RIPPED BOYFRIEND JEANS: NEW YORKER / SANDALS: SEPPÄLÄ / SUNGLASSES: LE SPECS

 Panin selleks reisiks riideid pakkides palju puusse, sest ma ei tahtnud uskuda, et siin reaalselt ongi iga päev ligi 30 soojakraadi. Loomulikult on... Ja mul on kaks pika varrukaga pluusi ja kaks pintsakut veel kandmist ootamas... :D Siin pole aga just palju imeks panna, sest kui on midagi, mida ma ab-so-luut-selt ei oska, siis see on reisiks ilmastikule vastavate rõivaste valimine. Täna aga oli mõnus: superpalavaks päevaks (ja õhtuks) sobisid peaaegu olematu topp ja katkised teksad suurepäraselt, rääkimata gladiaatorsandaalidest, mis on Kreekas üsna iseenesestmõistetav valik. Teksad on mu erilised lemmikud, nendega oli nii mugav road trip'ida, lisaks ei jõua ma ära oodata, et nendega ka mõnd šikimat komplekti kokku panna.

Yesterday's outfit, although super lazy, is one of my favourites I've worn during this trip. These jeans... SO comfy and there's about a hundred different ways to style them, so I can't wait to wear them with heels, coats, blazers and other things during this fall. 

10 comments

 1. Väga kiftid teksad! Toon on spot-on! :)
  Ja mulle meeldib, et Sul sel korral on veidi leebemad pildid, selles mõttes, et naeratavana oled palju ilusam ;)

  ReplyDelete
 2. Ah.. ma olen lõhkistest teksadest nii sõltuvuses pärast seda, kui endale hiljuti esimese paari ostsin.. Tahaks juba jälle suve, et neid igasuguste mõnusate toppidega kanda! Senikaua pean sinu puhkusepiltidega leppima ja ootan juba väga järgmisi Kreeka-postitusi!

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lõhkiseid teksasid saab väga coolilt ka sügisel kanda, nii et ära heida meelt! :D

   Delete
 3. Hehee pluus pahupidi seljas :) Muidu väga ilusad pildid ja kadetsen head ilma;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures ei ole. :D Kui hoolega vaatad, siis sellel on töötlemata servad, mis keeravad rulli ja siis see silt vahibki välja kogu aeg. :D Aitäh! :P

   Delete
 4. Ha! Ma märkasin ka lipikut ja itsitasin juba pihku, et oioi pluus pahupidi seljas aga siis vaatasin küljeõmblusi ja häbenesin veits :D Igatahes see outfit on täiega cool ja püksid väga vinged!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.