See pole mu pikaaegsematele lugejatele kindlasti mingi saladus, et meie lõunanaabrite loodud puhas ja looduslik kosmeetikabränd MÁDARA on üks mu suuremaid lemmikuid, eriti need kolm toodet, millest kirjutasin lähemalt siin postituses. Täna esitles MÁDARA Arhitektuurikatlas oma uusimat tootesarja Time Miracle, mis loodud spetsiaalselt neile, kelle nahal elatud aastatest rohkem märke kui nad sooviksid. Ehkki mina oma 25 eluaastaga pole otseselt selle tootesarja sihtgrupp, kuulasin toodete esitlust täie süvenemisega, sest neid tutvustas ei keegi muu kui MÁDARA looja Lotte, kes oli ürituse tarbeks spetsiaalselt Eestisse tulnud. Ja teate kui lahe oli kuulata, kuidas nüüdseks niivõrd populaarne ja edukas bränd sai alguse ühest noorest naisest, kes hakkas köögis seepi keetma?
Kuid minnes tagasi Time Miracle tootesarja juurde, siis nende eriliseimaks jooneks on asjaolu, et kui tavaliselt kasutatakse kosmeetikatoodete valmistamisel vett, siis neis pole seda tilkagi: vett asendab kasemahl! Lotte ja tema tiim nägid kõvasti vaeva, et kasemahl edukalt toodetesse saada, sest teadupärast rikneb kasemahl kiiresti, kuid nad said sellega hakkama ja iga toote põhiliseks koostisosaks on looduslik kasemahl. Kõik teavad aga, et kasemahl on vitamiinidest ja mineraalidest punnis, tihtilugu nimetatakse seda nooruse eliksiiriks, nii et MÁDARA on leidnud väga õige koha ja aja selle kasutusele võtmiseks!
Ehkki toodetel vanusele ei viidata (sest iga inimene vananeb erinevalt ja erinevate vajadustega), on tootesari peamiselt mõeldud 30+ tarbijale. Sellest on mul peaaegu et kahju, sest ma väga fännan neid mustvalgeid pakendeid. Küll aga hakkan üht toodet sarjast siiski kohe ise kasutama: toniseerivat näospreid, mis värskendab, niisutab ja tasakaalustab ning sobib kasutamiseks nii pärast näo puhastamist kui päeva jooksul meigi peale piserdamiseks. Kuna pudelikeses on 100ml, saab sellest ideaalne kaaslane ka lennureisidel. Sain täna kingituseks ka Time Miracle sarja seerumi, kuid oleks raiskamine seda enda nahal kasutada ja sokutan selle emale. Aga ainult siis kui ta lubab, et seda ka kasutab... Ma olen talle nii palju asju kinkinud, mis aastateks vannitoariiulile tolmu koguma jäävad. Nii et ema, kui sa seda loed, siis ma olen selle seerumiga varsti sinu poole teel! :)

2 comments

 1. väga põnev :)
  peaks minema nende kodukale seda sarja lähemalt uurima :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma hetkel veel kodukal uut sarja ei näe, aga usun, et see ilmub sinna üsna pea. Uuri kindlasti, minu meelest on see kasemahl vee asemel teema üsna geniaalne. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.