Kui me Londonisse sõitsime, ei olnud šoppamine plaan omaette, ent kes vähegi Londonis käinud, teab, et see linn on shopping heaven. Lisaks, kuna olime ligi aasta aega vaid pulmadeks ja mesinädalateks säästmisega tegelenud ja poodidest kaarega mööda käinud, oli lihtne sinna võrku kinni jääda. Esmalt oli mul kaasas vaid kaks paari jalanõusid, millest kumbki ei sobinud kõikide nende kilomeetrite maha kõndimiseks, nii et minu esimene ost oli paar mugavaid tosse. Olen selliseid pikalt tahtnud, sest need on ideaalsed nii vabal ajal kui ka igapäevaselt kandmiseks. Sealt edasi tegin endale kingituse ammu soovitud lauvärvipaleti näol ning soetasin paar-kolm riideeset ja ehet. Aga tuleb tunnistada: Londonis reisides läheb suurim osa raha ikka ja alati toidule. Toit on seal kallis, ka siis kui soodsamates kohtades käia. Aga so worth it kui sulle meeldivad ehtsad ja koduse maitsega road ning tahad nende kõrvale ka kohalikku õlut või siidrit proovida.

Ehkki olin kindel, et just meigiasju ostan ma kõige enam, jõudsid minu meigikollektsiooni vaid Soap & Glory puuder ning Urban Decay uus NAKED Smoky palett. Viimase pärast olen ma nii-nii-nii elevil ja kirjutasin sellest siin juba ka postituse.

We didn't really plan to shop all that much when we went to London, but I managed to only take two uncomfortable pairs of shoes with me (uncomfortable in a sense that they we're not the best choice for walking all day), so a comfy pair of sneakers was necessary. I found a perfect pair from Nike. And well... Then we were already trapped, because London is a shopping heaven!

Although I was on a beauty shopping ban for months, I didn't go all crazy: I only got Urban Decay NAKED SMOKY eyeshadow palette and Soap & Glory One Heck of a Blot setting powder. I was also looking for Too Faced, but didn't see it in any of the department stores we went to.


Jätkates Soap & Glory radadel, tahtsin proovida nende Breakfast Smoothie kaeraga kehakoorijat. Lõhn on igatahes selline, et tahaks sellele kohe lusikaga kallale minna.

Also from Soap & Glory I got their Breakfast Smoothie body scrub. This smells like heaven, I really just want to have a spoonful of it. It has oats, sugar, shea, banana and all sorts of other good stuff in it!


Ammu soovitud klassikaline ruuduline särk ZARA-st. Sügis on varsti käes ning see + nahkjakk = fall wardrobe perfection!

I've been wanting a classic checked shirt for a while now and found a perfect one at Zara. Can't wait to wear this in fall with my leather jacket. 


Kaelakeed Forever 21-st. Ma ei suutnud kahe vahel valida ja Linnar käskis võtta mõlemad. Forever 21 ehtevalik oli NII hea, et mul oli õigupoolest isegi ainult nende kahega raske lahkuda...
Paar asja tulid minuga veel kaasa, kuid neid näete juba üsna pea outfitipostitustes. Paraku näeb lihtsalt mõni asi seljas parem välja kui lauale laotatult. :D

Forever21 has such an amazing jewellery selection! I had the hardest time choosing between these two necklaces until Linnar pretty much forced me to get both. Not that I complain. :D
I also got a couple of other clothing items, but they look better on, so look out for upcoming outfit posts! ;)

5 comments

 1. Nii ilusad asjad:) mis sa Ted Bakerist said?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ted Bakerist sain rahakoti, aga kuna see oli kingitus, siis seda oma siinsete ostude juurde ei pannud. :)

   Delete
 2. huvitavalt kombel ei tekita UD Smoky palett minus erilisi tundeid, seevastu Naked 1 ja 3 olid sellised, et enne ei saanud rahu kui need kätte sain :)

  ReplyDelete
 3. Ahh kuidas ma igatsen Forever21-s shoppamist. See oli USAs mu üks lemmik poodidest ja nende ehete valik, no tõesti. Ma tulen pistan pihta need kaelakeed! (;
  Ps. Eksisin just hommikul KUMA liblikaid piiluma, nii ilusad pildid olid Sinust seal ja super kaunis meik (:

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.