Kes mu outfitipostitustel või Instagrami selfiedel silma peal hoiab, teab, et mu igapäevane huuletooni valik on heleroosa. Aga kui ma lähen välja või mõtlen hommikul peeglisse vaadates, et täna on SEE päev, haaran ma millegi julge järele, olgu selleks siis erkpunane, marjatoonid või midagi päris kreisit nagu mustjaslilla. Tean, et praegu on hirmus populaarne ka pruun huul, kuid minu meelest ei sobi selline värv pea kellegi huultele, kaasa arvatud minu omadele, seega teen natuke värvilisemaid valikuid. Täna tutvustan teile nelja huulepulka, mis mu kahe heleda kõrval meigikotis kenasti koha sisse seadnud ja valmis minuga koos kõiki sügisesi tegemisi ette võtma.


CHANEL ROUGE ALLURE VELVET NO.337 "LA FLAMBOYANTE". Kõige lemmikum punane, mida omanud olen - kahjuks vist limiteeritud kollektsioonist, kuid selle põhjal tean siiski öelda, et Chaneli Rouge Allure Velvet sari on pööraselt hea pigmendi ja püsivusega ning väärib uudistamist.

M.A.C "REBEL". Selle tooniga on mul love-hate suhe. Kord näeb ta huultel väga efektne välja ja kõik küsivad, mis mul peal on, teinekord kulub ta kummaliselt ruttu maha, jääb huulevagudesse ja tekitab justkui "veritseva" huule. Toon on aga tõsiselt kihvt: igas valguses natuke erinev, kord roosakas ja kord lillakas, vahel hoopis punakas.

URBAN DECAY MATTE REVOLUTION "BLACKMAIL". Kõige tumedam huulepulk mu kogus, mille sarnast olen otsinud appi-kui-kaua! Tegu on Urban Decay uusima huulepulgakollektsiooni tooniga ja ehkki nimetuses on sõna "matt", on see esmalt peale kandes pigem kreemjas, hiljem kuivab matimaks. Huuli ei kuivata ja pigment saab 10 palli 10-st!

L'OREAL COLOR RICHE "LAETITIA'S RED".* Imeilus marjakarva toon, taaskord tugev pigment, matt lõpptulemus ja peale punase neist neljast kõige mitte-kreisim toon ja seega igapäevaseks kandmiseks pisut sobivam kui teised.

Hi there, just introducing my four lipsticsks for this fall today. Reds, purples and berry tones is all I need - that Kylie Jenner brown is not really my thing, I don't think it suits me (and brown lips actually don't look that good on most people... ), so I'm going for bold colours this year! All these lipsticks have creamy textures and all but M.A.C one are matte. 

*PR GIFT

4 comments

 1. Uuh, see Urban Decay oma tundub välimuse ja kirjelduse järgi nii mõnna ja sinu "julge" stiiliga sobib kindlasti kui valatult. Ma teistel alati imetlen (kui sobib, sest mu arust paraku paljudele tumeda huulevärvi kandjatele ei sobi), aga enda malbele olekule ei julgeks eales peale kanda. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, ma loodan ka, et see sobib mulle! :D

   Delete
 2. Mina ja mu ema just fänname pruuni huulepulka, ma julgen isegi arvata, et see meile sobib :). Aga kuna ma ise käin Eestis nii kord aastas, siis püüan emale ikka midagi ajalikumat kosmeetikat osta. Ja sel suvel olin täitsa hädas, ilusaid pruune toone ei ole, ikka kas nude ( a mu ema on 66, tal võiks ikkamidagi särtsakamat olla :)) või siis juba roosad-punased. Isegi vana hea Lumene on oma tootevalikud moodsamaks teinud, kunagi oli meil om kindel toon, mida alati ostsime

  ReplyDelete
 3. Kui kallis taevaneisa mulle järgmises elus rohkem huult annab, siis tahan ka seda lillakat-mustjat tooooniiiiiii!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.