LINGERIE: THE INTIMATE BRITNEY SPEARS by CHANGE
PHOTOS: MAIKEN STAAK
STYLING: ALJONA SOKOLOVSKAJA
MAKEUP: ME! :)Siin on teine ja ühtlasi viimane pruudipesukomplekt CHANGE'ilt, mida teiega jagan. Taaskord pigem stiilse vanamoodse joonega ja üdini naiselik. Seda konkreetsed rinnahoidjat julgeksin eriti soovitada naistele, keda vähe suurema rinnapartiiga õnnistatud. Kõrge värvliga aluspükstel on selja taga veel imearmas detail, mis kahjuks piltidele ei jõudnudki, aga sealne pitsist auguke alaseljal on imeilus lisadetail. Lisaks jumaldan seda pikka hommikumantlit/kimonot. Kavatsen seda ise pulmapäeval meiki ja soengut tehes kanda. :)

Aga lähemalt pesust ja pildistamisest ja pesus pildistamisest. :) Ma arvan, et see on miski, mida iga naine võiks vähemalt kord elus teha ja miks mitte teha seda just enne pulmi ja kinkida fotod oma tulevasele abikaasale. Et ta armastaks sind alati sellisena nagu sa parajasti oled, aga ei unustaks, milline sa kunagi olid. :) Ma arvan, et pole midagi ilusamat võimalusest kellegagi koos vananeda. Kõik naeru- ja murekortsud on näkku kirjutatud mälestused, iga voldike ja  venitusarmike pitser kantud lastest. Ma ei tahakski igavesti nii noor ja sile olla nagu praegu, ma arvan, et vananemine on privileeg, mida tuleks hinnata - kõigile seda võimalust ei kingita. Ent kõige selle juures on ometi tore omada selliseid pilte ja neile kunagi tagasi vaadata. Kas või siis tõesti lastele ja lastelastele näitamiseks. Mulle isiklikult meeldiks väga oma emast ja vanaemadest selliseid pilte näha. :D

Kui kellelgi on juba plaanis lähiajal n-ö buduaarifotosid teha, siis siin on minu mõningad soovitused:
1. Kui võtad ette raseerimise või muu karvaeemaldusmeetodi, hoolitse selle eest, et nahka pärast korralikult kreemitaksid ja leevendaksid - punased punnikesed ei kaunista kedagi.
2. Ära unusta maniküüri ja pediküüri. Iga detail loeb.
3. Pane pildistama minnes selga võimalikult lohvakad riided ja unusta sokid: iga sooneke ja jooneke on nahal näha ja rikub üldmulje.
4. Võimalusel ära söö enne pildistamist (seetõttu oleks hommikune shoot ideaalseim variant) - nii jääb ära risk, et mõni toit kõhu eriti punni ajab (tere, õunad!)
5. Kasuta kehalosjooni või -õli. Paljale silmale ei muuda see palju, kuid objektiiv püüab kauni kuma kinni.
6. Tunne end hästi! Hea ja julgustav fotograaf mängib siin suurt rolli: Maiken oli lausa imeline ja tundsin end kaamera ees suurepäraselt.  

3 comments

  1. Imeline! Huvitav, mis selline fotosessioon Maikeniga maksta võiks.

    ReplyDelete
  2. Super. Huvitav, mis selline fotosessioon maksta võiks, kasvõi umbkaudselt.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.