Andsin endale eelmiseks aastaks lubaduse, et hakkan rohkem silmameigiga katsetama, kuid see aeg jõudis kätte alles nüüd: olen viimastel kuudel üha sügavamale lauvärvimaailma sukeldunud ja naudin seda täiel rinnal. Kui varem kategoriseerisin end rangelt kreemja lauvärvi tüdrukuks, siis nüüd, ehkki tegu on endiselt mu suurima lemmikuga, olen kõiksuguste erinevate lauvärvide lummuses. Mu kõige lemmikum meigiese kogu mu kollektsioonis on vaieldamatult eelmisel kuul Londonist ostetud Urban Decay Naked SMOKY palett, mida kasutan peaaegu igapäevaselt. Kui mul pole parajasti paletituju, katsetan kahe imekauni Lily Lolo mineraalse lauvärviga toonides "Sticky Toffee" ja "Moonlight"*. Mõlemal on absoluutselt imeilus pigment, lisaks on sama brändi pintslid väga head, soetada saab Lily Lolo tooteid leheküljelt angelbeauty.eu. Puuderja lauvärvi põhjaks kasutan kreemjaid lauvärve, hetkel H&M Beauty "Dauphine Truffle" ja Max Factor Excess Shimmer "Copper"*. Mõlemat saab laisematel päevadel edukalt ka omaette kanda. Üks põnevamaid uusi avastusi on L'Oreal Super Liner Smokissime "Brown Smoke"* - on see paksem lainer või kreemjas lauvärv, seda ma ei oskagi justkui määrata, aga pigment ja püsivus elaksid vist ka maailmalõpu üle ning tumedama suitsusilma tegemise teeb see toode superlihtsaks.
Nagu piltidelt näha, siis olen igati neutraalsete värvide kandja - mu enesekindlus silmameigi osas pole veel nii kõrge, et endale sinist ja rohelist laule määrida, kuid eks näis, mida tulevik toob...

*PR GIFT

2 comments

  1. Kas Naked Smoky sädelevatel toonidel on peale pannes fallouti ka? Mul on Naked3 ja seal need sädelevad toonid ikka pudisevad silma alla, pildilt tunduvad selle uue paleti omad sarnased..

    ReplyDelete
    Replies
    1. Kusjuures ütlen ausalt, et mul ei pudise, aga väga võimalik, et asi on selles, et kasutan lauvärvi all kreemjat põhja (enamasti kreemjat lauvärvi, vahel peitekreemi), millele lauvärv tugevamini kinni hakkab kui paljale nahale. Soovitan sellist nippi proovida. See Max Factori kreemkas lauvärv on põhjaks eriti hea: ta on piisavalt tagasihoidlik, et toone mitte ise liialt muuta. Mati look'i jaoks loomulikult ei sobi, siis soovitan kasutada peitekreemi. :)

      Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.