OUTFIT: NEW YORKER (new collection) / BOOTS: STRADIVARIUS (new collection) / BAG: MOHITO (old) / SUNGLASSES: LE SPECS
CUFF & RING WITH ANTLERS: MONQUER (here)

Suvest sügisesse ja seda päevapealt, sest kontrast 30kraadise Rhodose ja 3kraadise Tallinna vahel on päris korralik. Imelik on mõelda, et samal ajal kui ma õues külmetan (outfitiseeria jaoks võtsin hetkeks sukkpüksid ära, sest mul polnud ihukarva sukki, päris nii paljalt ma ikka täna ringi ei käinud :D) ja Stockmanni koduosakonnas villaseid pleede näpin, on kõigest viietunnise lennu kaugusel selge sinine vesi, kus alles üleeile pikalt ujusin, sest kaldal oli lihtsalt liiga kuum...

Aga ma olen nüüdse pärast elevil. Tööga tuleb pärast puhkust kiirelt järje peale saada, ent samal ajal on ju järgmisel nädalal ka Tallinn Fashion Week. Lisaks peaksid nüüd iga hetk ka pulmapildid jõudma. Kolmekuune ooteaeg on õudne (ma millegi pärast mäletasin kogu aeg, et see on kaks kuud, isegi lepingule alla kirjutades arvasin, et oodata tuleb vaid kuni kaheksa nädalat) ning hetkel ei soovitaks ma seda ühelegi pruutpaarile, kuid võib juhtuda, et pilte nähes muudan meelt... :)
Rääkides paar sõna ka tänasest komplektist, siis see on üks mu kõige-kõige lemmikumaid sügisesi outfitte, mis ma olen iial kokku pannud. Mu meelest sobivad kõik asjad omavahel justkui valatult, mulle on alati meeldinud kui seelik ja mantel on täpselt ühepikkused ning hallid kudumid on sügisesse-talve absoluutselt loodud, sest sobivad pea kõigega. Kindlasti osutaksin tähelepanu ka Monqueri ehetele, mille üle ahhetasin juba Polhem PR showroomis, kui keegi mäletab seda postitust. Laenutasin need piltide jaoks sealt samast, kuid mõlemad on raudkindlalt ka mu jõulusoovide nimekirjas. 

Praeguseks kõik, veedan õhtu Rhodoselt kaasa toodud maiustusi nosides ning Grey Anatoomiat vaadates. Aa, alustasin ka uue raamatuga: I Am Pilgrim, Terry Hayes. So far so good. ;)
***

Coming from hot-hot Rhodes straight to our wintery October was a real shock, but I'm actually happy to wear my more autumnal clothes (I never know what to wear in summer, I love layering coats & knits), plus it's Tallinn Fashion Week next week, so there's a lot to look forward to. We should also get our wedding photos really-really soon and I'm so excited about that. Have been waiting for three months already, slowly going crazy over here, haha. :D
Today's look is one of my all time fall favourites. New Yorker has some amazing pieces in its new fall-winter collection and I'm especiall obsessed with this oversized coat and the skirt. I love how they are exaclty the same lenght, so they go really well together. And a grey knit... you can never-ever go wrong with a grey knit in fall and winter, am I right?
Something I'd recommend you to check out is Monquer Jewelry (link above). I love their Antlers collection to pieces, the bangle and the ring are loaned, but they're definitely on my Christmas wishlist this year!
That's all for now guys, I'm going to spend the night cuddling with my furry kids (missed them SO much while I was gone) and watch Grey's Anatomy. I also started a new book, I Am Pilgrim by Terry Hayes. So far so good! ;)

8 comments

 1. see on üks mu lemmikuid outfite ka, see on nii lihtne ja ilus.. oh, tahaks ka juba selliseid seelikuid kanda:)

  ReplyDelete
 2. Soovita palun mingeid raamatuid, mida võiks lugeda. Võivad olla ka inglise keeles ja ei pea kõige uuemad olema :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sõltub palju, millist tüüpi raamatud Sulle meeldivad? Nimeta mõned oma lemmikud, et oskaksin nendest lähtuda, millist stiili Sulle soovitada. :)

   Delete
 3. Minu viimase aja lugemised: P.Hawkins "Girl on the train", D. Maurier "Rebecca", L.N. Spielman "Tähtsad eluplaanid", W. Landay "Jacobi kaitsmine".

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oke, tundub, et sulle meeldivad hetkel põnevikud-krimiteemad siis. :D Kui nautisid "Girl on the Train", soovitan ka S.J. Watsoni "Before I Go to Sleep" ning loomulikult Gillian Flynni "Gone Girl" (temalt kiidetakse ka raamatut "Dark Places").

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.