DRESS: H&M* / BOOTS: TAMARIS (old) / BAG: MOHITO

Olen kohutavalt väsinud, nii et niipea kui veel paar kiiremat tööasja tehtud, võtan suuna koju ja kaon koos mõne LUSH-i vannipommiga vannituppa. Seejärel alustan elutoast ja lõpetan magamistoas, kuni kõik toad läigivad. Mulle meeldib alati nädalavahetuseks kodu hästi korda teha, siis on neil kahel päeval puhkus justkui mõjuvam: kui kõik su ümber on korras, on mõtted ka korras. Ma olen alati kõige produktiivsem siis kui mu ümber pole segadust. Usun, et paljudega on nii?
Nädalavahetusel plaanin mõlemal päeval Freddiega hiiglamapika jalutuskäigu teha, sest see nädal on olnud nii kiire, et ta on pidanud leppima 15-30minutiliste pissitiirudega. Siis tahaksin hüpata läbi Ülemistest, et tulevaste blogipostituste tarvis paar asjakest soetada. Ning kui ma parajasti midagi produktiivset ei tee, vaatan ma järjekordset sarja, mis mu tähelepanu vallutanud on ning seekord on selleks "Grey's Anatomy". Ma tean-ma tean, see on kõigile juba vana uudis ning ma tõepoolest hakkasin seda alles nüüd algusest vaatama. Tean ka juba tegelaste kurbi saatuseid ette, kuid see ei heiduta mind ja tegu on väga hea sarjaga.
Mis teil nädalavahetusel plaanis? Milliste sarjade seltsis teie praegu õhtuid (või terveid päevi... ) veedate?
I'm so tired that my only plan for tonight is hinding in the bathroom with one of my LUSH bath bombs. And then we'll see... long walks with Freddie and long hours with "Grey's Anatomy" are pretty much the only things I'm looking forward to. Oh, and I also want to make a quick shopping trip: there are a couple of items I need for my upcoming blogposts!
Have a happy weekend everyone! I'll see you in tomorrow's post! :)
*PR GIFT

15 comments

 1. See on tõesti super ilus kleit. Kas see on ka praegu H&M-is saadaval?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen e-poes (mitte küll Eesti omas, meil veel e-poodi pole) näinud selle valget versiooni, kauplusesse pole ise mõnda aega sattunud. Kui kleidi sain, sain H&M-i showroomist ka info, et see saabub poodi augustis, nii et kõigi eelduste kohaselt peaks ta ikka olemas olema. :)

   Delete
  2. Nii tore, siis peab poodi vaatama minema :) Olen tänu sinule nii mõnegi toreda asja avastanud, nagu näiteks eelmisel aastal ühe nahktagi New Yorkerist ja hiljuti tellisin sinu postitusest ajendatuna Lily Lolo viimistluspuudri. Aitäh sulle!

   Delete
 2. Ma hakkasin ka seda sarja alles sellel suvel täitsa algusest vaatama. Vahepeal jääb soiku ja pole eriti huvitav, aga siis mingil hetkel vaatan jälle edasi..

  ReplyDelete
 3. Wow, see kleit on nii ilus!

  ReplyDelete
 4. Hei! Kuulge, aga kust Grey Anatoomia esimesi hooaegu saab? Kaheksandast-üheksandast on lihtsam leida, aga vanemaid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma alla ei laadinudki, vaatan hetkel internetist aadressil streamallthis.is - kvaliteet pole alati küll maailma parim, aga ka mitte nii hull, et vaadata ei saaks, pealegi süvened sarja nii ruttu, et ei mõtlegi sellele. :)

   Delete
 5. Oh, kui ilus kleit! Keerutamiseks perfektne!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 6. Kas sa sarju Popcorn Time'ist oled vaadanud? Seal megahea kvaliteet :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, olen, see on tõesti hea koht, kust vaadata, kuid kahjuks Grey Anatoomia esimesi osi seal polnud.

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.