Looduslik käsitöökosmeetikat valmistav bränd LUSH tähistab sel aastal oma 20. sünnipäeva, juhhuu! Eestis on LUSH olnud umbes 7-8 aastat ning kõik huvilised leiavad nende kaupluse Foorumi keskusest Tallinnas. Täna tähistasime koos blogijatega nende juubelit ning tutvusime sünnipäeva puhul välja tulnud erikollektsiooni toodetega. Kuna LUSH on lahedalt lahke ja jagab enda peol hoopis teistele kingitusi, sain endaga mõned tooted ka kaasa valida, et neid proovida ja hinnata. Tutvustan enda valikuid teile pisut lähemalt, sest kes teab, võib-olla on minu asjade seas midagi, mis õige just kellelegi teist. ;)


LUSH-i üks populaarsemaid vannitooteid on nende The Comforter vannivaht, millel imeliselt magus aroom ning sellest inspireeritult on tulnud välja uudistootena samanimeline dušigeel. Kerge sädelusega The Comforter dušigeel on küll iga suure ja väikese end printsessiks pidava tüdruku unistus. Kellele magusad lõhnad ei meeldi, hoidku mõlemast kaarega eemale, aga kõigile magusaarmastajatele peaks need olema nagu dream come true! Vihjeks, aroom on pigem mullinätsulikult magus kui läägelt magus, päris pead valutama ei aga aga pärast pesu lõhnad tõenäoliselt veel mitu tundi nagu unicorn! Uuest kollektsioonist valisin ka The Experimenter vannipommi, mis tekitab vannivette hetkega vikerkaaremöllu. 


Viimane uudistoode, mis mind intrigeeris on Salted Coconut kätekoorija, milles olev kookosõli samaaegselt käsi tõhusalt niisutab. See tundus superhuvitav olevat ja annan teile kindlasti teada, kas ja kuidas see toimib. Ning last, but not least, viiendaks haarasin toote, millele olen juba aastaid mõelnud, kuid mida pole endal lubanud osta puhtalt sel põhjusel, et ma ju otseselt ei vaja seda... Aga selle kontseptsioon on lihtsalt liiga lahe. Ro's Argan kehapalsam on nagu juuksepalsam, aga mõeldud kehale: määrid üle kogu keha, lased sel natuke võlutrikke teha ning loputad siis maha ja pärast puudub vajadus eraldi kehakreemi järele.  Lisaks lõhnab see nii superhästi! Jällegi, annan teada, kuidas see toimib ja kas on ka päriselt nii hea nagu räägitakse.


Praeguseks kõik, mina asun juba täna õhtul agaralt LUSH-itama. Uudistooted ootavad kõiki juba kauplustes, nii et miks mitte endale sügise alguses väike kingitus teha - algab ju kohe aasta parim aeg mõnusaks koduspaaks. ;) Soovitan kindlasti kauplusest läbi astuda, sest seal töötavad nii armsad naised, kes ikka kogu täiega oma tööd ja tooteid tunnevad ning on alati valmis nõu andma. Kes aga Tallinnasse ei satu, siis LUSH-i eestikeelse kodulehekülje ja e-poe (!) leiab siit

Happy 20th birthday to LUSH and may there be at least another 20 years of your magic ahead! Today LUSH celebrated its birthday with bloggers and as a surprise we got to choose 5 products to take with us as well. From their new collection I chose The Comforter Shower Cream that smells exactly like their famous sweet The Comforter bubble bar, which I also picked out. I was very intrigued by their new Salted Coconut Hand Scrub and can't wait to put this one to test. For some more bath fun I chose The Experimenter bath bomb that promises to turn your bath water into a rainbow (yes, please!?). Last, but not least, I've been wanting to try their Ro's Argan Body Conditioner for years now and this was a perfect chance to get it. It smells SO good and it's basically like a hair conditioner, but for your body. Excited much? Yes! I'll keep you updated on how I liked the products as soon as I've given them a proper go! :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.