes (allpool) soovitavad.


Nordic Honey sarja kuulub kolm erinevat mahemett:

CREAMY DREAMY Kreemjas mesi, millel valge šokolaadi maitse ja cappuccinovahu tekstuur. Sobib imeliselt krõbeda leiva, sooja õunakoogi või pekaanijäätisega.

SPRING IS IN THE AIR Selge, särav ja magus mesi, milles vihjeid vaarikatele, ristikheinale ja võilillele. Sobib kõige paremini puuviljade ja grillitud kitsejuustuga või valge tee sisse.

LATE HARVEST Sügavkuldne ja rikkaliku aroomi ja maitsega mesi, mille küpsust sobib paari panna pardiliha, vanade juustude ning Merlot'ga. 

p.s. Nordic Honey meed leiab nende koduleheküljelt ja e-poest www.nordichoney.ee


1 comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.