JACKET: H&M / JEANS & T-SHIRT: SEPPÄLÄ / BAG: ZARA / BOOTS: JEFFREY CAMPBELL
SUNGLASSES: LE SPECS / EARRINGS: 27JEWELRY


Hello-hei! Jõudsime just Rakverest tagasi, kus veetsime AQVA spaas mõnusa pool-nädalavahetuse. Vees ligunemine, saunas higistamine ja pehmes hotellivoodis magamine oli täpselt see, mida me vajasime, ühtlasi oli see ametlik mesinädalate lõpp, sest spaa kinkekaart oli üks meie pulmakingitustest. Muide, kohe varsti peaksime Stina Kaselt ka pildid kätte saama ning siis on aeg lõõõõppuuukkksss ka neid teiega jagada ja nende juurde pisut pulmadest rääkida, sest tean teie kirjade-kommentaaride põhjal, et need postitused on väga oodatud. Olge täitsa mureta, need tulevad kohe päris kindlasti! ;)
Aga olgem ausad, tänase postituse peamine point on eputada oma uue koti ja kõrvarõngastega. Esimene on 100% minulik leid Zarast, klaasist ja hõbedast käsitööna valminud kõrvarõngad aga imeilus kingitus 27jewelry-lt. :)

Well hello there! We just got back from a weekend spa trip, wich was kind of an official end to our honeymoon, since this spa trip was one of our wedding gifts. :) It was so relaxing to just let my body float in the water, then sweat in the sauna (because we Estonians love sweating in tiny spaces with other people :D) and sleep in a soft hotel bed. Now out batteries are loaded for a new week!
But let's be honest, I only posted today to show off my new bag and earrings, first one being a gorgeous find from Zara that's 100% me and the earrings were gifted to me by 27jewelry. They're made of glass and silver and I simply can't stop wearing them, so you'll probably see them a lot from now on! 

6 comments

 1. Millal pulmapilte jagad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kirjutasin ju selles samas postituses: niipea kui pildid kätte saame. :)
   p.s. Instagramis on vaid üks viiest teaser-pildist, mille fotograafilt kõige alguses saime.

   Delete
  2. Väga hea, ootan nii kaua juba :) terve suvi elasin kaasa ja tahtsin kogu aeg aina rohkem näha :D sinu instagramil hoian ka kogu aeg silma peal ;)

   Delete
  3. Suur-suur aitäh Sulle! :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.