Stenders on looduskosmeetika bränd, mille mina avastasin enda jaoks siis kui nad tulid välja oma metsiku roosi sarjaga, mille meigieemaldajat ja superniisutavat silmakreemi kasutan praegugi igapäevaselt, samuti avaldas mulle muljet selle sarja näokoorija, mille plaanin suure tõenäosusega enda järgmiseks koorivaks tooteks osta. Hiljuti tuli aga Stenders välja kolme tualettveega ning pakkus mulle võimalust enda lemmik välja valida. Kuna kauplused asuvad aga ainult Kristiine ja Rocca al Mare keskuses, polnud mul võimalik niipea ise kohale minna. Lugesin hoopis lõhankirjeldusi ja -noote ning tegin valiku nende põhjal.

Kuna kõik mu parfüümid on magusapoolsed, tahtsin midagi värskemat ning Evergreen on just seda. Selle lõhna tipust leiab sidruni ja bergamoti, südamest roosiõie ja raudürdi ning põhjast sandlipuu ja muskuse. Tegu on väga värske ja justkui äratava aroomiga. Ma ei kanna selliseid lõhnu igapäevaselt, küll aga meeldib mulle neid kanda soojematel päevadel ning vahel kodus end nendega värskendada. Plaanin selle kindlasti kaasa võtta ka oma järgmisele soojamaareisile. Pudelike on armas ja lihtne, kuid võiks olla pisut kallima väljanägemisega, sest näiteks tähed pole klaasile trükitud, vaid silt on peal kleepsuna. Lõhna püsivus on nagu tualettveel ikka: mõne tunni pärast võiks uue sortsu lasta.

Stendersil on lisaks Evergreenile veel kaks tualettvett: Blooming Meadow (tipus puuviljad, südames jasmiin, ilang-ilang, gardeenia, maikelluke ja apelsiniõied, põhjas kasmiir, merevaik ja vanill) ning Northern Light (tipus kannatuslill ja sidrun, südames grenadill ja valged õied, põhjas merearoom, mangovili ja muskus). Kes Stendersi ligi satub, astugu kindlasti sisse ja nuuskigu pisut ringi. Lisaks uutele lõhnadele ja juba mainitud roosisarjale on neil veel palju põnevat avastamist, lisaks näevad poed nii imearmsad välja, näitasin kunagi siin näiteks nende kaupluse lage. :)

6 comments

 1. See oli nüüd küll hea ajastusega postitus. Just eile avastasin enda jaoks Stendersi kuna sõbranna oli pistnud mulle kingikarpi nende imeliselt lõhnava jõhvika seebi. Olen Kristiines korduvalt Stendersist mööda jalutanud aga pole kordagi nagu väga tähelepanu pööranud.. Eile tuulasin nende kodulehel tükk aega ringi ja nina juba sügeleb poodi erinevaid tooteid nuusutama minna (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, astu kindlasti sisse, ka mina olin väga üllatunud kui viimati käisin, sest olin seda alati puhtalt seebipoeks pidanud. :D

   Delete
 2. "Parfüümi püsivus on nagu tualettveel ikka" - parfüüm ja tualettvesi on kaks eri asja, püsivus on neil samuti erinev.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu näpukas, olen nende kahe vahega täiesti kursis. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.