Teate, mis on sama armsad ja magusad nagu need red velvet koogid Heidi Parkilt? Polhem PR pressipäevad! Eelmisel nädalal oli neist järjekordne: saime tutvuda kõigega, mida meile sügiseks ja talveks pakutakse. Siin jagan teiega vaid mõningaid terakesi kõigest nähtust, sest tubli Polhem on enda õlgadele võtnud rohkem brände kui ma neid kahel käel kokku lugeda jõuan.
Ühe uue tegelasena oli esindatud Läti rõivabränd Nolo, kelle uuest kollektsioonist võis leida rohkelt väga omanäolist kraami.

New Yorker on jätkuvalt bränd, millesse tuleb suhtuda nagu kaevandusse. Esmapilgul on see too much, aga kui kaevad, leiad kulda. Nii on. Väga paljud mu lemmikesemed pärinevad just nendelt. Sel sügisel paistab neil olevat vägagi muljetavaldav valik ülerõivaid (mantleid!).

Tamariselt tahtsin pea pooled papud endaga koju kaasa võtta... Mulle on hirmsasti hakanud n-ö maskuliinsed kingad meeldima. Koos kitsaste üles keeratud teksadega, jaajaajaa!
Mu lemmikleid kogu showroomis oli see Monqueri sõrmus (keskmises sõrmes siis, teised on isiklikud toredused :))!
Kui kõik uudistatud, oli aeg Lucine ja Helenega maha istuda, Smuhviku smuutisid juua ja Instagrami filtrit valida. :D

Peaaegu oleksin unustanud: Daniel Wellington on jätkuvalt üks mu lemmikuid! Superilusad, klassikalised ja kvaliteetsed. Kannan enda oma pidevalt. Polhemis olid jätkuvalt ka Triwa kellad, mida alati ahnelt vahin, kuid seni olen rahul oma hõbedase Michael Korsi ja kuldse Daniel Wellingtoniga.
Mina, mu date Mari-Liis ning host Aljona.

PHOTOS: HELEN KATTAI

2 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.