EVERYTHING: H&M*

Napilt enne mesinädalaid külastasin H&M-i showroomi, kus mind varustati pea terve mesinädalate garderoobiga (veel kord suur-suur aitäh H&M-ile!). Selle boho-stiilis kleidiga jalutasin Londonis maha umbes miljon kilomeetrit ja külastasin Victoria & Albert muuseumi, kuhu võiksin tundideks eksida. Mu lemmikuks on aga hoopis need baleriinad, mis on kindlasti ühed omanäoliseimad jalanõud mu kollektsioonis. 

Right before we went to our honeymoon I was invited to H&M showroom to pick out some outfits for the trip. This is my first look: a boho shirt dress with a pair of really cool balerinas and a trendy bucket bag. Very light and summery, just how it's supposed to be in August. :)*PR GIFT

18 comments

 1. Nii armas outfit, eriti kingad! Kusjuures pildid petsid peaaegu ära! Kui ma poleks ise umbes nädal aega tagasi täpselt samas kohas pildistanud ja sa poleks öelnud, et pildid pole Londonis, poleks arugi saanud :)
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 2. Tõesti kaunid kingad :) Aga kas neil on lukk taga, või mis süsteemiga jalga saab? Ei pea ju ometi iga kord siduma? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taga on lukk, aga paelad tulevad nii kergesti lahti, et neid peab niikuinii kogu aeg siduma. :D:D

   Delete
  2. Tee topelt ''lips'' peale, siis ei tule lahti ! :)

   Delete
 3. oskad öelda, kas need kingad on juba müügis? ei ole H&Mis silmanud vähemalt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu meelest peaksid olema, ma justkui mäletan, et olen näinud neid poes. :)

   Delete
 4. see on mu lemmik outfit Su seljas läbi aegade!

  ReplyDelete
 5. Tooks ka mõne lemmikuma pildi siit postitusest välja aga ei saa ju. Kõik meeldivad nii väga! Good to have you back blogging again ja ootan kõiki toredaid pulmaga ning pulmareisiga seotud postitusi, loodan et need ikka tulevad? (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, armas Merlin! Postitused tulevad kindlasti! :)

   Delete
 6. See marmor kaelakee.... see on niii ilus ja sa ise oled ka niii ilus!!! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.