LINGERIE: THE INTIMATE BRITNEY SPEARS by CHANGE
PHOTOS: MAIKEN STAAK

STYLING: ALJONA SOKOLOVSKAJA
HAIR & MAKEUP: ME! :)

Siin on seekord rohkem mind kui te võib-olla näha tahaksite, aga otsuse end peaaegu paljaks võtta ja imeilusas pesus pildistada lasta võtsin ma vastu juba pika aja eest, nüüd on jäänud üle vaid tulemust jagada. Nimelt tegi pesubränd CHANGE mulle kui peatsele pruudile ettepaneku proovida nende The Intimate Britney sarja erikollektsiooni pesu ning saada nii endale kingituseks kui teiega jagamiseks imeilusad fotod. Ma ei tea, kumb tuli rutem, kas ettepaneku lõpuni lugemine või minu "jah". :D Täna näitan teile esimest komplekti kahest, mille koos CHANGE-iga pildistasime. The Intimate Britney Spears pesusarja pruudikollektsioon Endine on täiesti imekaunis ja tundsin end selles üllatavalt enesekindlalt, eriti meeldib mulle kollektsiooni kergelt vanamoodne joon. Minu jaoks on selline romantiline pin-up look iga kell seksikam kui push-up bombshell, kes nõustub? Sain kingituseks ühe komplekti ka endale valida ja valisin just selle.

p.s. The Intimate Britney Spears on müügil CHANGE'i pesukauplustes.

NB! Hoidke kindlasti silmad lahti, sest sel nädalal jagan teiega ka teist komplekti, lisaks kirjutan, mis tunne oli olla pesumodell ning miks ma soovitaksin kõigil sellise shooti ette võtta! ;)

13 comments

 1. AnonymousJuly 13, 2015

  Tõesti kaunis! Pin-up look vs push-up bombshell kohapealt - täiesti nõus! Esimene on kohe oluliselt loomulikum ning detailidega lihtsus - tohutult palju romantilisem ja seksikam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! Küüntel on OPI "Suzi and the Lifeguard" - ostetud juba mitme aasta eest (OPI lakid peavad väga kaua vastu!)

   Delete
 2. AnonymousJuly 13, 2015

  SUPER!!! :)

  aniitsik.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Igati väärikas ja hea on see, et esikohal siiski pesu. Tubli tiim ja tubli tüdruk! :) Ilus.

  http://www.sincerelybitter.com/

  ReplyDelete
 4. Ilusad ja maitsekad pildid (:

  ReplyDelete
 5. Ooh la la, imeilusad pildid ja väga kena sina!
  -P.
  My blog: BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 6. Vautsivau! Väga kaunis :)

  www.dodolce.com

  ReplyDelete
 7. Pildil on see pesu kahtlemata täiesti OK, aga pean jagama isiklikku kurba kogemust - mina olen sellele rinnahoidjale allergiline. Hämmastav, jah, aga see materjal, mis käib ümber rinnakorvi, tõi mu nahale poole päevaga suured valusad villid, mis püsisid paar päeva - ja rinnahoidja oli läbi pestud, tavapärase õrna pesugeeliga, millega ma muudki pesu pesen. Seda pole mul siiani veel ühegi rinnahoidjaga juhtunud. Loodan kogu südamest, et Sinuga seda ei juhtu! (PS. Mina ostsin musta rinnahoidja, jääb väike võimalus, et kurikaelaks oli tekstiilivärv, mitte materjal.)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.